Klauny Plemion

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser209423
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser209423

Guest
Pee to hańba tej gry a Kanar naczelny bufon.

Na szczęście zniszczyłem ten podły twór
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Jebać playersów i zjeba kanara !!!!
Idź czyścić gnój w stajni chłopie.
FO powinno być tylko dla ludzi z rangą wyższa od lekkiego kawalerzysty, bo przychodzi taki pachoł z widłami z obory i syfi.
Ej @BulwaZaglady pomóż koledze, bo się okopał.
Powiedz, że to brednie.
Ty pierwszy uczciwy świata plemion nigdy byś czegoś takiego nie zrobił
No się dziwię że chce mu się dyskutować XD
 

DeletedUser209423

Guest
No się dziwię że chce mu się dyskutować XD

Też się dziwię, mówi się, że z faktami nie ma co dyskutować.
A on próbuje tysiąckrotnie powtarzać swoje kłamstwa i myśli, że ktoś to łyknie.

To wiedza powszechna, że Pee oszukiwało nawet swoich graczy.
Jedynie 'elita' mogła liczyć na względy i pasienie się kosztem innych
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.317
Idź czyścić gnój w stajni chłopie.
FO powinno być tylko dla ludzi z rangą wyższa od lekkiego kawalerzysty, bo przychodzi taki pachoł z widłami z obory i syfi.

No się dziwię że chce mu się dyskutować XD
Nudzilo mi sie w robocie xD to zlomuje tego klauna

Teraz urlopik to szczam juz na niego, tak chociaz rozrywki dostarczal

@Eur0 utkaj tam leb miernoto, pewnie blacka drugie konto bo na swoim juz spalony jest nieudacznik
 

DeletedUser209423

Guest
Nudzilo mi sie w robocie xD to zlomuje tego klauna

Teraz urlopik to szczam juz na niego, tak chociaz rozrywki dostarczal

@Eur0 utkaj tam leb miernoto, pewnie blacka drugie konto bo na swoim juz spalony jest nieudacznik

Tak, spaliłem się ze wstydu i założyłem drugie konto
XD XD XD XD XD

Sprawdzałeś kiedyś swoją poczytalność?

Ogólnie swoją drogą Ty nadal żyjesz w jakiejś dżungli i myślisz, że ja z Tobą jakkolwiek rywalizuje

XD XD XD XD

To bym musiał mieć nasrane pod kopułą, żeby za rywala wybrać sobie upośledzonego chłopa
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.317
Tak, spaliłem się ze wstydu i założyłem drugie konto
XD XD XD XD XD

Sprawdzałeś kiedyś swoją poczytalność?

Ogólnie swoją drogą Ty nadal żyjesz w jakiejś dżungli i myślisz, że ja z Tobą jakkolwiek rywalizuje

XD XD XD XD

To bym musiał mieć nasrane pod kopułą, żeby za rywala wybrać sobie upośledzonego chłopa
Latasz za mna, bo Cie wczesniej zezlomowalem i zrobilem z Ciebie posmiewisko.
Teraz dalej sie pograzasz, wrecz idziesz juz na dno jak tytanik pierdolac w kolko o tym samym bez pokrycia i poparcia swoich smiesznych wypocin.

Druga sprawa, zazdroscisz blaszek ludziom z P! Zarzucajac im oszustwa i nabijanie jakis sztucznych blaszek XD.
Krety to element tej gry i kazdy ich wykorzystuje, zerknij sobie teraz na 184 wchodza na zasty i wypierdalaja ludziom wojsko w kosmos.
Zapomnialem, ze Ty z gra nie masz po drodze skoro @borgia Cie lyka przy 1 wioseczce.

Juz wczesniej ustalilismy, ze to Ty jestes uposledzony i to tak konkretnie.
Nie bez powodu wyladowales w psychiatryku i masz okragly dowod.
Rowniez nie bez powodu 99% spoleczenstwa tutaj na forum miesza Cie z gownem, zastanawiales sie kiedys czemu tak jest?

Nawalaj w klawiature co tam chcesz, kazdy i tak zdaje sobie sprawe, ze jestes wybrykiem natury.
Niestety w tym negatywnym sensie i szczerze wspolczuje osobom przebywajacym w Twoim otoczeniu i znoszacym te steki bzdur, opowiesci dziwnych tresci i bajek.

Skonczylem z Toba dyskusje, bo nie ma najmniejszego sensu.
 

DeletedUser209423

Guest
Latasz za mna, bo Cie wczesniej zezlomowalem i zrobilem z Ciebie posmiewisko.
Teraz dalej sie pograzasz, wrecz idziesz juz na dno jak tytanik pierdolac w kolko o tym samym bez pokrycia i poparcia swoich smiesznych wypocin.

Druga sprawa, zazdroscisz blaszek ludziom z P! Zarzucajac im oszustwa i nabijanie jakis sztucznych blaszek XD.
Krety to element tej gry i kazdy ich wykorzystuje, zerknij sobie teraz na 184 wchodza na zasty i wypierdalaja ludziom wojsko w kosmos.
Zapomnialem, ze Ty z gra nie masz po drodze skoro @borgia Cie lyka przy 1 wioseczce.

