Komentarze i wszystko co zwiazane z pojedynkami

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 7388697
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Deleted User - 7388697

Guest
szkoda czasu mi juz na takie bezcelowe dyskusje, mysl sobie co chcesz :)
 

DeletedUser137285

Guest
I masz zumir zamkneli nam temat o pojedynku :/ pewnie jak dodasz do czegos ankiete to juz nikt nie ogarnia ze temat nie rozni sie od pozostalych w tym dziale :p

a tak sie sklada ze ja musze z zumirem ustalic kilka faktow wiec prosze z laski swojej pozwolic nam sie wypowiadac :p przeciez nie napisze tam 2000 postow:p no chyba ze mam wyliczac wszystkie mozliwe glupie wytlumaczenia ... ale to by byl zwsyczajny obrzydliwy spam!
 

Deleted User - 7388697

Guest
glupota z tym arbitrem, przesylamy mu raporty i nie czekamy az kaze deffiarzom cofnac deffa, tylko to lezy w kwestii atakowanego, by tego deffa cofnal. A w przypadku nie cofniecia badz atakow gdy sie tych 16k nie ma, automatyczny walkower.
 

DeletedUser137285

Guest
musi byc osoba bezstronna ktora policzy Twoje wojsko i pozwoli Tobie atakowac... jak zobacze Twoje ataki to nie bede tracil czasu na komunikacje z defowcami, ze maja cofac...

2. sprawa co do przerwania rundy po ataku osoby 3-ciej...

chcialem dodac ze taki atak nie bedzie przerywal rundy jesli zostanie sprowokowany dzialaniami jednej ze stron...

cos tam jeszcze chcialem ale nie pamietam teraz:p
 

DeletedUser146505

Guest
musi byc osoba bezstronna ktora policzy Twoje wojsko i pozwoli Tobie atakowac... jak zobacze Twoje ataki to nie bede tracil czasu na komunikacje z defowcami, ze maja cofac...

2. sprawa co do przerwania rundy po ataku osoby 3-ciej...

chcialem dodac ze taki atak nie bedzie przerywal rundy jesli zostanie sprowokowany dzialaniami jednej ze stron...

cos tam jeszcze chcialem ale nie pamietam teraz:p

Ojciec ja mógłbym być takim arbitrem i tak już szybkich nie gram na poważnie:)
 

DeletedUser

Guest
Mam prosbe do modow / pytanie... PO CO ZAMYKACIE TEMAT jesli nawet sie nie zaczal..? Sa 3 pojedynki... to nie dosc ze nie mozna o nich pospamowac w danym temacie to jeszcze blokujcie ankiety i wszystko.. co zwiazane z tym... mamy pisac o wszystkich pojedynkach w jednym worku...? bez sens totalny.

1. Prawidłowy tytuł tematu powinien wyglądać tak: [Nick gracza] vs [Nick gracza] OK
2. W chwili zakończenia pojedynku publikowane są raporty a temat jest zamykany. TYlko wy juz zamykacie za nim sie zaczal...
3. Każdy post będący spamem jest nagradzany żółtą kartką OK

I dziekuje :) Zamknac temat mozna dzien lub 2 po pojedynku.. (gratulacje i inne pierdollki)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 7388697

Guest
musi byc osoba bezstronna ktora policzy Twoje wojsko i pozwoli Tobie atakowac... jak zobacze Twoje ataki to nie bede tracil czasu na komunikacje z defowcami, ze maja cofac...

2. sprawa co do przerwania rundy po ataku osoby 3-ciej...

chcialem dodac ze taki atak nie bedzie przerywal rundy jesli zostanie sprowokowany dzialaniami jednej ze stron...

cos tam jeszcze chcialem ale nie pamietam teraz:p



po pierwsze, skad moge wiedziec, ze deff zostal cofniety i moge juz atakowac. kiedy twoim deffowcom ktos kaze cofnac deffa, to mozesz miec juz przygotowane grube by nimi we mnie uderzyc i pomimo tego ze pierweszy postawilem 16k, to ty bedziesz te pare sekund przed z grubymi. Dlatego tez, wysylamy rapka i atakujemy. arbiter liczy w trakcie, a obronca SAM cofa deffa, a nie deffowcy to robia. Jesli potem sie okaze, ze atakowal pomimo braku tych 16k wojska, to przegrywa walkowerem. proste i logiczne. a nie ja stawiam 16k i czekam 5 minut az wszystko zostanie policzone deff cofniety a ty grube przygotowane...
 

