licznik ataków plemienia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser81469
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za czy przeciw?

  • za

    Głosy: 154 82,4%
  • przeciw

    Głosy: 33 17,6%

  • W sumie głosujących
    187

DeletedUser81469

Guest
[Intro] Witam najpierw skąd się pomysł narodził:
od tygodnia urządzamy na s9 naszemu wrogiemu plemieniu inwazje jakiej chyba jeszcze nie było na plemionach :)
Naliczyliśmy się blisko 3000 ataków wchodzących w jeden dzień miedzy 8-12.


Pomysł
Czy nie było by możliwości "zamontować" w przeglądzie plemienia [plemię-> przegląd] licznika który wskazywałby ile w danym dniu ataków zostało wypuszczonych z całego plemienia, lub generalnie ile ataków z danego plemienia "jest w drodze" (można by się też pokusić o ataki przychodzące).
Graficznie mogłoby to wyglądać tak jak licznik ataków, które każdy gracz widzi indywidualnie na swoim koncie kiedy jest atakowany. Bajer polega na tym żeby zamontować takie coś dla całego plemienia.

Uzasadnienie:
Przecież staty i tak to zliczają pewnie, moim zdaniem znacznie by to urozmaiciło grę . Wówczas byłoby łatwiej oszacować aktywność plemienia.
:)

Team pozdrawia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser107437

Guest
to dobre jest, fajny i przydatny bajer,


ps. posunę się dalej i dodam, że założyciel powinien mieć wgląd kto dokładnie jakie ataki wysyła poprzez kliknięcie na gracza w przeglądzie "członkowie" :cool:
 

DeletedUser81469

Guest
hmmm dobry pomysł masz ..nie pomysłałem to mogła by być dodatkowa opcja w przypadku KP ..(oczywiście podgląd kto wysyła ataki i jakie z własnego plemienia nie z wrogiego ) :)


p.s. kto wysyła ataki i kto jest atakowany...to by było coś, nawet pod nieobecność gracza założyciel (mający KP) wiedziałby który gracz jest atakowany :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser61664

Guest
hmmm dobry pomysł masz ..nie pomysłałem to mogła by być dodatkowa opcja w przypadku KP ..(oczywiście podgląd kto wysyła ataki i jakie z własnego plemienia nie z wrogiego ) :)


p.s. kto wysyła ataki i kto jest atakowany...to by było coś, nawet pod nieobecność gracza założyciel (mający KP) wiedziałby który gracz jest atakowany :)

Co do tego licznika to jest taki sobie pomysł, ale raczej niemożliwy do zrealizowania. Założyciel widział by kto jest atakowany? Jak dla mnie to jest zupełnie bez sensu.
 

DeletedUser81469

Guest
pomijamy te ulepszenia...na razie chodzi o sam licznik (głosowanie dotyczy licznika), dlaczego niby to miałoby być trudne do wykonania...i co jest bez sensu w tym żeby jako bonus KP założyciel widział kto w jego plemieniu jest atakowany.?

argumenty jakieś podaj.
 

DeletedUser

Guest
a ja sadze ze taki licznik ,niekoniecznie z podgladem przez zalozycieli ,ale ogolny aby widziec ile atakow idzie w chwili obecnej na Twoje plemie to super sprawa.Moze nie dzisiaj w naszym wrogim plemieniu :p ale ogolnie bardzo dobry pomysl !
 

DeletedUser81469

Guest
Dlatego niekoniecznie licznik musiałby wskazywać ataki przychodzące (głownie chodzi o ataki wychodzące)...ale moim zdaniem nawet jak by wskazywał przychodzące i plemie wiedziałoby ile ataków na niego leci to to mógłby być niezly bajer psychologiczny....jakie emocje jak byś widział np. 7k ataków na swoje plemie np :) na jeden dzień :)
 

DeletedUser61664

Guest
pomijamy te ulepszenia...na razie chodzi o sam licznik (głosowanie dotyczy licznika), dlaczego niby to miałoby być trudne do wykonania...i co jest bez sensu w tym żeby jako bonus KP założyciel widział kto w jego plemieniu jest atakowany.?

argumenty jakieś podaj.

radekkk3 napisał:
Konto Premium nigdy nie dawało i mam nadzieję że nie będzie dawać bonusów...

