Lasy, jeziora, góry

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser84201
  • Data rozpoczęcia

Co myślisz o tym, aby miejsce lasów, jezior i gór zajęły wioski?

  • To dobry pomysł

    Głosy: 58 13,7%
  • To zły pomysł

    Głosy: 327 77,5%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 37 8,8%

  • W sumie głosujących
    422
Status
Zamknięty.

DeletedUser123313

Guest
...W ich miejsce mogłbym pojawić się wioski innych graczy. Wtedy więcej osób mogłoby zagrać na jednym świecie, no i więcej można by było zdobyć...

Co o tym myślicie?

Kto zdobędzie to zdobędzie...;)

Zapytam się tak, twoim zdaniem mało jest graczy na światach? Zobacz zazwyczaj wygląda to tak: Oczekiwanie na nowy świat ---> Świat startuje ----> Masowe rejestracje/logowania na świat ----> Po zobaczeniu okolicy koleś kończy grę (wioska 26 pkt:rolleyes:) ----> Po dłuższym czasie zostaje mniejsza ilość graczy, którzy mają co przejmować:)

Jeszcze jest jeden aspekt, większa ilość wiosek = większa ilość graczy ---> Większe obciążenie serwa.

...no i oczywiście mapka bez gór, jezior, lasów byłaby monotonna...tylko wioska, wioska, wioska...to już nie było by to samo:(

Głos na nie.
 

DeletedUser113306

Guest
Ja tam sobie nie wyobrażam mapki bez gór, lasów, jezior. Mi umilają grę, a tak... Same wioski... Jetsem na zdecydowane NIE!
 

DeletedUser

Guest
Pomysł bez sensu dla każdego miejsce się znajdzie:)
A zawsze lepiej jak mapka trochę ozdobiona
 

DeletedUser27357

Guest
Fatalny pomysł... Dobra ozdoba, a miejsca ca wioseczki są, więc nie widzę powodu, aby usuwać tych ozdóbek.
 

DeletedUser

Guest
Według mnie ten pomysł z usunięciem ozdób byłby dobry gdyby w je miejsce pojawiły się wioski barbarzyńskie:p
 

DeletedUser

Guest
Właśnie wróciłem z urlopu...najpierw pawcio muzykant i jego (nie powiem już jakie ) pomysły... to teraz to???
:eek:Na co i po co to zmieniać?Co to komu przeszkadza....:confused:
Jeśli szanowny autor uważa ,że mało jest graczy na światach ,to mu szczerze współczuję....:rolleyes:
 

DeletedUser125960

Guest
Nie-po polsku
Niet-po rosyjsku
No-po angielsku
Nein-po niemiecku

Miesca na nowe wioski nie brakuje,brak lasów i jezior nic nie zmieni.
Po za tym każda gra powinna sprawiać chociaż wrażenie realistyki.Na nie.
 

DeletedUser

Guest
lolwioski.jpg

Tak by to wyglądało X_x (chwilka w paincie, mogą być niedoróbki)
Na nie.
 

DeletedUser

Guest
Mnie jest to całkowicie obojętne.
Na Classic'u nie było drzewek itp. i jakoś nikt z tego powodu nie rozpaczał. Jak są to w sumie tez nie ma jakiegoś szczególnego fun'u.
 

DeletedUser

Guest
nie- ponieważ lasy jeziora góry mają małe znaczenie strategiczne ;] Jeśli jest front i pomiędzy wioskami jest las dojście wsparcia zajmuje zawsze te 1-2h więcej...
 

DeletedUser

Guest
Dla mnie lasy, jeziora i góry to część gry. Pozwólmy im być tak, bo bez tego wszędzie byłyby tylko wioski:eek:,a tak to ani nie ma ozdoby, ani gry(serwer przeciążony).

Głosuję na nie.
P.S. I po co się gra?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Głos na nie, gdyż wg. mnie takie upiększacze ulepszają grę. O wiele lepiej jest popatrzeć na mapę z górami, lasami itp., niż na mapkę z samymi wioskami.
 

DeletedUser100161

Guest
po co to nigdy żaden server nie będzie miał zaludnionego całego świata jeżeli coś napiszesz najpierw się zastanów
 
Status
Zamknięty.
Do góry