Komentarze i wszystko co zwiazane z pojedynkami

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 7388697
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Deleted User - 7388697

Guest
Jak usuniecie, to zalozcie jakis temat gdzie mozna by bylo komenatowac

wklejam swojego posta, odpowiedz do ojca oraz czeskiego jak i noo bhara

Wioska startowa:26p
Szlachta: palac 3 poziomowy.
reguła zagrody:brak
fake limit: 20 atakow.
Wymagane: 16k wojska w zagrodzie
Gramy tylko offem.
Dozwolony deff:500/500
katasy:ile sie chce, jedynie w plac, ew w mur
Plemie:brak
BEZ DEFFIARZY, GRAMY O TO KTO JEST LEPSZY, CZYLI ROWNIEZ LEPIEJ RADZI SOBIE Z PRZECIWNOSCIAMI LOSU. Nasylanie innych graczy na kogos, to juz zalezy od honoru przeciwnika

Pasuje?

Gram dopiero po 1 sierpnia.

Napisalem to do noo bhara, tyczy sie to Ciebie rowniez ojciec. Napisz, czy przyjmujesz warunki :p

ps: ojciec, daruj sobie te glupie gadki. Spojrz na mnie, na czestotliwosc z jaka pisze tutaj posty, godziny w ktorych sie loguje, dni. Bywaja okresy, ze mnie na fo nie ma przez tydzien, czasami dluzej. Myslisz, ze zalezy mi na repce?
Chce jedynie sprawdzic, czy po dluuugiej przerwie, bo okolo poltorarocznej jestem w stanie wygrac z kapitanem jednej z najlepszych reprezentacji swiata w plemionkach


I ja mimo wszystko bede mial przyjemnosc z gry przeciwko Tobie :>
 

DeletedUser162819

Guest
Lepiej załóż temat do pojedynku swojego z kimś.
 

Deleted User - 7388697

Guest
powinien byc jeden ogolny :>

odnosnie waszego pojedynku, to bedzie na pewno wyrownany. Trudno ocenic kto wygra
 

Deleted User - 7388697

Guest
przez ciebie zbychu zamkna nam temat, moglbys chociaz raz w zyciu nie byc opryskliwy i chamski.
 

Deleted User - 7388697

Guest
to gramy zupelnie bez katasow proste... mozesz klinowac... kontrowac w koncu mamy 3 poziomy palacu chyba ze ktos przejmie 3-ma bo i taka jest mozliwosc... mowi sie trudno...

chyba ze ladnie poprosimy o rundw w ktorej szlachta zbija rowno 25 popa



Nie pasuje 200 PP bo nie mam, a nie chce w ciemno stawiac bo a nuz przegram. 100 pp, najwyzej mniej stracisz. No ale w sumie bede kupowal wiec jak juz musisz to moze byc to 200.

Fake limit moze byc kompromis, 15 :)


i gramy.

no i pros o rundke
gdzie gruby zbija rowno 25 pp
 

DeletedUser137285

Guest
Nie pasuje 200 PP bo nie mam, a nie chce w ciemno stawiac bo a nuz przegram. 100 pp, najwyzej mniej stracisz. No ale w sumie bede kupowal wiec jak juz musisz to moze byc to 200.

Fake limit moze byc kompromis, 15 :)


i gramy.

no i pros o rundke
gdzie gruby zbija rowno 25 pp

bez katas tak?
 

Deleted User - 7388697

Guest
taaaa.

no tak jak panowie, pierwsze typy? w koncu pojedynek na szczycie, jedna ze stron to KAPITAN REPREZENTACJI :>
 

Deleted User - 7388697

Guest
keymil, doswiadczenie to ja mam tu wieksze od wszystkich wypowiadajacych sie na fo. no moze rowne ze stepchildem xd
 

DeletedUser153359

Guest
CHOC OJCIEC TO GRACZ DEFFOWY I NIE GRAJACY ZBYT DUZO OFFEM TO I TAK MYSLE ZE CIE ZUMIR ROZLOZY

sry caps ;*
 

Deleted User - 7388697

Guest
2:0, moze jakies zakladziki o PP? dla dreszczyka emocji
 

Deleted User - 7388697

Guest
no musze przyznac ze na runde wejde bez jakiegokolwiek treningu
 

DeletedUser137285

Guest
no musze przyznac ze na runde wejde bez jakiegokolwiek treningu

hahaha przeciez masz treningi 3 razy w tygodniu :p samm mowiles

a ile Ty juz miales nickow to nie wiem kto zliczy ^^

Proponuje niedziela 5 sierpnia godziny wieczorne (po 17) jesli taka runda akurat bedzie przewidziana w rozkladzie
 

Deleted User - 7388697

Guest
ale co maja treningi w realu do treningow na sp, nie rozumiem

proponuje godziny po 21
 

Deleted User - 7388697

Guest
naprawde nie wiem po co ta spinka ze strony repkowiczow, a zwlaszcza te glupie kreowanie rzeczywistosci z waszej strony.

kolejny temat, ktory zejdzie na psy, nie mozna kulturalnie z usmiechcem podyskutowac, tylko ciagle dogryzanie, dosrywanie, byleby kogos stlamsic. naprawde ogarnijcie sie , czy bycie wiecznym zlosliwcem jest takie przyjemne?
 
Status
Zamknięty.
Do góry