Lasy, jeziora, góry

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser84201
  • Data rozpoczęcia

Co myślisz o tym, aby miejsce lasów, jezior i gór zajęły wioski?

  • To dobry pomysł

    Głosy: 58 13,7%
  • To zły pomysł

    Głosy: 327 77,5%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 37 8,8%

  • W sumie głosujących
    422
Status
Zamknięty.

DeletedUser84201

Guest
Proponuję, aby z mapek zniknęły lasy, jeziora oraz góry. Nic one nie wnoszą do gry, są jedynie ozdobą mapy. W ich miejsce mogłbym pojawić się wioski innych graczy. Wtedy więcej osób mogłoby zagrać na jednym świecie, no i więcej można by było zdobyć.

Co o tym myślicie?
 

DeletedUser

Guest
Myślę, że to zły pomysł. Jak by to wyglądało mapka bez lasów itp.
Bynajmniej bezsensu. Jestem na nie.
W sumie każdy kto się zaloguje na nowym świecie jest automatycznie rozmieszczany na dany kontynent.

NIE.
 

DeletedUser92643

Guest
Skoro one nic nie dają to po co je usuwać, mapa z nimi ładniej wygląda.
Jestem na nie.
 

DeletedUser84201

Guest
One nic nie dają, ale w ich miejsce może pojawić się coś potrzebnego np.: nowe wioski
 

DeletedUser74044

Guest
ale co to za mapa bez lasów jezior gór...:( .chyba że zrobią nawą wersje 6.0 w której jest pustynny krajobraz i zamiast ratusza jest sfinks :D


na NIE:cool:

do tego dodatkowa robota dla grafików i za duży tłok na mapie (już jest duży) :mad:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Nie wiem czy zauważyłeś, ale i tak sporo miejsc na wioski jest pustych.
 

DeletedUser

Guest
No troche realizmu jednak być powinno więc i lasy i morza musza mieć swoje miejsce. na NIE
 

DeletedUser110417

Guest
Po co to usuwać przecież to jest ozdoba dla mapki.Gdy tego nie będzie mapka nudno wtedy będzie wyglądać i wszyscy będą kończyć grę.
 

DeletedUser109506

Guest
*****

góry czy lasy sprawiają że mapka wygląda estetycznie i realistycznie jestem za tym aby pozostały a na marginesie to kolejna osoba która na siłe chce poprawiać to co niewymaga poprawy:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Pomysłodawca chyba nie przejrzał na oczy, ja jeszcze nigdy nie widziałem mapy na której nie byłoby wolnego pola, zresztą jakby to wyglądało? Patrzysz na mapę a tam same wioski i nic więcej, jakieś to takie nierealne by było.
 

DeletedUser83225

Guest
Pomysłodawca chyba nie przejrzał na oczy, ja jeszcze nigdy nie widziałem mapy na której nie byłoby wolnego pola, zresztą jakby to wyglądało? Patrzysz na mapę a tam same wioski i nic więcej, jakieś to takie nierealne by było.

Spójrz na niemieckie mapki światów 3, 4. Ten widok mnie przeraził i lepiej żeby to nie było usuwane, niemcy mają wioskę koło wioski i to jest bezsensu.. :/
 

DeletedUser115037

Guest
na nie.. jak większość;] - Miejsca na szare jest dużo, a mapka z tym wygląda ładnie;].. Chyba koniec spamu panowie..:cool:
 

DeletedUser100256

Guest
Dodatki na mapie typu lasy, jeziora itp.. zajmują troszkę miejsc ale jestem pewien że InnoGames starannie to przemyślało i są one po to aby zmniejszyć ilość graczy na danym świecie [zresztą puste pola także są]


Jestem na Nie
 

DeletedUser

Guest
A skąd by ludzie z wioski brali drewno pod budowę i wodę do picia, jak nie z lasów i jezior zamieszczonych obok ich wiosek? Te elementy mapy muszą być.
 
Wynik reakcji
119
Co ?! Chcecie usunąć lasy które są płucami światów plemion ? o wy bandyty jedne xD tak na poważnie : Jestem przeciwny usuwaniu tych elementów grafiki ponieważ bez nich na mapie byłoby za łyso i mniej realistycznie...
 

DeletedUser4390

Guest
Tia, i byłoby więcej lagów związanych z przeciążeniem serwerów - NA NIE!
 

DeletedUser103205

Guest
tylko poto są lasy góry jeziora by zająć wolne miejsa przecież nie mamy takich super serwerów co by jeden 10 milionów graczy wytrzymał.
 

DeletedUser

Guest
po co psuć ozdoby
Jestem na NIE, bo bez tego mapka byłaby tylko wypełniona wioskami
 

DeletedUser76517

Guest
To jest zły pomysł bo mapka była by beznadziejna i tak na każdym serwie gra dużo osob:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry