Lasy - Pulapki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser25010
  • Data rozpoczęcia

LAS

  • Jestem za

    Głosy: 58 26,6%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 38 17,4%
  • Zdecydowanie na nie

    Głosy: 122 56,0%

  • W sumie głosujących
    218
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Lasy - Pulapki

Zrobiło by gre realną, ale nie tego nam trzeba.
 

DeletedUser

Guest
Na NIE!!
Znowu pomysły rodem z gier RPG.... A nawet jak by się to spodobało (w co wątpię) to i tak Niemcy tego nie wprowadzą... I oczywiście spowolniłoby to serwery a i tak czasami nie idzie wejść nawet na główną stronę...
 

DeletedUser

Guest
jestem NEUTRALNY ale mozna zrobic tez doliny ze zwierzetami ktore mozna podbijac za pomozca wojska. na przyglad dolina z zelazem bonus 25% wieksza produkcja zelaza
 

DeletedUser27193

Guest
oczywiście jestem na nie;] To nie jest przygodówka ani mario tylko plemiona
 

DeletedUser45261

Guest
Pomysł jest do niczego. Dużo ludzi gra w plemiona dlatego że jest łatwa, nie ma tu takie czegoś jak: dosyłanie wojsk podczas ataku, pułapek, znajdowania surowców w budynkach.Jeżeli chcecie takie bajery to są inne gry.

A co do pomysłu jak by jakimś cudem wprowadzili to było by trochę śmiechu gdybym dostał taki raport:

Raport

Twoje wojska zostało zaatakowane przez bandę zmutowanych zajączków.

Haha:)
 

DeletedUser

Guest
Pomysł, może ciekawy ale nie dla tej gry, zmienił by jej styl. Pomysły powinny ulepszać dotychczasową grę, usprawniać ja by było łatwiej się rozwijać, kontaktować, atakować.
Bronić się jest już wystarczająco łatwo

P.S co wy myślicie że bandytów w lasach nie było??to się mylicie bo było i to pełno dzięki temu można poczuć się że nasze wojska prawdziwą drogą idą;)

A ty myślisz, że tacy bandyci to rzucali się na ogromne armię??
 

DeletedUser14772

Guest
moim zdaniem jest to nie potrzebne bo przecież gra nie polega na bezmyślnym wywalaniu wojska w błoto
 

DeletedUser

Guest
To dobry pomysł, gra dzięki niemu była by ciekawsza:) popieram! :D
 

DeletedUser

Guest
Jestem na NIE
Głupi pomysł
lepiej iść ludzikami normalnie
moim zdaniem powinno zostac jak jest
 

DeletedUser43193

Guest
Jak dla mnie to jest obojętne...
pomysł nawet ciekawy ale.... hmm moze nie najlepszy
:D:D
 

DeletedUser66616

Guest
fajnie by było jak by do tego lasy można by bylo wysyłać wojska i je tam zostawiać a potem jak ktoś przez las przejdzie to go atakują i dostajemy surowce
 

DeletedUser66549

Guest
Jestem za tylko jak juz to mogli by zrobić trochę więcej lasów!!:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry