Klauny Plemion

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser209423
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser209423

Guest
Mam zaszczyt przywitać państwa w tym wybitnym wątku, gdzie będę wklejał samozaoranie i kłamstwa największych klaunów świata 182

peruka-party-klaun-w-iext54107618.jpg
 

DeletedUser209423

Guest
Po zordonie, którego popis wkleiłem w drugim wątku, przedstawiam kolejnego klauna @Kanarinios.

4 kwietnia chłopina nie miała czasu, bo dostał w łeb jak ostatnia mameja

O wow, bnk mi kuznie zburzyl na plecach.
Faktycznie wiele mi to szkod zrobilo i wskazuje na to, iz nie mam czasu.

Ale już dzień później....

Raczej wczesniej pisalem o tym, ze nie mam czasu jak bylem na kursie.
Teraz jestem na granicy i jest sporo czasu, taka praca.

GIF-laughing-funny-LOL-haha-hehe-hilarious-fun-happy-laugh-Kevin-Malone-Brian-Baumgartner-The-Office-GIF.gif


Dynamika życia tego chłopa jest niesamowita.

Dostaje lepę - nie ma czasu.
Wszystko idzie ok - teraz luz, czasu fura

Klaun
 

DeletedUser209423

Guest
Przedstawiam państwu kolejnego klauna @BulwaZaglady

Jak idzie Pee na świecie 182?

Każdy front na plus. Ja akurat miałem chwilową przerwę od gry, ale chłopaki sobie radzą.
Wczoraj akcja na Mniam na +48.
Dzisiaj akcja Mniam na nas i wychodzimy +5.

Jakie plany?

My się nigdzie nie wybieramy :)

Jaki końcowy wynik?

Pierwszy raz świat w dupę


32532ac5bf7f7745286cee0d75040cc2.gif
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.316
Po zordonie, którego popis wkleiłem w drugim wątku, przedstawiam kolejnego klauna @Kanarinios.

4 kwietnia chłopina nie miała czasu, bo dostał w łeb jak ostatnia mameja


Ale już dzień później....


GIF-laughing-funny-LOL-haha-hehe-hilarious-fun-happy-laugh-Kevin-Malone-Brian-Baumgartner-The-Office-GIF.gif


Dynamika życia tego chłopa jest niesamowita.

Dostaje lepę - nie ma czasu.
Wszystko idzie ok - teraz luz, czasu fura

Klaun
Jaka lepe amebo, skoro zburzyl mi kuznie na plecach ktora odbudowalem w 2 dni.
Nie kisze deffa na tylach, bo jest rozeslany na front wiec jak mialem tego bronic?
Zapomnialem, ze taki ulomny typ jak ty nigdy tego nie zrozumie, bo sam dostaje lepe co swiat i to na etapie 1 wioski od jakis randomow z obrzezy XD
Lepe to oni dostali, bo w 1,5 tygodnia przejalem im 50 wsi prawie kretynie xD



Wlasnie tym sie roznimy, ze Ty od zawsze byles nieudacznikiem z zerowym pojeciem o tej grze i dlatego nie potrafisz wyjsc poza 1 wioske zagrzybiala kreaturo, bo czlowiekiem nazwac ciebie nie mozna. ;)

Bellumy Cie szukaja, lec tam nabijac posty wojowniku forumowy
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser209423

Guest
Jaka lepe amebo, skoro zburzyl mi kuznie na plecach ktora odbudowalem w 2 dni.
Nie kisze deffa na tylach, bo jest rozeslany na front wiec jak mialem tego bronic?
Zapomnialem, ze taki ulomny typ jak ty nigdy tego nie zrozumie :D
Lepe to oni dostali, bo w 1,5 tygodnia przejalem im 50 wsi prawie kretynie xD



Wlasnie tym sie roznimy, ze Ty od zawsze byles nieudacznikiem z zerowym pojeciem o tej grze i dlatego nie potrafisz wyjsc poza 1 wioske zagrzybialy czlowieku ;)

Nie dość, że klaun, to jeszcze olbrzymi kłamczuch. I to tak głupi, że sam się naparza gumowym młotkiem po łbie.

