Liga SDS- finał.

Status
Zamknięty.

DeletedUser157137

Guest
Zumir i Damianus ostatnio sie uspokoili :)) i mysle ze tak jak i ja wiele osob sprawdza czy sie nie wyprowadza z rownowagi :)) i znowu nie zaczna napianac jak nie gdys a takich ludzi w repce nie chcemy :))
 

DeletedUser79273

Guest
Czytałem ten artykuł, pamiętam, że boniek racji nie miał. Jednakże jak możesz porównywac takie sprawy?...

albowiem iż z mojej perspektywy wygląda to tak samo. zumir w reprezentacji - zumir ucieszony, zumir wydalony z reprezentacji - zumir narzeka i obraża reprezentację.

i wcale nie twierdzę, że niektórzy z reprezentacji nie zachowują się podobnie, ale to tylko moja prywatna opinia.
 

DeletedUser39094

Guest
W reprezentacji panują pewne zasady. Są też ludzie , którzy pilnują ich przestrzegania. Nie wam oceniać co jest złe a co dobre i który z reprezentantów jest GORSZY od tych którzy reprezentantami nie są.
Proponuję aby każdy "zrobił sobie 10" i zrozumiał w końcu, że napinka na forum pt.": reprezentacja to tylko znajomości,graja w niej ludzie którzy nigdy nie grali na sp, ludziom w repce brak kultury...."etc.zupełnie nic nie zmieni. Stan repki jak i jej zasady się nie zmienia, gdyż zwycięskiej taktyki oraz składu się nie zmienia.
 

DeletedUser157137

Guest
Przyklad w grupie do zmiany taktyki na mecz z wegrami = porazka . A Ty wracaj do zdrowia i odezwij sie czasem gg ;*
 

DeletedUser157137

Guest
narazie nie znamy dokladnych terminow. wstepnie jest to wrzesien i maja byc 24 panstwa. a Co z tego wyniknie , czas pokaze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry