licznik ataków plemienia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser81469
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za czy przeciw?

  • za

    Głosy: 154 82,4%
  • przeciw

    Głosy: 33 17,6%

  • W sumie głosujących
    187

DeletedUser

Guest
Człowieku, cały myk polega na tym że taki licznik spełnia rolę psychologiczną. Ile Ty zęs wojen plem iennych stoczył w tej grze? bo chyba nie wiesz jak ważne są w wojnie morale plemienia. Jesli plemie jest aktywne na tyle ze potrafi zorganizowac 3000ataków na jeden dzień to jego morale wzrasta tak samo jak sprada morale plemienia które widzi nadchodzące 3k ataków na siebie. Wojna polega na dynamice militarnej ale również psychologicznej.

Chyba nie bardzo to łapiesz.

hehehe no bez kitu tym mnie rozbawiłeś napewno morale plemienia wzrosną widząc że idzie na nie 3k ataków xD Już to widzę ;) To ja bym na dzień wysyłał 3k straszaków i co wtedy w końcu by wróg myślał że znowu straszaki idą i by nic nie robił a szły by offy ;) To tak zwany miecz obusieczny ani nic dla was nie da ani dla wrogów... Jeżeli ktoś nie jest panikarzem to i 3k mieczyków na niego nic nie zrobi więc wybacz ale pomysł bez głębszego sensu...

Ty masz taki problem że myślisz tylko o sobie i myślisz że nikt inny tego nie wykorzysta.... wiesz jak łatwo wtedy można by modyfikowac ten licznik ;) To to samo jak byś napisał grupową że jesteś super i wysłałeś 200 ataków spowoduje to to samo. A widząc non stop 5k ataków w tym 1/5 to zjadający współplemieńców to napewno miał bym duże morale xD A no domyślam się o co ci chodzi wszyscy widza że idzie 3k ataków a ty potem piszesz na forum ze jesteś super typ i wszystkie się na tobie rozbiły xD A te ataki to były twoje zwiady na siebie wysyłane żeby się podlansowac jaki to z ciebie wojak xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser58442

Guest
Bardzo dobry pomysł! Obawiam się tylko, że trzeba by wprowadzić osobną zakładkę w plemieniu, gdyż za ciężkie strony utrudniłyby życie posiadaczom wolniejszych łączy.

Ale koncept bardzo udany i warty przemyślenia:)
 

DeletedUser92643

Guest
Jestem na :cool:TAK:cool:
Można by było się dowiedzieć jak agresywne jest to plemię (ile razy zaatakowało).:cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 

DeletedUser81469

Guest
No bez kitu ale super to moje plemię wymiata jak codziennie farmię 300 wiosek :D Wow ale moje plemie jest fajne a o 300 skanach na wrogie wioski nie wspomnę uuuu wymiatamy :D


dzieciaku nie będę ci nawet tłumaczył dlaczego nie masz pojęcia o grze w plemiona.

p.s. nie wydaje mi sie żeby licznik miał silnie obciążać ładownośc strony. Plemiona i tak są odswierzane co chwila i praktycznie taki licznik ataków już istnieje dla każdego gracza gdy jest on atakowany (kwestia podłączenia tego od całe plemie)
Ale oczywiście nie znam sie na szczegółach i tu musiałby sie owiedziec ktoś z fachowców na ile jest to technicznie wykonalne bądz nie i dlaczego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
dzieciaku nie będę ci nawet tłumaczył dlaczego nie masz pojęcia o grze w plemiona.

Ech młodzik czytanie ze zrozumieniem i kojarzenia faktów to była ironia do wypowiedzi którą cytowałem... a czemu nie odniosłeś się do mojej wcześniejszej wypowiedzi ;)? Ale od kogo mam wymagac 5 minut wysilenia szarych komórek :)
 

DeletedUser81469

Guest
:) myśłe że pomysł jest praktyczny bo wyszedł z potrzeby praktycznej...musieliśmy ręcznie liczyć ataki jakie wysłaliśmy i dane są szacunkowe...tak mielibysmy licznik dzięki któremu było by wiadomo ile ataków wysłaliśmy...

notabene doliczyliśmy sie ok 1500ataków na jednego tylko gracza! :)

w zasadzie chłopak ma sie czym pochwalić...
ma ponad 4mln punktów i jest bardzo dobrym i aktywnym graczem..ale po naszej akcji od 8:00 stracił 23 wioski...a akcja wciąż trwa...murki spadają defa brakuje...

1500 które widział na liczniku robi swoje.,

licznik spełnia zadanie.

Team pozdrawia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
On bez licznika widzi ile na niego idzie a co za problem zliczyc no chyba że gracze którzy wysyłają mają problemy z matematyką... a co się zda jak nie tylko oni atakują niektórzy też farmią i przejmują to co jazda jazda wysłaliśmy 2k ataków a tylko 500 na typa...
 

DeletedUser81469

Guest
Ty chyba mnie nie lubisz albo na prawdę nie rozumiesz na czym ten licznik miałby polegać.

p.s. licznik spełnia swoje zadanie przede wszystkim na późniejszym etapie gry kiedy już sie nie farmi tylko zdobywa tereny przesuwając front w wojnach (bunkierowych) z plemionami.

pzdr.
 

DeletedUser

Guest
Ty chyba mnie nie lubisz albo na prawdę nie rozumiesz na czym ten licznik miałby polegać.

p.s. licznik spełnia swoje zadanie przede wszystkim na późniejszym etapie gry kiedy już sie nie farmi tylko zdobywa tereny przesuwając front w wojnach (bunkierowych) z plemionami.

pzdr.

No niezbyt ja nadal farmię a mam ponad 400 wiosek to samo Top 1 świata 18 i jeszcze kilkunastu graczy na których miałem zasta i widziałem że farmią. Na niektórych światach wiem że już nie farmią bo nie ma co i tam by nie było takich niejasności. Ja nie jestem przeciw temu bo jest mi to obojętne ale jak widzę co piszecie to przedstawiam argumenty że aż tak dobrze to się nie będzie sprawdzało.
 

DeletedUser81469

Guest
wilczeq wykaże tylko 1 błąd które nie dostrzegasz w swoim rozumowaniu:

1, pisze wyraźnie że licznik ma mieć działanie psychologiczne - tzn NIE jest istotne czy pokazuje prawdziwe ataki czy fejki (na wojnie każdy atak pełni swoja funkcje i fejk i off ...)

2. a ty co robisz, ciągle powtarzasz ze to bez sensu bo puscisz milion fejków *lub farmisz) i licznik bedzie wskazywał błednie.

powtarzam jeszcze raz patrz pnkt 1. Nie ma znaczenia ile pokazuje licznik chodzi o dzialanie psychologiczne. (i orientacyje licznik wykazuje w jakimś stopniu aktywnośc plemienia)
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście że na TAK:D.To by bardzo pomoglo nie tylko założycielom ale takze i zwykłym członkom.

@EDIT A czy bedzie można wtedy ustawić na takie coś że ataki pokazują się tylko na jednego wroga?
 

DeletedUser75617

Guest
Ale to by było widoczne jako ataki na wroga, czy wszystkie ogółem? Bo jestem za tym, że tylko na wroga. Bo co kogo obchodzi, ile razy ktoś atakuje barbarkę na przykład.

Ale i tak jestem za.
 

DeletedUser81469

Guest
Dobrze kombinujecie :) można by od razu ustawić żeby ten licznik pokazywał tylko ataki na wroga...ale o szczegółach tego typu można gadać jak doczekamy sie jakiejkolwiek reakcji ze strony adminów czy kogokolwiek kto ma moc żeby ruszyć ten temat dalej niz tylko poza sfere pogaduszek...

pomysł jest rzucony, jest dopracowywany przez poszczególnych urzytkowników forum, z sondy wynika że raczej ma poparcie...teraz czekamy na ruch ze storny kogoś władnego żeby nam powiedział czy taki licznik jest wogóle możliwy od strony technicznej.


pzdr.
 

DeletedUser81469

Guest
po co w ogóle jest możliwość pisania pomysłów ulepszenia gry skoro nikt z teamu nie wypowiada się na temat propozycji!?

zawiła logika teamu plemion.
 

DeletedUser96857

Guest
fajny pomsł ja i tak planuje wojne i bymi sie to przydało , bo planujemy policzyc ataki noi kto najwięcej ataków wysle i najwięcej graczy oslabi w pkt wygrywa 235 kazdego surkachociaż nie wiem po co to mówie poprostu na TAK
 

DeletedUser

Guest
Pomysł wydaje mi się niemożliwy do realizacji. Pomysł aby założyciel widział kto kogo atakuje już w ogóle bez sensu. No, ale oceniamy licznik. Jeśli pokaże, że plemię np. wysłało 7 tys. ataków nie jest to dowód na to, że plemię jest agresywne tylko, że wysyła sporo straszków lub farmi(zależy w jakiej fazie znajduje się gra). Tak samo wydaje mi się bez sensu, że plemię widzi ile ataków na nie idzie. Prowadzę małe plemię aktywne, jak idą ataki i tak wiem... A nawet jeśli nie ma osoby atakowanej to przy 20 kilku osobach które są często aktywne łatwo ustalić na kogo idzie atak...
 

DeletedUser

Guest
Mam lepszy pomysł. Zrobić w statystykach plemienia. (Dostępne przy KP)
 

DeletedUser

Guest
A mi się zdaje że masz problemy z rozumieniem tekstu czytanego i bierzesz wszystko dosłownie to był przykład. A jak bym chciał to i tyle bym mógł puścic ale trochę by mi to zajęło xD

No ładne mi trochę. Nie wiem czy w 10 lat byś się obrobił z tym milionem:). Samo pisanie do miliona po 8 godzin dziennie zajmuje średnio około 4 lat a przygotowanie i wysłanie ataku napewno jest czynnością zajmującą o wiele więcej czasu. Pozdr.
 
Do góry