Dostałeś lepę, tak. Zburzył Cię jak ostatnią mameję.
Nie miałeś jak bronić, bo nie było deffa?
No patrz, a w cytowanych wyżej Twoich wypowiedziach, pisałeś, że brak obrony wskazuje na BRAK CZASU a nie deffa.

Gubisz się kłamczuszku.

--

Znowu kłamiesz, potrafię zdobyć i 20 i 30 wiosek.
Jeśli już szukać między nami różnicy, to ja kończę zawsze wtedy, gdy plemię jest na etapie rozkwitu i dominacji, a Ty gdy plemię dostaje po łbie i zbliża się front. Tchórzu
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.316
Nie dość, że klaun, to jeszcze olbrzymi kłamczuch. I to tak głupi, że sam się naparza gumowym młotkiem po łbie.

Dostałeś lepę, tak. Zburzył Cię jak ostatnią mameję.
Nie miałeś jak bronić, bo nie było deffa?
No patrz, a w cytowanych wyżej Twoich wypowiedziach, pisałeś, że brak obrony wskazuje na BRAK CZASU a nie deffa.

Gubisz się kłamczuszku.

--

Znowu kłamiesz, potrafię zdobyć i 20 i 30 wiosek.
Jeśli już szukać między nami różnicy, to ja kończę zawsze wtedy, gdy plemię jest na etapie rozkwitu i dominacji, a Ty gdy plemię dostaje po łbie i zbliża się front. Tchórzu
Naucz sie czytac ze zrozumieniem amebo, to bylo w odpowiedzi do kogos, bo ktos zarzucil mi, ze nie mam czasu.
Wroc do szkoly klaunie forumowy, bo takich jak ty zjadam na sniadanie.
Zreszta jak bnk mogl mnie tutaj zburzyc idioto, skoro gralismy tutaj razem.
Jestes na tyle glupi, ze nawet swiaty pomyliles xD

Plemie jest na etapie rozkwitu ha ha ha ha XD
No jest, bo jak ma nie byc skoro jeszcze nikt nie ma palacy.
Jak juz sie pojawiaja, to znikasz jako jeden z pierwszych z mapy, takie sa fakty.

Ja wygralem juz 10 swiatow, a Ty ile?
Do Ciebie nie ma jak sie zblizyc, skoro odpadasz w przedbiegach na etapie 1 wioski.

Chlopie z czym do ludzi, lec tam bellum odpisywac i dalej robic za maskotke forumowa - tak, do tego sie wlasnie najlepiej nadajesz.
 

DeletedUser209423

Guest
Naucz sie czytac ze zrozumieniem amebo, to bylo w odpowiedzi do kogos, bo ktos zarzucil mi, ze nie mam czasu.
Wroc do szkoly klaunie forumowy, bo takich jak ty zjadam na sniadanie.

Plemie jest na etapie rozkwitu ha ha ha ha XD
No jest, bo jak ma nie byc skoro jeszcze nikt nie ma palacy.
Jak juz sie pojawiaja, to znikasz jako jeden z pierwszych z mapy, takie sa fakty.

Ja wygralem juz 10 swiatow, a Ty ile?
Do Ciebie nie ma jak sie zblizyc, skoro odpadasz w przedbiegach na etapie 1 wioski.

Chlopie z czym do ludzi, lec tam bellum odpisywac i dalej robic za maskotke forumowa - tak, do tego sie wlasnie najlepiej nadajesz.

Czytam ze zrozumieniem, najwyraźniej Ty nie masz kontroli nad swoimi zapoconymi rączkami.
Napisałeś wyraźnie, że zburzenie wynikało z braku czasu. Teraz tłumaczysz się brakiem deffa. Ustal sam ze sobą wersję kłamco.

--

Tak, plemię jest na etapie rozkwitu.
Wtedy kończę.
Na przykład Elite na 178, które wygrało świat. Zakończyłem w momencie najlepszych wyników jakie miało na froncie.

--

Nadal rozpowszechniasz kłamstwo, jakobym zawsze grał do etapu 1 wioski.
To już desperacja, manipulacja czy głupota?
Przywołuje Cię do porządku, byś nie kłamał.

--

Swoją drogą, trzeba się zastanowić co jest bardziej honorowe.
Grać jak Ty, czyli połykać darmy a potem zostawić kumpli i rzucić kontem w cholerę, gdy zbliża się front, czy po prostu zakończyć wcześniej, będąc świadomym swoich ograniczeń.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.316
Czytam ze zrozumieniem, najwyraźniej Ty nie masz kontroli nad swoimi zapoconymi rączkami.
Napisałeś wyraźnie, że zburzenie wynikało z braku czasu. Teraz tłumaczysz się brakiem deffa. Ustal sam ze sobą wersję kłamco.

--

Tak, plemię jest na etapie rozkwitu.
Wtedy kończę.
Na przykład Elite na 178, które wygrało świat. Zakończyłem w momencie najlepszych wyników jakie miało na froncie.

--

Nadal rozpowszechniasz kłamstwo, jakobym zawsze grał do etapu 1 wioski.
To już desperacja, manipulacja czy głupota?
Przywołuje Cię do porządku, byś nie kłamał.

--

Swoją drogą, trzeba się zastanowić co jest bardziej honorowe.
Grać jak Ty, czyli połykać darmy a potem zostawić kumpli i rzucić kontem w cholerę, gdy zbliża się front, czy po prostu zakończyć wcześniej, będąc świadomym swoich ograniczeń.
No wlasnie nie potrafisz czytac ze zrozumieniem jak widac i musisz wrocic do szkoly, najlepiej do psychiatryka.
Manipulujesz moimi postami, zreszta one nawet nie dotycza tego swiata.
Takim wlasnie jestes uposledzonym klaunem.

Zgasilem Cie jak peta, zreszta nie pierwszy raz juz.

Na tym 178 do etapu 30 wsi doszedles? Pewnie nie mogli juz z toba wytrzymac, dlugo szukac drugiej tak ograniczonej osoby.

Raz miales te 20-30 wsi, a tak to zazwyczaj lepe dostajesz i nie wychodzisz poza 1 wioseczke cieniasie.

I nie manipuluj moimi postami, nie ze mna takie numery dziecinko.

Projekt byl rozwiazany juz, nikogo nie zostawilem kazdy dostal wolna reke.
Wiec wsie oddalem znajomym i tyle skoro aragorn stwierdzil, ze to koniec.
Zreszta co ja bede tlumaczyl takiemu tlukowi jak ty.
 

DeletedUser209423

Guest
No wlasnie nie potrafisz czytac ze zrozumieniem jak widac i musisz wrocic do szkoly, najlepiej do psychiatryka.
Manipulujesz moimi postami, zreszta one nawet nie dotycza tego swiata.
Takim wlasnie jestes uposledzonym klaunem.

Zgasilem Cie jak peta, zreszta nie pierwszy raz juz.

Na tym 178 do etapu 30 wsi doszedles? Pewnie nie mogli juz z toba wytrzymac, dlugo szukac drugiej tak ograniczonej osoby.

Raz miales te 20-30 wsi, a tak to zazwyczaj lepe dostajesz i nie wychodzisz poza 1 wioseczke cieniasie.

I nie manipuluj moimi postami, nie ze mna takie numery dziecinko.

Projekt byl rozwiazany juz, nikogo nie zostawilem kazdy dostal wolna reke.
Wiec wsie oddalem znajomym i tyle skoro aragorn stwierdzil, ze to koniec.
Zreszta co ja bede tlumaczyl takiemu tlukowi jak ty.


W psychiatryku są szkoły?
To tak nawiasem.
Jednak to niesamowite, że jesteś taką zgnilizną zwyczajnie, jako człowiek.
Bo ja te Twoje teksty mam koło tyłka, ale pogarda jaka z nich bije dla ludzi, którzy tam się leczą....niebywałe.
Pomyślałeś jak się czuje osoba, która taki epizod w życiu miała i czyta te Twoje obleśne teksty?
Weź się chłopie za siebie, bo jesteś parodią czlowieka. Stary chłop a zachowuje się jak niezrównoważony gówniarz. To może pośmiejemy się z choroby Twojego dziadka, czy kim się tam opiekujesz? No dawaj, jaka to dolegliwość, zrobimy ubaw.

Tylko, że jak widzisz nikt nigdy tego tu nie robił.
Widzisz jaką jesteś miernotą? Jedyną.
Trochę szacunku do ludzi.

--

No no zgasiłeś, zwłaszcza, że sam musisz się na tron wdrapywać. Masz rację, sukces pełną gębą.

--

Oczywiście nadal celowo kłamiesz z tą 1 wioską.
Nie będę już tego korygował, bo o czym gadać z chłopem, który próbuje wmówić, że ziemia jest płaska.

--

Projekt rozwiązany? Toż Ty walczak powinieneś siedzieć do końca. Z Twoimi umiejętnościami?

No właśnie, z Twoimi umiejętności trzeba było palić wrota, póki czas.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.316
W psychiatryku są szkoły?
To tak nawiasem.
Jednak to niesamowite, że jesteś taką zgnilizną zwyczajnie, jako człowiek.
Bo ja te Twoje teksty mam koło tyłka, ale pogarda jaka z nich bije dla ludzi, którzy tam się leczą....niebywałe.
Pomyślałeś jak się czuje osoba, która taki epizod w życiu miała i czyta te Twoje obleśne teksty?
Weź się chłopie za siebie, bo jesteś parodią czlowieka. Stary chłop a zachowuje się jak niezrównoważony gówniarz. To może pośmiejemy się z choroby Twojego dziadka, czy kim się tam opiekujesz? No dawaj, jaka to dolegliwość, zrobimy ubaw.

Tylko, że jak widzisz nikt nigdy tego tu nie robił.
Widzisz jaką jesteś miernotą? Jedyną.
Trochę szacunku do ludzi.

--

No no zgasiłeś, zwłaszcza, że sam musisz się na tron wdrapywać. Masz rację, sukces pełną gębą.

--

Oczywiście nadal celowo kłamiesz z tą 1 wioską.
Nie będę już tego korygował, bo o czym gadać z chłopem, który próbuje wmówić, że ziemia jest płaska.

--

Projekt rozwiązany? Toż Ty walczak powinieneś siedzieć do końca. Z Twoimi umiejętnościami?

No właśnie, z Twoimi umiejętności trzeba było palić wrota, póki czas.
Chlopcze, ja chce dobrze dla ciebie i skoro stamtad spierdoliles "nielegalnie zreszta" bo nie miales na to zadnego zezwolenia.
To grzecznie cie prosze zebys tam wrocil.
Nie ma, dlatego najpierw tam wrocisz i sie wyleczysz, a potem do szkoly - prosta sprawa.
Docen, ze chyba jako jedyny martwie sie o twoje zdrowie psychiczne.

Jestes niebezpieczny dla spoleczenstwa, w dodatku jeszcze masz grzyba.

Ja sie z nikogo nie smieje, posty dotycza tylko i wylacznie ciebie.
Czego tu nie rozumiesz?

Skoro projekt na tym swiecie byl zakonczony i nikt nie widzial sensu dalszej gry w tym sami wodzowie plemienia, ktorzy zreszta dali wszystkim wolna reke, to nie bylo najmniejszego sensu grac dalej przeciwko takiej przewadze.
Gdzie byles cieniasie jak akcje wybronilem? Po tej akcji nikt mnie juz nie atakowal az do konca.
Jakbym chcial to moglbym tam sie bronic pewnie do teraz, ale to by byls strata czasu przeciwko takiej przewadze i tak predzek czy pozniej bym stracil wioski - oczywista sprawa.

@borgia wklej tu twstats jak pojechales tego delikwenta na etapie 1 wsi.
Z niczym nie klamie, najczesciej nie wychodzisz poza etap pierwszych wsi.
Az tak cie boli te zagrzybiale dupsko od tego?xD
 

DeletedUser209423

Guest
Chlopcze, ja chce dobrze dla ciebie i skoro stamtad spierdoliles "nielegalnie zreszta" bo nie miales na to zadnego zezwolenia.
To grzecznie cie prosze zebys tam wrocil.
Nie ma, dlatego najpierw tam wrocisz i sie wyleczysz, a potem do szkoly - prosta sprawa.

Jestes niebezpieczny dla spoleczenstwa, w dodatku jeszcze masz grzyba.

Ja sie z nikogo nie smieje, posty dotycza tylko i wylacznie ciebie.
Czego tu nie rozumiesz?

Skoro projekt na tym swiecie byl zakonczony i nikt nie widzial sensu dalszej gry w tym sami wodzowie plemienia, ktorzy zreszta dali wszystkim wolna reke, to nie bylo najmniejszego sensu grac dalej przeciwko takiej przewadze.
Gdzie byles cieniasie jak akcje wybronilem? Po tej akcji nikt mnie juz nie atakowal az do konca.
Jakbym chcial to moglbym tam sie bronic pewnie do teraz, ale to by byls strata czasu przeciwko takiej przewadze i tak predzek czy pozniej bym stracil wioski - oczywista sprawa.

@borgia wklej tu twstats jak pojechales tego delikwenta na etapie 1 wsi.
Z niczym nie klamie, najczesciej nie wychodzisz poza etap pierwszych wsi.
Az tak cie boli te zagrzybiale dupsko od tego?xD


Proszę nie szerzyć kłamstw na mój temat, bo sobie tego nie życzę.

--

Nie rozumiem tego, dlaczego przebija z Twoich wpisów taka pogarda dla tych schorzeń.

--

Mógłbyś bronić się do teraz?
XD XD XD XD XD XD XD XD XD

Człowieku, zwiałeś jako pierwszy. Toż sam przyznałeś, że oddałeś wioski, więc ktoś jeszcze jednak grał i nadzieję widział.
Ale Ty jak przystało na tchórza, narobiłeś w pampersa i wio.

--

Zabawne, nadal opierasz całą narrację na jednym świecie 186, gdzie Borgia przejął wioskę na skasowanym koncie. Niebywałe.

Ale spoko, mnie to w ogóle nie przeszkadza, bo ja zawsze powtarzałem, że jestem słabym graczem. Badziewnym.
Ale nie pozwolę, by szerzył się mit, że Ty jesteś graczem dobrym.
Bo jesteś taką mizerią, że nic tylko zjadać Ci wioski. Na darmach potrafisz jedynie się paść
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.316
Proszę nie szerzyć kłamstw na mój temat, bo sobie tego nie życzę.

--

Nie rozumiem tego, dlaczego przebija z Twoich wpisów taka pogarda dla tych schorzeń.

--

Mógłbyś bronić się do teraz?
XD XD XD XD XD XD XD XD XD

Człowieku, zwiałeś jako pierwszy. Toż sam przyznałeś, że oddałeś wioski, więc ktoś jeszcze jednak grał i nadzieję widział.
Ale Ty jak przystało na tchórza, narobiłeś w pampersa i wio.

--

Zabawne, nadal opierasz całą narrację na jednym świecie 186, gdzie Borgia przejął wioskę na skasowanym koncie. Niebywałe.

Ale spoko, mnie to w ogóle nie przeszkadza, bo ja zawsze powtarzałem, że jestem słabym graczem. Badziewnym.
Ale nie pozwolę, by szerzył się mit, że Ty jesteś graczem dobrym.
Bo jesteś taką mizerią, że nic tylko zjadać Ci wioski. Na darmach potrafisz jedynie się paść
Nie uciekaj od tego, jestes niebezpieczny dla spoleczenstwa i powinienes byc od niego odizolowany.

Pogarda tylko i wylacznie jest w twoja strone bo robisz tu za mastkotke forumowa nabijajac posty, a i tak kazdy ma cie w tylku.

Moglbym, bo po tej akcji juz nikt mnie nie atakowal i mialem topke w ra i ro cieniasie.
Widzisz, dalej nie rozumiesz tego o czym ci pisalem wyzej.
Jak do sciany - baran.
Nikt nie widzial zadnej nadzieji od dawna kretynie xD skad ty bierzesz takie rzeczy manipulancie?
Wodzowie oglosili koniec, wiekszosc rzucila kontami ale debilny black widzial nadzieje!
Szkoda, ze nie widzi jej by wrocic do psychiatryka.
Wyswiadczylbys wszystkim przysluge i grzecznie tam wrocil.

Zostales pojechany? Zostales.
Ha ha ha ha, cienias kleknal przed wielkim @borgia I wrzucil kasacje, cos niebywalego.

Przeciez ty mnie nawet nie znasz tluku, cos ci sie zas odkleilo i starasz sie manipulowac postami
 

DeletedUser209423

Guest
Nie uciekaj od tego, jestes niebezpieczny dla spoleczenstwa i powinienes byc od niego odizolowany.

Pogarda tylko i wylacznie jest w twoja strone bo robisz tu za mastkotke forumowa nabijajac posty, a i tak kazdy ma cie w tylku.

Moglbym, bo po tej akcji juz nikt mnie nie atakowal i mialem topke w ra i ro cieniasie.
Widzisz, dalej nie rozumiesz tego o czym ci pisalem wyzej.
Jak do sciany - baran.
Nikt nie widzial zadnej nadzieji od dawna kretynie xD skad ty bierzesz takie rzeczy manipulancie?
Wodzowie oglosili koniec, wiekszosc rzucila kontami ale debilny black widzial nadzieje!
Szkoda, ze nie widzi jej by wrocic do psychiatryka.
Wyswiadczylbys wszystkim przysluge i grzecznie tam wrocil.

Zostales pojechany? Zostales.
Ha ha ha ha, cienias kleknal przed wielkim @borgia I wrzucil kasacje, cos niebywalego.

Przeciez ty mnie nawet nie znasz tluku, cos ci sie zas odkleilo i starasz sie manipulowac postami


Ja jestem niebezpieczny, bo piszę prawdę o Tobie...
Czekaj, czy to czasem nie Ty, groziłeś mi publicznie, że chętnie byś postrzelał do mnie?
Bo coś tak mi się kojarzy...hmmm
Po czym się zesrałeś i zacząłeś tłumaczyć, że chodzi Ci o procę i takie tam
XD XD XD XD XD XD

--

To komu oddawałeś wioski, skoro nikt nie widział nadziei?
Bo przecież oddawałeś. Brali je, żeby za chwilę stracić?
To absurd.
Chyba znowu kłamiesz.

--

O z tym RA i RO bardzo ciekawe.
Nabiłeś przed końcem tak samo jak na ś170 gdy rozbijaliście sztucznie offy i deffa, żeby blaszek pozbierać i dopisać się do końcowego składu?
Chłopie, toż wszyscy już te metody Bulwy znają.
Koło dupska można umieścić te Twoje RA i RO, bo tyle jest warte.

--

Zostałem pojechany? Zostałem. Nigdy z tym nie dyskutowałem, bo w przeciwieństwie do Ciebie nie kłamię.
Ale w lepszym stylu jednak, niż Twoje narobienie w pampersa i ucieczka.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.316
Ja jestem niebezpieczny, bo piszę prawdę o Tobie...
Czekaj, czy to czasem nie Ty, groziłeś mi publicznie, że chętnie byś postrzelał do mnie?
Bo coś tak mi się kojarzy...hmmm
Po czym się zesrałeś i zacząłeś tłumaczyć, że chodzi Ci o procę i takie tam
XD XD XD XD XD XD

--

To komu oddawałeś wioski, skoro nikt nie widział nadziei?
Bo przecież oddawałeś. Brali je, żeby za chwilę stracić?
To absurd.
Chyba znowu kłamiesz.

--

O z tym RA i RO bardzo ciekawe.
Nabiłeś przed końcem tak samo jak na ś170 gdy rozbijaliście sztucznie offy i deffa, żeby blaszek pozbierać i dopisać się do końcowego składu?
Chłopie, toż wszyscy już te metody Bulwy znają.
Koło dupska można umieścić te Twoje RA i RO, bo tyle jest warte.

--

Zostałem pojechany? Zostałem. Nigdy z tym nie dyskutowałem, bo w przeciwieństwie do Ciebie nie kłamię.
Ale w lepszym stylu jednak, niż Twoje narobienie w pampersa i ucieczka.
Jestes niebezpieczny, bo jestes chory psychicznie.
Nie musze do ciebie strzelac, szkoda amunicji na takiego pajaca.
I nie doprecyzowalem tam z czego bym strzelal, sam sobie dorabiales scenariusz manipulancie.
Porzadna lepa w ryj by moze wystarczyla na ogarniecie, a nie czekaj ty co swiat ja dostajesz i nie pomaga XD

Widzisz, znowu piszesz o czyms o czym nie masz pojecia.
Szkoda czasu na takiego pajaca jak ty.

