Lasy, jeziora, góry

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser84201
  • Data rozpoczęcia

Co myślisz o tym, aby miejsce lasów, jezior i gór zajęły wioski?

  • To dobry pomysł

    Głosy: 58 13,7%
  • To zły pomysł

    Głosy: 327 77,5%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 37 8,8%

  • W sumie głosujących
    422
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
bez ozdoby mapka nie jest ciekawa a poza tym jest dużo miejsca na danym świecie aby rozwijać własne wioski :mad:
 

DeletedUser116084

Guest
NIE

Nie wyobrażam sobie plemion bez tego. Bez gór i lasów? :eek:?To musi zostać. !!! :mad:!!!
 

DeletedUser

Guest
ta super niech na każdym świecie zagra z pół miliona osób, to ci będzie pasić, nie? Do bani
 

DeletedUser

Guest
Proponuję, aby z mapek zniknęły lasy, jeziora oraz góry. Nic one nie wnoszą do gry, są jedynie ozdobą mapy. W ich miejsce mogłbym pojawić się wioski innych graczy. Wtedy więcej osób mogłoby zagrać na jednym świecie, no i więcej można by było zdobyć.

Co o tym myślicie?

Kiedyś jak jeszcze nie grałem w plemiona grałem w traviana. Tam na mapie znajdowały sie lasy, złoża gliny i żelaza. Można było przejąc coś takiego i dzwignąc sobie tym samym produkcje w wiosce którą się przejmowało dany obszar. Do przejmowanie tych pól z surowcem używało się bohaterów. Może na plemionach wprowadzić coś takiego.
 

DeletedUser

Guest
Na nie mapka bez ozdób wyglądała by beznadziejnie. A tak jak pisali już wyżej i tak zawsze są puste miejsca na mapie.
 

DeletedUser

Guest
jestem na nie bo lasy jeziora i góry są fajne i wzbogacają mapkę, nawet lepiej by było gdyby ich było więcej albo lepiej wyglądały
 

DeletedUser115829

Guest
Proponuję, aby z mapek zniknęły lasy, jeziora oraz góry. Nic one nie wnoszą do gry, są jedynie ozdobą mapy. W ich miejsce mogłbym pojawić się wioski innych graczy. Wtedy więcej osób mogłoby zagrać na jednym świecie, no i więcej można by było zdobyć.

Co o tym myślicie?

I byłyby straszne obciążenia na serwerze, a mapka do kitu:(.
Na NIE
 

DeletedUser

Guest
Jak by mało było wiosek do przejmowania, Ja na 22ś nie wyrabiam się ze Szlachtą a tobie jeszcze mało ich... Ehh
 

DeletedUser97983

Guest
Jestem na nie, bo wolę ozdobioną mapkę, bo bez tych dodatków głupio (moim zdaniem), by wyglądała...
 

DeletedUser

Guest
Ciekawiej ta mapa wygląda. Bez tych dodatków stanie się jałowa. Na nie!
 

DeletedUser118444

Guest
Jestem na NIE! i tak większość wiosek jest pustych. Lasy i te inne ozdoby ładnie wygladają
 

DeletedUser

Guest
Kiedyś jak jeszcze nie grałem w plemiona grałem w traviana. Tam na mapie znajdowały sie lasy, złoża gliny i żelaza. Można było przejąc coś takiego i dzwignąc sobie tym samym produkcje w wiosce którą się przejmowało dany obszar. Do przejmowanie tych pól z surowcem używało się bohaterów. Może na plemionach wprowadzić coś takiego.

Właśnie. Zamiast drzew - tartak który można przejąć, dodatkowo kopalnia gliny do przejęcia, i kopalnia żelaza. No i dla ładnego wyglądu jakaś rzeka, jeziorko itp. :D
 

DeletedUser

Guest
To są plemiona, nie jakiś tam travian! A po za tym myślę że takie decyzje są podejmowane odgórnie i polska administracja plemion nie może od tak sobie
wprowadzać "ulepszeń" gry np. kopalnie do przejęcia(jeśli się mylę to przepraszam)

A co do pomysłu na NIE
Są przecież wolne miejsca na kilku światach, a nie sądzę żeby ktoś chciał się logować np. na świecie 10 w których przewaga pkt. już jest nie do odrobienia.
 

DeletedUser

Guest
no nie
a po zatym i tak sie nie da bo serwery maiom ograniczenia
i co ci to da zamiast ozdoby bendom poste pola
 

DeletedUser91121

Guest
Pomysł jest dobry! Sam gram na niemieckich i bez jeziorek gór itd. gra sie o wiele lepiej tylko początkowo grafika nie cieszy oka tak jak na polskich.
 

DeletedUser118781

Guest
no nie
a po zatym i tak sie nie da bo serwery maiom ograniczenia
i co ci to da zamiast ozdoby bendom poste pola

no właśnie a światy i tak maja ograniczenia z resztą będzie już 35 świat a i tak większość ma zamknietą rekrutację (chodzi oczywiście o światy) i jak ta mapka by wygladała bez ozdób??
 

DeletedUser119217

Guest
Pomysł nie do akceptacji.
Temat do kasacji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser53211

Guest
Jestem na NIE. Oprócz walorów estetycznych, łatwiej zapamiętuje się lokacje okolicznych wiosek, a miejsca i tak jest zawsze sporo. Chyba nik tb nie chciał aby mapa wyglądała jak szachownica...
 

DeletedUser121085

Guest
Wystarczy zobaczyć jak wygląda mapka na Classic ;) aż się grać odechciewa ;/
 
Status
Zamknięty.
Do góry