Za bardzo ułatwiło by to grę, przykładowo chcesz przejąć wioskę o 8.01 i nie możesz zaskoczyć gracza, bo założyciel widzi że idą taki i wysyłają mu pomoc.
 

DeletedUser81469

Guest
no to pomijamy ulepszenia w samym liczniku a tego dotyczy glosowanie nie byłoby opcji że założyciel cokolwiek widzi, przeczytaj pierwszego posta głosowanie dotyczy tylko licznika ataków kóry nie pokazuje gdzie i od kogo ataki leca tylko jak dużo jest ataków na dane plemie. lub jak dużo ataków dane plemie wypuściło.
 

DeletedUser

Guest
Za bardzo ułatwiło by to grę, przykładowo chcesz przejąć wioskę o 8.01 i nie możesz zaskoczyć gracza, bo założyciel widzi że idą taki i wysyłają mu pomoc.

ja jak przejmuję wioski to daje grubasowi obstawę z paru wiosek...
 

DeletedUser

Guest
no to pomijamy ulepszenia w samym liczniku a tego dotyczy glosowanie nie byłoby opcji że założyciel cokolwiek widzi, przeczytaj pierwszego posta głosowanie dotyczy tylko licznika ataków kóry nie pokazuje gdzie i od kogo ataki leca tylko jak dużo jest ataków na dane plemie. lub jak dużo ataków dane plemie wypuściło.

To ja puszczę milion straszaków żeby nabic licznik i co wtedy co z tego odczytasz? Nic...
 

DeletedUser61664

Guest
no to pomijamy ulepszenia w samym liczniku a tego dotyczy glosowanie nie byłoby opcji że założyciel cokolwiek widzi, przeczytaj pierwszego posta głosowanie dotyczy tylko licznika ataków kóry nie pokazuje gdzie i od kogo ataki leca tylko jak dużo jest ataków na dane plemie. lub jak dużo ataków dane plemie wypuściło.

No ja nie mogę, ale Ty jesteś dziwny:] Ja Ci tylko odpowiadam na pytanie, spytałeś się mnie i co jest bez sensu w tym żeby jako bonus KP założyciel widział kto w jego plemieniu jest atakowany.?

To Ci odpowiedziałem.

I przeczytałem 1 posta i wyraziłem swoje zdanie na ten temat.


To ja puszczę milion straszaków żeby nabic licznik i co wtedy co z tego odczytasz? Nic...

Hehe, Dokładnie;)

ja jak przejmuję wioski to daje grubasowi obstawę z paru wiosek...


Aleś Ty inteligentny jesteś:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser81469

Guest
To ja puszczę milion straszaków żeby nabic licznik i co wtedy co z tego odczytasz? Nic...


odczytam ze leci na moje plemie milion* ataków (i nie bede wiedział czy to straszaki).

* skąd ci się wziął ten milion fejków , chyba nie grasz zbyt długo w plemiona coś mi się zdaje.


p.s.
fcbdz19 , ok dzięki za odpowiedź. Myślalem że nie zauważyłeś że prawa założyciela nie były częścią pomysłu tylko wynikły z dalszej rozmowy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
odczytam ze leci na moje plemie milion* ataków (i nie bede wiedział czy to straszaki).

* skąd ci się wziął ten milion fejków , chyba nie grasz zbyt długo w plemiona coś mi się zdaje.


p.s.
fcbdz19 , ok dzięki za odpowiedź. Myślalem że nie zauważyłeś że prawa założyciela nie były częścią pomysłu tylko wynikły z dalszej rozmowy.

A mi się zdaje że masz problemy z rozumieniem tekstu czytanego i bierzesz wszystko dosłownie to był przykład. A jak bym chciał to i tyle bym mógł puścic ale trochę by mi to zajęło xD
 

DeletedUser81469

Guest
ciekawe. ale czy to nie będzie wkurzać? jak codziennie będziesz widział jakieś mieczyki ?

będzie , ale czy nie o to też chodzi :)

gra od razu sie robi ciekawsza...wchodzisz na przegląd plemienia widzisz mieczyki, wchodzisz na swoje konto nie ma mieczyków i oddychasz z ulgą :)
 

DeletedUser61664

Guest
będzie , ale czy nie o to też chodzi :)

gra od razu sie robi ciekawsza...wchodzisz na przegląd plemienia widzisz mieczyki, wchodzisz na swoje konto nie ma mieczyków i oddychasz z ulgą :)

No nie wiem czy się robi taka ciekawsza...Dla mnie ta gra już nie będzie bardziej ciekawska. Wychodzi na to, że Ty się boisz jak atak na Ciebie idzie...
 