DeletedUser137285

Guest
mi tak skaplikowane dzialania matematyczne nie zajmuja 5 minut... zakladasz sytuacje w ktorej zrobimy ofa i szlachty jednoczesnie widze:)

ale ok zgadzam sie... jeden warunek przesylasz rapka z wojskiem do arbitra i jednoczesnie mozesz slac swoje ataki :) ok?
 

DeletedUser137285

Guest
mam nadzieje, ze tak :) bo nawet jesli przegram bede sie dobrze bawil to raz:) dwa postaram sie pokazac ze defiarz tez potrafi grac:)
3. Moze takie starcie w duchu sportowej rywalizacji rozreklamuje ten sposob rozgrywki :)
 

nüPPo

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
585
Ojojoj fajny pomysł - z chęcią popatrzę jak znajomi gracze walczą - tylko pamiętajcie o kulturze.. często wiadomo jak to się kończy.
Fair play for fun.
 

Deleted User - 7388697

Guest
mam nadzieje, ze tak :) bo nawet jesli przegram bede sie dobrze bawil to raz:) dwa postaram sie pokazac ze defiarz tez potrafi grac:)
3. Moze takie starcie w duchu sportowej rywalizacji rozreklamuje ten sposob rozgrywki :)

mam ci zacytowac ciebie jak pisales, ze gra przeciwko mnie to dla ciebie zerowa przyjemnosc?


masz wielkie szanse, bo pojedynek po 1 sierpnia, a ja nie mam zamiaru do pojedynku wchodzic na jakakolwiek runde :)


Co do warunkow, to jak mozesz, zaloz nowy temat- zumir vs ty i tam wklej zasady
 

DeletedUser

Guest
hmm zaglądnąłem z ciekawosci bo tu mniej lub bardziej znane nicki widze i tak czytam , czytam , i okazuje sie ze nie mam pojecia czy w koncu doszlo do jakiegos pojedynku , moze ktos poswiecic 20min i powpisywac kto z kim walczyl i kto wygral , o ile odbyly sie juz jakiekolwiek pojedynki , chyba ze tu tylko matus(ze sklonnosciami do nadmiernego spamowania) spamuje ...(
 

DeletedUser169039

Guest
Neruś nie obrażaj mnie

Tak wiec pierwszy pojedynek to był michała i polaka polak wygrał
drugi pojedynek o jakim wiem
był mój i bhara zakończony remisem
trzeci pojedynek damianus vs stepchild , damianus wygrał,
ostatnio grałem z zbychem, zbyszek wygrał
był także pojedynek ojciec pedro.. remis
 

DeletedUser

Guest
nie ma opcji , mialem grac z jakimis 3 chlopakami ze skype , dalem sobie tydzien na trening i przypomnienie co i jak i... nie odpalilem ani raz plemion , zreszta byloby to chyba najgorsze rozwiazanie jakie bym zrobil , jesli bym przegral to bym pewnie zas zaczal trenowac po 20h na dobe zeby sie doszkolic , no a jak bym wygral to pewnie zaczal bym i klikac , dobrze mi bez tej gry to juz rok i 5 miesiecy jak nie gram :cool: i tak jak napisalem w kwietniu czy maju 2011 roku , koncze i gral juz nie bede .

Tego zycze kazdemu , niezle mozna sobie zagospodarowac czas i nie trzeba wiecznie lazic ...niewyspanym ;)
 

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
135
Zależy jakie ma ktoś podejście :p
Ja sobie po 12 wstałem i też się wyspałem. Plemiona to nie wszystko, takie zabicie wolnego czasu ;)
 

DeletedUser157172

Guest
nie ma opcji , mialem grac z jakimis 3 chlopakami ze skype , dalem sobie tydzien na trening i przypomnienie co i jak i... nie odpalilem ani raz plemion , zreszta byloby to chyba najgorsze rozwiazanie jakie bym zrobil , jesli bym przegral to bym pewnie zas zaczal trenowac po 20h na dobe zeby sie doszkolic , no a jak bym wygral to pewnie zaczal bym i klikac , dobrze mi bez tej gry to juz rok i 5 miesiecy jak nie gram :cool: i tak jak napisalem w kwietniu czy maju 2011 roku , koncze i gral juz nie bede .

Tego zycze kazdemu , niezle mozna sobie zagospodarowac czas i nie trzeba wiecznie lazic ...niewyspanym ;)

Nero nas nie oszukasz :D

na 55 grałeś :p

świat trwa ponad 330 dni okolo 340 także gdzie tu ci 17 miesiecy :D
 

DeletedUser146505

Guest
Nero graj tak jak ja:)
Gram raz na jakiś czas teraz to i nie gram bo konta nie mam:)
ale raz w tygodniu starczy aby dobrze grać:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry