Komentarze i wszystko co zwiazane z pojedynkami

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 7388697
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.026
nie ma opcji , mialem grac z jakimis 3 chlopakami ze skype , dalem sobie tydzien na trening i przypomnienie co i jak i... nie odpalilem ani raz plemion , zreszta byloby to chyba najgorsze rozwiazanie jakie bym zrobil , jesli bym przegral to bym pewnie zas zaczal trenowac po 20h na dobe zeby sie doszkolic , no a jak bym wygral to pewnie zaczal bym i klikac , dobrze mi bez tej gry to juz rok i 5 miesiecy jak nie gram :cool: i tak jak napisalem w kwietniu czy maju 2011 roku , koncze i gral juz nie bede .

Tego zycze kazdemu , niezle mozna sobie zagospodarowac czas i nie trzeba wiecznie lazic ...niewyspanym ;)

Ja o tym wiem:d ale nie potrafie przestac:d jak mam przerwe pomiedzy swiatami to odsypiam a pozniej znowu jeden tiger za drugim pije:d
 
Wynik reakcji
1.062
Lepiej nie zaczynać znowu bo nałóg wróci i co będzie ;p
Trudniej jest odejść niż wrócić :D
Jeśli tyle wytrzymałeś, to gratuluję :)
ja 3-4 miesiące miałem chyba największą przerwę :D
 

DeletedUser162819

Guest
ja od 23 do 58 około nie grałem ;p

Nie widzę ,by jakieś pojedynki miały się odbywać ...
 

DeletedUser

Guest
a na 55 na nicku kto mnie kocha ?- czy coś takiego

chyba na forum to widmo było :D

i wszyscy udawali

ano,ano , Bandi poprosil o defowke a nie raz mi pomagal w tym czy w tamtym to mu klikalem defa z jakis czas + z tego co pamietam chyba zrobilem jakiegos ofa zeby zjechac jakiegos gracza co mu obiecalem , ale nie jestem pewny , tak czy siak to nie byla gra tylko defowka
 

DeletedUser157172

Guest
później specek wygrany przez Nożyce ... wygrana minimalna twoja nad jakimś od nas graczem :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry