Kurier Plemion?

Reaktywujemy KP?

  • Tak

    Głosy: 139 86,9%
  • Nie

    Głosy: 21 13,1%

  • W sumie głosujących
    160

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Na chwilę obecną prosilibyśmy o przedstawianie nam w tym temacie wszelkich propozycji - rubryk, stałych kolumn redakcyjnych, czy nawet funkcjonalności - jakie chcielibyście widzieć w obudzonym Kurierze :)
 

OlciQ

Szlachcic
Wynik reakcji
483
Znaczy to nie to, że nie mamy planu - mamy i to bardzo rozbudowany :) Sama go pisałam! Ale chcemy wiedzieć, co Wy chcecie czytać :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser185374

Guest
Nie miałem okazji zapoznać się z dwoma wcześniejszymi odsłonami Kuriera Plemion. Jednak czytając Wasze posty w tym temacie, jestem przekonany, że KP był czymś szczególnym dla wielu graczy. Jeżeli Ola, Łukasz lub pozostali gracze, którzy podjęli się reaktywacji będą potrzebowali pomocy, u mnie ją znajdą. Nóż, widelec.. a może świeża krew się przyda. :)
 

DeletedUser

Guest
Kurier tylko i wyłącznie jako teksty dotyczące gry, wywiady z graczami, artykuły o sytuacji na danym świecie itp.
 

DeletedUser

Guest
Marze o wywiadzie z prekursorami plemion światem 1, który wciąż walczy ^^

Osobiście jednak wolałem poradniki (seria taktyk etc) i skryptotekę w zeszłej wersji KP, oraz wywiady z graczami, wodzami. Takie tematy mogły zachęcić każdego - niekoniecznie kogoś kto gra na X świecie.
 

OlciQ

Szlachcic
Wynik reakcji
483
Od wywiadów to my już nawet mamy człowieka (od poradników nawet dwa człowieki, Encek, chcesz być trzeci?)
Generalnie kochani, coby uchylić rąbka tajemnicy - wydobywamy jak najwięcej danych ze starego portalu, nad czym pracuje Łukasz i jego ludzie. Zależy nam na odzyskaniu artykułów, grafiki, funkcjonalności etc. Współpracujemy z dawnymi członkami Teamu Kuriera Plemion (ci, do których nie mam kontaktu, albo do których się nie odezwałam - przeoczenie, proszę o kontakt :p dostaniecie jeszcze maila na dniach :)), powstają już pierwsze artykuły, istnieje podział obowiązków. Wszystko jest na dobrej drodze i będzie dopięte na ostatni guzik za kilka tygodni. Bardzo się cieszę, że w końcu się za to wzięliśmy, fajnie patrzeć jak coś się odradza, a jeszcze fajniej siedzieć w centrum tej turbiny. Nieco nam się pozmieniała hierarchia, ale nie będę zdradzać wszystkiego.

Niemniej - stay tuned! Wracamy!
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
Jak wam zabraknie znanych osobistości to zawsze można zrobić wywiad ze mną! :)
 

OlciQ

Szlachcic
Wynik reakcji
483
Nigdy nie prowadziłam wywiadu, nie czuję się w tym najlepiej, niemniej... na kiedy możemy się umówić? :D
 

DeletedUser

Guest
Od wywiadów to my już nawet mamy człowieka (od poradników nawet dwa człowieki, Encek, chcesz być trzeci?)
Generalnie kochani, coby uchylić rąbka tajemnicy - wydobywamy jak najwięcej danych ze starego portalu, nad czym pracuje Łukasz i jego ludzie. Zależy nam na odzyskaniu artykułów, grafiki, funkcjonalności etc. Współpracujemy z dawnymi członkami Teamu Kuriera Plemion (ci, do których nie mam kontaktu, albo do których się nie odezwałam - przeoczenie, proszę o kontakt :p dostaniecie jeszcze maila na dniach :)), powstają już pierwsze artykuły, istnieje podział obowiązków. Wszystko jest na dobrej drodze i będzie dopięte na ostatni guzik za kilka tygodni. Bardzo się cieszę, że w końcu się za to wzięliśmy, fajnie patrzeć jak coś się odradza, a jeszcze fajniej siedzieć w centrum tej turbiny. Nieco nam się pozmieniała hierarchia, ale nie będę zdradzać wszystkiego.

Niemniej - stay tuned! Wracamy!

Trójkąty sa przereklamowane! ;P

Póki co ledwo starcza mi czasu na piwko:(
tzn najpierw odpowiednie priorytety jeśli znajdę czas i temat oraz będę czuł się kompetentny :D to może coś naskrobię:)
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Ola mnie zmusila zeby sie zalogowac i napisac, ze praca idzie pelna para i postaramy sie jak najlepiej wypasc przed wami - coby spelnic choc czesc pokladanych w projekt nadziei :)
 

OlciQ

Szlachcic
Wynik reakcji
483
Ola mnie zmusila zeby sie zalogowac i napisac, ze praca idzie pelna para i postaramy sie jak najlepiej wypasc przed wami - coby spelnic choc czesc pokladanych w projekt nadziei :)

A o tym, że Ola kazała napisać, że nikogo do niczego nie zmusza, to już nie napisałeś? :D
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Jak na razie ciężko powiedzieć, bo prace trwają w najlepsze, a nasi deweloperzy mają jednak nie za wiele czasu wolnego :) jednakże zrobimy wszystko, żeby wystartować jeszcze w tym roku :)
 

DeletedUser

Guest
Spokojnie :D Ja już Dreamweavera 14 ściągam i możemy lecieć jakiś projekt na wiki w ogóle ja bym całą stronę przebudował ale bez ładowania zbędnych bibliotek CSS i Javascript (jQuery)
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
w ogóle ja bym całą stronę przebudował ale bez ładowania zbędnych bibliotek

To też robimy, nowy interfejs Kuriera będzie robiony w oparciu o HTML5/CSS3 z zastosowaniem RWD, a co do JS używamy tylko najpotrzebniejszych rzeczy - no i oczywiście udostępniamy gotową platformę do pisania własnych propozycji artykułów, oprogramowaną w Edytor++ :)
Na tym etapie więcej szczegółów zdradzić nie mogę, ale warto przeglądać nasze ogłoszenia, z czasem zacznie się naprawdę dziać :)
 
Do góry