licznik ataków plemienia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser81469
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za czy przeciw?

  • za

    Głosy: 154 82,4%
  • przeciw

    Głosy: 33 17,6%

  • W sumie głosujących
    187

DeletedUser93204

Guest
Według mnie pomysł ten jest doskonały dlatego zagłosowałem na tak.
 

DeletedUser105922

Guest
Bardzo fajne. Szczególnie podczas wojen plemiennych. Można by było się orientować kiedy zaczynają się fale wroga.
 

DeletedUser144850

Guest
mi tam ten patent pasuje tak żeby go można zobaczyć w statystykach plemienia bo odrazu by było wiadomo czy sobie pomagają czy nie
 

DeletedUser100488

Guest
pomysł dobry ale jestem ciekaw czy przejdzie głos oczywiście na tak!!!:D
 

DeletedUser

Guest
Aktualnie jestem na nie...wszyscy są zgodni że to 'bajer'. Coś co tak naprawdę bardzo niewiele informacji daje. Jest wiele innych bardziej potrzebnych funkcji.

No może jakby rada plemienia miała dostęp do liczników wysłanych ataków przez poszczególnych graczy w plemieniu - to wtedy powiem że moja opinia była by bardzo pozytywna. To bardzo by pomogło w zarządzaniu plemieniem :D
 

DeletedUser135398

Guest
świetny pomysł!... mogliby to dać na przegladzie plemienia ;)...
 

DeletedUser157791

Guest
...

Na tak . Pomysł dobry tylko wprowadziłbym jeszcze możliwość zobaczenia jaki gracz wysłał ile ataków .
 

DeletedUser

Guest
Jestem za.Mogli by to uwzględnić po aktualizacji 7.1.Graty za pomysł.
 

DeletedUser

Guest
[Intro] Witam najpierw skąd się pomysł narodził:
od tygodnia urządzamy na s9 naszemu wrogiemu plemieniu inwazje jakiej chyba jeszcze nie było na plemionach :)
Naliczyliśmy się blisko 3000 ataków wchodzących w jeden dzień miedzy 8-12.


Pomysł
Czy nie było by możliwości "zamontować" w przeglądzie plemienia [plemię-> przegląd] licznika który wskazywałby ile w danym dniu ataków zostało wypuszczonych z całego plemienia, lub generalnie ile ataków z danego plemienia "jest w drodze" (można by się też pokusić o ataki przychodzące).
Graficznie mogłoby to wyglądać tak jak licznik ataków, które każdy gracz widzi indywidualnie na swoim koncie kiedy jest atakowany. Bajer polega na tym żeby zamontować takie coś dla całego plemienia.

Uzasadnienie:
Przecież staty i tak to zliczają pewnie, moim zdaniem znacznie by to urozmaiciło grę . Wówczas byłoby łatwiej oszacować aktywność plemienia.
:)

Team pozdrawia.

Jestem na tak. Jednak zmartwię Cię bo 3000 ataków to nie dużo :) Sam puściłem na gracza 300k pkt 2000 ataków w tym fejki a myślę ,że razem moje plemie przekroczyło by barierę 10000.. Jeżeli 3000 offów to zwracam szacunek
 

DeletedUser157129

Guest
...Więc pozostaje tylko czekać na akceptacje z strony Drogiej administracji :)
 
Do góry