Czarna Szmata

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.333
No nie wiem czy się robi taka ciekawsza...Dla mnie ta gra już nie będzie bardziej ciekawska. Wychodzi na to, że Ty się boisz jak atak na Ciebie idzie...

dla Ciebie nie ;) ale może akurat innym to się spodoba? w plemiona przecież gra wielu ludzi o odmiennych upodobaniach - jedni grają dla kumpli, drudzy dla pkt, a trzeci dla ranku agresorów :D

szkoda że tak mało ludzi wypowiedziało sie w tym temacie, no ale może udałoby się zwiększyć frekwencje wrzucając ten temat na forum ^^

osobiście uważam, że nie ma sensu wjeżdżać sobie tu na ambicję, że puszczę mln straszaków, albo obstawiam grubasa wojem :D

wg. mnie ten licznik to fajna sprawa i warto go chociaż na jakiś czas wstawić na św.9 w celu wypróbowania :)
 

DeletedUser

Guest
dla Ciebie nie ;) ale może akurat innym to się spodoba? w plemiona przecież gra wielu ludzi o odmiennych upodobaniach - jedni grają dla kumpli, drudzy dla pkt, a trzeci dla ranku agresorów :D

szkoda że tak mało ludzi wypowiedziało sie w tym temacie, no ale może udałoby się zwiększyć frekwencje wrzucając ten temat na forum ^^

osobiście uważam, że nie ma sensu wjeżdżać sobie tu na ambicję, że puszczę mln straszaków, albo obstawiam grubasa wojem :D

wg. mnie ten licznik to fajna sprawa i warto go chociaż na jakiś czas wstawić na św.9 w celu wypróbowania :)

Tak się cieszysz rankingiem agresorów a co da ci ten licznik do niego?
To samo do ambicji co ma to do tematu pisze tylko jak łatwo nabic taki licznik więc nic by z niego nie było można wywnioskowac. Co że popatrzysz sobie że 1000 mieczyków na plemię a ktoś może skanowac albo przejmowac współplemieńca... beznadziejne... Nic nie wnosi do gry jedynie może ją spowolnic więc naprawdę uważam że wy to macie "dobre" pomysły...

Widziałem wielu graczy co jak zobaczli kilkanaście mieczyków u siebie na koncie to odrazu kończyli grę pomyśl sobie jak byś ciągle widział mieczyki to w końcu mogło by się zdarzyc że zobaczy mieczyki i nie zauważy że to właśnie na niego ataki idą... Bo nikt nie napisał gdzie by był takowy licznik umieszczony jak obok tego normalnego to już widzę takie wpadki :)
 

DeletedUser81469

Guest
Co że popatrzysz sobie że 1000 mieczyków na plemię a ktoś może skanowac albo przejmowac współplemieńca... beznadziejne... Nic nie wnosi do gry
Człowieku, cały myk polega na tym że taki licznik spełnia rolę psychologiczną. Ile Ty zęs wojen plem iennych stoczył w tej grze? bo chyba nie wiesz jak ważne są w wojnie morale plemienia. Jesli plemie jest aktywne na tyle ze potrafi zorganizowac 3000ataków na jeden dzień to jego morale wzrasta tak samo jak sprada morale plemienia które widzi nadchodzące 3k ataków na siebie. Wojna polega na dynamice militarnej ale również psychologicznej.

Chyba nie bardzo to łapiesz.

Bo nikt nie napisał gdzie by był takowy licznik umieszczony jak obok tego normalnego to już widzę takie wpadki :)

I czytaj uważnie, wyraźnie napisałem gdzie taki licznik móglby sie znajdować, w [plemię-> przegląd] czyli zupełnie gdzie indziej niż krzyzyki które widzisz na swoim koncie gdy jesteś atakowany.
 
Do góry