Lasy - Pulapki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser25010
  • Data rozpoczęcia

LAS

  • Jestem za

    Głosy: 58 26,6%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 38 17,4%
  • Zdecydowanie na nie

    Głosy: 122 56,0%

  • W sumie głosujących
    218
Status
Zamknięty.

DeletedUser22832

Guest
Odp: Lasy - Pulapki

Kolejny Bezsensowny Pomysł.
Plemiona Są Dobre Takie Jakie Są
 

DeletedUser23010

Guest
Odp: Lasy - Pulapki

Wiesz trzeba pare nowych pomysły robić i to jest możliwe tylko że by był mały problem każdy świat zamknięty na 3 godz bo ktoś będzie musiał to robić i nie wszyscy tu są niedoświadczeni wiesz mi;)
 

DeletedUser23010

Guest
Odp: Lasy - Pulapki

P.S co wy myślicie że bandytów w lasach nie było??to się mylicie bo było i to pełno dzięki temu można poczuć się że nasze wojska prawdziwą drogą idą;)
 

DeletedUser25352

Guest
Odp: Lasy - Pulapki

Nie to jest jak dla mnie bez sensu.
 

DeletedUser23010

Guest
Odp: Lasy - Pulapki

wiem dlaczego ponieważ boisz się że stracisz zbyt dużo woja a ty masz c******e dużo pkt i chcesz wzrosnąć jeszcze a dla ciebie będą to duże straty:p Prawda?
 

DeletedUser23897

Guest
Odp: Lasy - Pulapki

Jestem na NIE! Chcesz wysłać wojska z ostatecznym atakiem na wioskę żeby ją przejąć, a tu nagle wilk zjada ci szlachcica.
 

DeletedUser23010

Guest
Odp: Lasy - Pulapki

ta ta halo bandyci a nie wilk i z resztą chyba byś wysłał woja ze szlachcicem no nie
 

DeletedUser23010

Guest
Odp: Lasy - Pulapki

hmmm to głupie bo dzikich zwierząt w lasach w tamtych czasach nie było
 

DeletedUser11421

Guest
Odp: Lasy - Pulapki

hmmm to głupie bo dzikich zwierząt w lasach w tamtych czasach nie było

Taaa.... Jasne.... Wszystkie zwierzątka były udomowione <lol2>.


P.S. Żeby nie było offtopou, to nie zgadzam się z tym :p. Po prostu jest to bezsensu...
 

DeletedUser23010

Guest
Odp: Lasy - Pulapki

nie były wszystkie ale dzikie zwierzaki były na łąkach i przy jeziorach i rzekach przy tym bardziej trzeba dopracować może dziki albo coś dokładniej jakie zwierzęta
 

DeletedUser22490

Guest
Odp: Lasy - Pulapki

A może będzie można jeszcze te lasy przejąć, wykarczować i założyć wioskę?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Lasy - Pulapki

Wpadlem na pewien pomysl...
gdyby tak dodac taka opcje ze wysylajac wojska do wioski na przeciwko lezacej blisko lasu trzeba by zadecydowac czy wyslac je przez las (co groziloby roznorakimi pulapkami (bandyci, dzikie zwierzeta - zadawalo by to straty moze nieznaczne ale zawsze cos lecz przechodzac przez las zmniejszalby sie czas potrzebny na dotarcie do wioski przeciwnika... wybierajac droge dluzsza - obok lasu wojska szlyby dluzej lecz bez obawy o jakiekolwiek straty.)

Zastanawia mnie skad biora sie tak dziwne pomysly... ktore tak naprawde zepsulyby rozgrywke :)
 

DeletedUser25536

Guest
Odp: Lasy - Pulapki

coz ciezko powiedzic tracisz co prawda troche woja i jest krotsza droga bez sensu...
przeciez pojdziesz szybciej stracisz woja troche a potem sie okaze ze jakbys mial o te pare % wiecej to bys wygral

ps w koncu i tak w koncu zdechna na wojnie
 

DeletedUser23910

Guest
Odp: Lasy - Pulapki

jestem na nie
jak ktoś mieszka zaraz za lasem i jak chce kogoś zaatakować
co jest przed tym lasem to co? będzie albo dużej szedł albo straci woja tak?
 

DeletedUser26253

Guest
Odp: Lasy - Pulapki

Glupi pomysl. Niedlugo ktos wymysli, ze wioski wysylajac na siebie wojska spotkaja sie po drodze i zamiast w wiosce walczyc to beda staczac bitwe na polu.
JESTEM ZA NIEE
 
Status
Zamknięty.
Do góry