Liga SDS- finał.

Status
Zamknięty.

DeletedUser157008

Guest
Kazdy kto pisze ze jest och i ach parodiuje waszego ulubionego gracza Zumira ;)
 

DeletedUser

Guest
Jesli ja napisze na gg do osob ktore znam to znajde prznajmniej tak samo dobrą repke jak jest teraz ;DNapisałem chyba ze zumir jest w repce Wiec kazdy kto napisze ze go niema jest osobą ktora nie potrafi czytac ze zrozumieniem tylko pisac wypociny .A co do damianusa to on wie co ma zrobic ;] Widziałem tez post z najemnikami :D Jedyna osoba w repce jest moniczka ;)Kto ma problem do Moniki niech sie zapyta zumira kto u niego czsami grał.reszta zostala wydalona ;>Skatek dostaje bany za boty wiec grac tez nie bedzie grał ;] Czekam na kolejne wypociny bezsensowe i chetnie na nie odpowiem ;)


czytaj do mnie napisze :rolleyes::rolleyes:




bez spiny, zartuje ofc ;d
 

DeletedUser16481

Guest
To że zumir to łajza to każdy wie wiec juz skonczcie karmić tego trolla :D

Jak jest taki dobry to spewnością zbierze 20 nawet 15 i zagramy nawet za te pp : )

A co do Damianusa, ogólnie nie znam go dobrze, gram z nim 2 rundke, i wydaje mi sie wporządku więc też nie róbcie takiego szumu wokół niego; )
 

DeletedUser21202

Guest
na poczatku peter mnie odstawil, bo ja 450 on 550, ale po chwili sie rozkrecilem i latalem 1200 topa 1000 lk na kogo popadlo :D nikt nie stawil oporu, az ten kaczor mi 700 czy tam 800 lk ubil z kontry (i to jeszcze przez buga) :D

poxop nie mówisz o ten rundzie, Ty na niej nie grałeś:)
 

DeletedUser21202

Guest
Jedyne osoby ktore decydują o tym kto jest w reprezentacji Jest Drubens , Puszek i Meff a to ze jakis peter czy jwp sobie napiszą swoje wypociny nie powinno to nikogo obchodzic ;)Damianus ty dostales ultimatum zeby grac w repce ale jak widac go nie spelniasz ;>A zumirku ty jestes w repce ale jak pisze czy grasz to ty mowisz a ja nie weim czy jestem itp.Na forum trzeba sie zglaszac do meczow a nie ze ty zumir do nikogo nie napiszesz a pozniej placzesz -,-Teraz reprezentacja jest robiona tzw.Grcazy nieaktywnych wyrzucają i będą dobierac nowych ;>

Ty napisałeś swoje wypociny że aż ich się czytać nie da:) A tak przy okazji zwróóc na wypociny kolegi jeszcze;p
Nie wiem o co Ci chodzi, bo ja z zumirem grałem już parę rund, i jak na razie współpraca bardzo dobra.
Lepiej się dogaduje niż z Tobą czy Polakiem który nie fair gra. Co do Damianusa nie wypowiadam się dobrze bo grając ze mną postąpił- nie godnie:) jak przystało na współplemieńca wtedy.


Co do postu kajerka, polak dobrze napisał, liczy się współpraca, a jeśli chodzi o qui zawsze grała pod reprezentację, a jeśli nigdy nie byłem na meczu reprezentacji na ts, to nie wiem kto powinien grać, ludzie chcący stracić całe swoje wojsko na rzecz drugiej osoby. Ja sam jej nie wybierałem bo takich praw nie mam, ale też nic nie mam do zarzucenia, z resztą do zumira też się nie spinam. Jeśli tutaj walczę z kimś z repki, to na meczu i tak o tym zapominam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser148425

Guest
Peterku , powiedz tutaj wszystkim , kto Cię własną piersią prawie zawsze bronił ?! Czasem bez słów nawet się rozumieliśmy... :)

Gra w reprezentacji jest ZUPEŁNIE inna niż na normalnej rundzie SP :) Kto gra w Repce,wie o czym mówię i wie,że to nie puste słowa :)
 

DeletedUser21202

Guest
Peterku , powiedz tutaj wszystkim , kto Cię własną piersią prawie zawsze bronił ?! Czasem bez słów nawet się rozumieliśmy... :)

Gra w reprezentacji jest ZUPEŁNIE inna niż na normalnej rundzie SP :) Kto gra w Repce,wie o czym mówię i wie,że to nie puste słowa :)

Tak tu prawda, Wyrafek czytał mi w myślach po prostu:) Szedł na mnie skan a Ty byłeś już z defem przed jego wysłaniem;p
 

DeletedUser148425

Guest
I taka współpraca nie powiesz,że była najlepsza w repce :)

Dlatego przestańcie się już spinać , kłócić i w ogóle jak dzieci.. Zumir to,damianus tamto :p

Ktoś mi już raz skasował,jak napisałem,że dzisiaj miałem poprawke z matmy - ponownie mówię,że zdałem : )
 

DeletedUser21778

Guest
teraz do calej REPKI przyjzyjcie sie kogo macie i co wypisuje... Gadacie na Zumira i Damianusa ... A popatrzcie kogo macie... Tu jest najwiekszy napinacz... Kazda ich porazke publikuje... Jezeli kultura osobista jest wymogiem to niewiem co wy od nich chcecie bo zachowanie tego Pana robi sie karygodne. Wbija na forum tylko po to by pokazac jaki jest oh i ah... zalosne...

A kim Ty w ogóle jestes?
Szczekasz jak mało kto może kolejny który zmienił nick bo miał za dużo ataków?


Zumir to prawda jest dobry - pisałem to 100 razy napisze 101, lecz ta gra polega na współpracy...
Co z Tego że sam potrafi wszystko sklinować jak na meczu repki dostanie 6 ataków od 6 graczy w tym 5 szlacht... sam? nic.


Przestańcie się wkońcu przekrzykiwać bo słabo się robi jak się to czyta - tak nie muszę tego czytać lecz chcę się dowiedzieć co gdzie jak się dzieje na polskich sp.

Bez pozdrowień.
 

DeletedUser

Guest
A kim Ty w ogóle jestes?
Szczekasz jak mało kto może kolejny który zmienił nick bo miał za dużo ataków?


Zumir to prawda jest dobry - pisałem to 100 razy napisze 101, lecz ta gra polega na współpracy...
Co z Tego że sam potrafi wszystko sklinować jak na meczu repki dostanie 6 ataków od 6 graczy w tym 5 szlacht... sam? nic.


Przestańcie się wkońcu przekrzykiwać bo słabo się robi jak się to czyta - tak nie muszę tego czytać lecz chcę się dowiedzieć co gdzie jak się dzieje na polskich sp.

Bez pozdrowień.

mowie tylko to co mysle.. Jednak Six jakos potrafil sie dogadac z Damianusem... niewiem o ktorej zaczeli 15-16 ale ogarneli caly serwer :)
 

DeletedUser157008

Guest
Peter mnie nie mieszaj do tego ze sie pozarles z polakiem ;> Napisałeś że lepiej się z zumirem dogadujesz niz zemną bo grałes z nim 2 rundy . Podaj rundke na której grałes ze mną i moglismy sie jakos jak ty to napisałes dogadać ;D
 

DeletedUser21202

Guest
Peter mnie nie mieszaj do tego ze sie pozarles z polakiem ;> Napisałeś że lepiej się z zumirem dogadujesz niz zemną bo grałes z nim 2 rundy . Podaj rundke na której grałes ze mną i moglismy sie jakos jak ty to napisałes dogadać ;D

Nie o to mi chodziło:p
W sensie że zumir też potrafi współpracować, a Ty na mnie wcześniej naskoczyłeś i we dwóch mnie atakowaliście to co ja biedny miałem zrobić;p
Ale w reprezentacji, 20 osób się ze sobą na każdym meczu musi dogadać, i to jest kolektyw.



A Polak sam jest sobie winien:)
 

Deleted User - 7388697

Guest
Jakbym był w tej dennej repce, to miałbym prawa do forum . A nawet jesli mnie, to mogliby mnie chociaz o meczu poinformowac, a ja nawet rezerwowym nie byłem. ;]

Oj six tak sie o tą rundę spinałeś kiedy ty miales 170 lk ja 800, a tu widze, zes wylapal kontre po atakach na mnie ;p dopiero teraz dali mi skriny ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser157137

Guest
A Polak sam jest sobie winien:)




Brakuje mi slow do Ciebie. Nie napisales ze bierzesz ta wies, Nie czytam w Twoich myslach.. Wyraf moze ma zdolnosci nadprzyrodzone ;* ale ja ich nie mam :( Wiec nie mow ze po chamie Ci sie wpieprzylem.. Bo dobrze wiesz ze gdybym wiedzial ze bierzesz ta wies to bym sie nie wpychal.. -_- Kazdy z kim gralem Ci to powie.. To tyle.
 
Status
Zamknięty.
Do góry