Kurier Plemion?

Reaktywujemy KP?

  • Tak

    Głosy: 139 86,9%
  • Nie

    Głosy: 21 13,1%

  • W sumie głosujących
    160

DeletedUser

Guest
Z powodu choroby mam masę zaległości na uczelni. Mam cichą nadzieję, że to kwestia jutra, środy i jednego kolokwium w poniedziałek, i będę mogła się wziąć z kopyta za rzeczy "wirtualne". Serio, gdybym wiedziała, że tak to się skończy, to bym z 40 stopniami jeździła chociaż na lektorat. A mam go 12h (zegarowych!) w tygodniu, nie było mnie 3 tygodnie...

Aha, nie wiedziałem, nawet nie wiedziałem że jednak zdecydowałaś się już ostatecznie go reanimować. Myślałem że jednak na chęciach się skończyło a tu miła niespodzianka. W każdym bądź razie rozumiem, real zawsze najważniejszy. Jak będziesz już miała więcej czasu wiesz gdzie mnie znaleźć :)
 

DeletedUser

Guest
Temat niestety widzę umarł śmiercią naturalną :( Szkoda, bo narobiłem sobie ochoty ale dzięki za chęci chociaż, może któregoś pięknego dnia to się uda i znów będę się mógł zanurzyć w lekturze kurierowych artykułów :)
 

DeletedUser77010

Guest
Nie no Ola napisała, że jak będzie miała więcej czasu, to ruszy ;) więc nie warto niczego skreślać ;)
 

DeletedUser77010

Guest
cieszmy się Świętami moi kochani ;) odpocznijmy przez ten czas, będziemy mieli dwie przerwy w atakach, dajmy też odpocząć ludziom, którzy tworzą kurier :) wierze, że na Nowy Rok ujrzymy prezent :)
 

DeletedUser152632

Guest
Kurier rzecz bardzo fajna, pomimo że byłęm tam krótko to bardzo miło to wspominam - na pewno dużo pomógł graczom i wydaję mi się że jest potrzebny.

Pomimo że w pisaniu nie jestem powiedzmy sobie szczerze dobry to jeśli Ola byłaby tak miła i chciało jej się opracować moje prace to bardzo chętnie wziąłbym w tym przedsięwzięciu udział ponownie.

Reaktywacja kuriera na pewno nie jest prosta, gdyż trzeba by zebrać team od nowa, grafik itd. ale jak widać jest możliwa.

Pozdrawiam LoHszka
 

DeletedUser173006

Guest
Jak parę miesięcy temu wszedłem zupełnie przypadkiem na kuriera i na wiadomość pożegnalną, aż mi się łezka w oku zakręciła...
Bardzo bym chciał, aby kurier został przywrócony :) Liczę na Was, że zrobicie wszystko co w waszej mocy aby to zrobić :)
 

micfil94

Miecznik
Wynik reakcji
0
I ja jestem za powrotem, spędziłem w Kurierze masę czasu :)) Dlatego deklaruję się do współtworzenia tego portalu, mogę przygotować plan działania, konkrety wspólnie z Olciq.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser182378

Guest
Ludzie, Kurier był czymś na pewno niesamowitym, tym czy będą chętni do podjęcia myślę że nie ma co się martwić :)

Edit: Aqriel sam pisał że kwestia 1-2h dziennie. To chyba nie problem? Wiem że nawet studenci tych cięższych, inżynierskich studiów potrafią wydusić z siebie po 6h dziennie żeby napierdzielać na konsoli, więc czym są te 2 godzinki :)
Moja pomoc w tej kwestii zawsze jest, czas się znajdzie, szczególnie że KP pozwolił mi ogarnąć z czym to się je, fajnie by było przekazywać te skille dalej :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
jeśli ktoś pomoże od sierpnia mógłbym się za to wziąć
tylko ktoś od grafiki przydałby się:)
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Witam z powrotem, to mój pierwszy post po ponad dwuletniej nieobecności na forum :)
Przez ten czas trochę się pozmieniało, generalnie nie jestem już średniakiem, ale świeżo upieczonym studentem WEiTI PW, a przy okazji również jeszcze bardziej webdeweloperem i programistą :) Niektórzy "starzy wyjadacze" mogą mnie jeszcze pamiętać jako opiekuna modteamu, Co. CM oraz szefa Skryptoteki dawnego Kuriera.
Sam pomysł reaktywacji KP jest niegłupi i nawet jestem za :) byłbym również w stanie znów współpracować w zespole redakcyjnym, oczywiście w miarę swoich możliwości i wolnego czasu, którego jako student wprawdzie nie będę miał za dużo, ale zawsze trochę ;)
 
Do góry