Juz wczesniej ustalilismy, ze to Ty jestes uposledzony i to tak konkretnie.
Nie bez powodu wyladowales w psychiatryku i masz okragly dowod.
Rowniez nie bez powodu 99% spoleczenstwa tutaj na forum miesza Cie z gownem, zastanawiales sie kiedys czemu tak jest?

Nawalaj w klawiature co tam chcesz, kazdy i tak zdaje sobie sprawe, ze jestes wybrykiem natury.
Niestety w tym negatywnym sensie i szczerze wspolczuje osobom przebywajacym w Twoim otoczeniu i znoszacym te steki bzdur, opowiesci dziwnych tresci i bajek.

Skonczylem z Toba dyskusje, bo nie ma najmniejszego sensu.

Tak jak pisałem, chłop rąbnięty iks de XD

Ja mu o sztucznym nabijaniu stat a ten do mnie, że krety to element gry.
Kisne ze śmiechu

XD XD XD XD

Albo ma rzeczywiście echo w głowie, albo celowo nawija na inny temat, wiedząc, że napisałem tu całą prawdę o grze jego jak i śmiesznego Peee.

Tak, bardzo zazdroszczę Pee. Tak bardzo, że dziś spałem tylko 2 godziny, całą resztę nocy żal dupsko mi ściskał XD XD XD XD

Niczego z Tobą nie ustalałem, znowu masz przewidzenia.


Podsumowując
Kiedy w końcu będziesz miał jakąś odrobinę przyzwoitości, by wejść i napisać - 'tak, gram jak ciota, sztucznie nabijam staty, bo inaczej nie potrafię' ?
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.317
Tak jak pisałem, chłop rąbnięty iks de XD

Ja mu o sztucznym nabijaniu stat a ten do mnie, że krety to element gry.
Kisne ze śmiechu

XD XD XD XD

Albo ma rzeczywiście echo w głowie, albo celowo nawija na inny temat, wiedząc, że napisałem tu całą prawdę o grze jego jak i śmiesznego Peee.

Tak, bardzo zazdroszczę Pee. Tak bardzo, że dziś spałem tylko 2 godziny, całą resztę nocy żal dupsko mi ściskał XD XD XD XD

Niczego z Tobą nie ustalałem, znowu masz przewidzenia.


Podsumowując
Kiedy w końcu będziesz miał jakąś odrobinę przyzwoitości, by wejść i napisać - 'tak, gram jak ciota, sztucznie nabijam staty, bo inaczej nie potrafię' ?
Widzisz musisz nauczyc sie czytac ze zrozumieniem, z kretami chodzilo o oszustwa.
Chyba, ze juz sie gubisz w tym swoim pierdolamento.

Dlatego ta dyskusja nie ma sensu, bo masz za niski poziom iq zeby ze mna rozmawiac.
Zajmij sie lepiej swoim grzybem na dupie.

Sztucznie to Ty splodzony zostales wybryku natury.

Szkoda czasu na Ciebie, bo pierdolisz o tym samym a nie masz na to zadnych argumentow.
Za to jest tu jeden konkretny argument na Ciebie, a mianowicie jestes : U-P-O-Ś-l-E-D-Z-O-N-Y.
A z takimi sie nie rozmawia, dlatego pozwol ze juz nie bede Cie dalej zlomowal i po prostu Cie zignoruje.
 

DeletedUser209423

Guest
Widzisz musisz nauczyc sie czytac ze zrozumieniem, z kretami chodzilo o oszustwa.
Chyba, ze juz sie gubisz w tym swoim pierdolamento.

Dlatego ta dyskusja nie ma sensu, bo masz za niski poziom iq zeby ze mna rozmawiac.
Zajmij sie lepiej swoim grzybem na dupie.

Sztucznie to Ty splodzony zostales wybryku natury.

Szkoda czasu na Ciebie, bo pierdolisz o tym samym a nie masz na to zadnych argumentow.
Za to jest tu jeden konkretny argument na Ciebie, a mianowicie jestes : U-P-O-Ś-l-E-D-Z-O-N-Y.
A z takimi sie nie rozmawia, dlatego pozwol ze juz nie bede Cie dalej zlomowal i po prostu Cie zignoruje.

Koło dupy mam o co Ci chodziło XD
Ja rozmawiam o czymś innym i nie chodziło mi teraz o żadne krety. Przestań mieszać wątki

Chłop nawija nie na temat i jeszcze pisze, że to ja mam niskie IQ XD XD XD XD

Ty w ogóle wiesz co to IQ?
Bo to raczej pojęcie Ci obce.


Dyskusja nie ma sensu dlatego, że jesteś nieudacznikiem i miernotą a próbujesz narzucić inną narrację.
Przecież ja niczego od Ciebie nie oczekuję, prócz tego, żebyś przestał kłamać.
Czy to tak wiele?

Przedstawiłem świadków, dowody, czego chcesz więcej?
Przecież Ty sam nawet się zamotałeś i w pewnym momencie potwierdziłeś, że Pee oszukuje?
Oczywiście regulamin narazie tego oszustwa (sztucznego nabijania stat) nie uznaje, ale kto wie jak będzie w przyszłości.

Nawet napisanie słowa 'UPOŚLEDZONY' Cię przerosło
Niebywałe XD XD XD XD XD XD


Tak tak, jak przystało na tchórza wiecznie uciekającego (patrz ostatni świat 182) czas zwiać. Więc wrzucaj ignora
 
Do góry