Haha, ja nigdy nie potrzebowalem dopisywac sie do koncowego skladu bo zawsze mialem to zapewnione.
Na 170 gralem coopa i nie nabijalem tam sztucznie zadnych blaszek.
Zas pudlo.
Ile razy mam jeszcze powtarzac i cie gasic grzybie? Nie masz pojecia o grze, zrozum to wreszcie baranie.

W lepszym stylu ha ha ha typ kleknal przed gosciem z obrzezy i wrzucil kasacje XD

Lecisz do ignora bo szkoda czasu na takiego durnia
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser209423

Guest
Jestes niebezpieczny, bo jestes chory psychicznie.
Nie musze do ciebie strzelac, szkoda amunicji na takiego pajaca.
I nie doprecyzowalem tam z czego bym strzelal, sam sobie dorabiales scenariusz manipulancie.
Porzadna lepa w ryj by moze wystarczyla na ogarniecie, a nie czekaj ty co swiat ja dostajesz i nie pomaga XD

Widzisz, znowu piszesz o czyms o czym nie masz pojecia.
Szkoda czasu na takiego pajaca jak ty.

Haha, ja nigdy nie potrzebowalem dopisywac sie do koncowego skladu bo zawsze mialem to zapewnione.
Na 170 gralem coopa i nie nabijalem tam sztucznie zadnych blaszek.
Zas pudlo.
Ile razy mam jeszcze powtarzac i cie gasic grzybie? Nie masz pojecia o grze, zrozum to wreszcie baranie.

W lepszym stylu ha ha ha typ kleknal przed gosciem z obrzezy i wrzucil kasacje XD


Nie jestem chory psychicznie. Rozpowszechniasz kłamstwo na mój temat.

Tak tak, kręć dalej. Idź procę strugać.

--

Miałeś zapewnione?
Toż właśnie o tym piszę, miałeś zapewnione, bo sztucznie nabijałeś staty.
Może wytłumaczę jak to robiłeś:
Z grupą kolesi z Pee, łapalście zast na rozbiórkowych kontach w plemieniu.
Po czym, offa zamiast wywalić na wroga, wywalaliście na siebie, na przygotowane bunkry. Straty zerowe a staty rosły.
Deff z kolei rozbijaliście na zerowych murkach i rozproszony po różnych wioskach.

I potem Kanar wchodził na FO i pisał - patrzcie jaki ja wojownik.

A 90% wiosek i 3/4 stat nabite na oszustwie.

No ale do narracji pasowało, wybierano końcowy skład, to Bulwa pokazywał jak Kanar dzielnie walczył cały świat.

Dopiero na 170 gdy straciliście czujność wpadliście z tym swoim oszukańczym nawykiem.

--

Ale ja absolutnie nie zaprzeczam - być może nie mam pojęcia o tej grze.
Dokładnie tak jak Ty, który wszystko co osiągnąłeś tu, to na kanwie kanciarstwa i cwaniactwa.
A gdy przyszedł prawdziwy front - 'nie ma sensu walczyć, elo'

XD XD XD XD XD XD
 

DeletedUser209423

Guest
Wiecie Szanowni Państwo jak skończyła się ta orka w wykonaniu @Kanarinios. ?
Tak mnie podobno przeorał, że właśnie zwiał za ignora.
Pasjonujące
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.316
Nie jestem chory psychicznie. Rozpowszechniasz kłamstwo na mój temat.

Tak tak, kręć dalej. Idź procę strugać.

--

Miałeś zapewnione?
Toż właśnie o tym piszę, miałeś zapewnione, bo sztucznie nabijałeś staty.
Może wytłumaczę jak to robiłeś:
Z grupą kolesi z Pee, łapalście zast na rozbiórkowych kontach w plemieniu.
Po czym, offa zamiast wywalić na wroga, wywalaliście na siebie, na przygotowane bunkry. Straty zerowe a staty rosły.
Deff z kolei rozbijaliście na zerowych murkach i rozproszony po różnych wioskach.

I potem Kanar wchodził na FO i pisał - patrzcie jaki ja wojownik.

A 90% wiosek i 3/4 stat nabite na oszustwie.

No ale do narracji pasowało, wybierano końcowy skład, to Bulwa pokazywał jak Kanar dzielnie walczył cały świat.

Dopiero na 170 gdy straciliście czujność wpadliście z tym swoim oszukańczym nawykiem.

--

Ale ja absolutnie nie zaprzeczam - być może nie mam pojęcia o tej grze.
Dokładnie tak jak Ty, który wszystko co osiągnąłeś tu, to na kanwie kanciarstwa i cwaniactwa.
A gdy przyszedł prawdziwy front - 'nie ma sensu walczyć, elo'

XD XD XD XD XD XD
Czekam zatem na dowody, ze tak robilismy.
Masz czas dzis do godziny 24, jezeli tego nie zrobisz wplacasz 100zl na cel charytatywny z dowodem wplaty i znikasz z fo juz na zawsze.

A jest sens walczyc przeciwko cieniasom, co musialy sie dogadac na 90% swiata bo inaczej nie mialy zadnych szans? W jakim swiecie ty zyjesz? Wlasnie tu dobitnie pokazujesz, ze nie masz zadnego pojecia o tej grze i jestes zwyklym jebanym nieudacznikiem
 

DeletedUser209423

Guest
Czekam zatem na dowody, ze tak robilismy.
Masz czas dzis do godziny 24, jezeli tego nie zrobisz wplacasz 100zl na cel charytatywny z dowodem wplaty i znikasz z fo juz na zawsze.

A jest sens walczyc przeciwko cieniasom, co musialy sie dogadac na 90% swiata bo inaczej nie mialy zadnych szans? W jakim swiecie ty zyjesz? Wlasnie tu dobitnie pokazujesz, ze nie masz zadnego pojecia o tej grze i jestes zwyklym jebanym nieudacznikiem

Oho, ustalił sobie sam ze sobą warunki i znikać z forum mi każe XD
To już nie jest tylko klaun, ale istny cyrkowiec.

Ustań przodem do lustra i tam sobie warunki ustalaj.

Ale, oczywiście słynę z rzetelności.
Uwaga przedstawiam dowody.
Dowodem jest wasz sojusznik ze świata 170, który was na tym przyłapał/bądź któremu sami się przyznaliście.
@mirekgirek wam to wielokrotnie udowodnił.
Chyba sojusznik, to nie kłamał, co?

Jeśli do 13.25 nie odpowiesz na ten wpis, wpłacasz tysiąc złotych na cel charytatywny i znikasz z forum na zawsze.

--

Dogadali się, ale najpierw wykończyli Pee.
Pee padło pod naciskiem Mag i Key, już wtedy proces gnicia tego badziewnego tworu był zaawansowany.
Obrażaniem nie zmienisz faktów.
 

DeletedUser209423

Guest
No niestety, Kanar nie wyrobił się w wyznaczonym czasie i nie spełnił moich żądań...musi usunąć konto.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.316
Czekam na dowody, znowu pierdolisz jak potluczony odklejencu.

Ile razy mam cie jeszcze wyjasniac?xD bo przyznam, ze to juz powoli nudne sie robi.

Bol dupy masz po prostu, za 170 swiat zreszta jest blaszka za top1 swiata.
Tam juz sam rezam gral na koncu bo mi sie nie chcialo tam wchodzic i walczyc o blaszke za top1 swiata.
Chlopie ty jestes tak przyjebany, ze znowu piszesz o czyms o czym kolejny juz raz nie masz pojecia XDD

Co za chlop, przestan robic z siebie posmiewisko juz xD

Serio wystarczy.

Pamietaj, ze jak gdzies nie grasz, a czytasz bez zrozumienia posty na forum i jeszcze sam nimi potem manipulujesz to przy okazji sam siebie wyjasniasz, wiec jak tutaj juz do mnie przylatujesz z takim gownem to chociaz miej na to jakies dowody.
Szkoda mi ciebie, taki zapluty siedzisz przed tym monitorkiem i to jeszcze z grzybem na dupie ajaj xDD
 
Do góry