Klauny Plemion

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser209423
  • Data rozpoczęcia

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.726
Swoją drogą, co chwila gloryfikujesz swoją osobę.
'Wygralem, przeorałem Cię, przegrywasz'

Chłopie, co z Tobą nie tak?
W jakiejś dżungli jesteś?
Gnoją Cię w domu czy w pracy?
Bo to ewidentnie zaburzenia osobowości, pewnie jesteś impotentem i zakompleksiłeś się. Heh
Nie gloryfikuje tylko swierdzam fakty, przeciez wyjasniam cie tutaj bez najmniejszego wysilku, jestes zwyklym przegrywem na lepca.

Haha, te pytania powinienes do siebie skierowac.

Co z toba? Przylazisz na to forum i oznaczasz ludzi jak kretyn nawet nie grajac na zadnym swiecie bo jestes tam nieudasem.

Atencji szukasz, czy co?
Przeciez kazdy sika na ciebie cieplym moczem, bo jestes nic nie znaczacym pierdem - odrzutkiem spoleczenstwa.

Daj se siana juz chlopcze, bo calkowicie zgrzybiejesz xD
 

DeletedUser209423

Guest
Nie gloryfikuje tylko swierdzam fakty, przeciez wyjasniam cie tutaj bez najmniejszego wysilku, jestes zwyklym przegrywem na lepca.

Haha, te pytania powinienes do siebie skierowac.

Co z toba? Przylazisz na to forum i oznaczasz ludzi jak kretyn nawet nie grajac na zadnym swiecie bo jestes tam nieudasem.

Atencji szukasz, czy co?
Przeciez kazdy sika na ciebie cieplym moczem, bo jestes nic nie znaczacym pierdem - odrzutkiem spoleczenstwa.

Daj se siana juz chlopcze, bo calkowicie zgrzybiejesz xD

Pilnuję uczciwości
Jak widać z dobrym efektem, bo oszust Kanar ośmieszony i napiętnowany.
Nie uda Ci się przemknąć niezauważonym.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.726
Dowody już przedstawiłem, były na ś170.
Jutrzaki je prezentowali.
Kanar wielki wojownik przez lata sztucznie nabijał staty do RA i RO.
Co za upokorzenie.

Nie muszę się w żaden sposób bronić, będę pisał to na co mam ochotę a na pewno będę pisał prawdę. A to, że jesteś plemiennym oszustem, to czysta prawda. Wykorzystujesz wady gry, by przekonać, że jesteś dobrym graczem. A jesteś zwykłym nieudacznikiem.

W dodatku zaczynasz tracić nad sobą kontrolę, co wskazuje jak bardzo się gorączkujesz, gdy czytasz prawdę.

Łyk melisy, oddech, łyk melisy, oddech.
Haha, klamca i obludnik.
Czekamy na dowody, albo palisz stad wrotki i wszyscy beda mieli spokoj od ciebie klaunie xD

No pisz dalej pierdoly, czekamy na dowody zatem.
Wczesniej tez miales mi udowodnic moja gre na bocie, nawet mnie do suppka zglaszales podpierdalaczu i co? Zas ci nie wyszlo bo jestes goloslownym zaklamanym kretynem.

Goraczkuje? Raczej mam niezly ubaw z ciebie po raz kolejny, jak sie pograzasz xD
 

DeletedUser209423

Guest
Haha, klamca i obludnik.
Czekamy na dowody, albo palisz stad wrotki i wszyscy beda mieli spokoj od ciebie klaunie xD

No pisz dalej pierdoly, czekamy na dowody zatem.
Wczesniej tez miales mi udowodnic moja gre na bocie, nawet mnie do suppka zglaszales podpierdalaczu i co? Zas ci nie wyszlo bo jestes goloslownym zaklamanym kretynem.

Goraczkuje? Raczej mam niezly ubaw z ciebie po raz kolejny, jak sie pograzasz xD

Czekamy? To o kim piszesz?
Bo ja widzę, że rozmawiamy we dwóch.
Dlaczego wciągasz w to społeczność forumową?
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.726
Pilnuję uczciwości
Jak widać z dobrym efektem, bo oszust Kanar ośmieszony i napiętnowany.
Nie uda Ci się przemknąć niezauważonym.
Hahah, ty lepiej siebie przypilnuj bo klamiesz jak z nut, az ci kinol rosnie chlopcze.

Czekamy na dowody do 24, jezeli ich nie bedzie to splywasz stad i mnie przepraszasz publicznie i pastujesz mi buty, bo sa tak ujebane przez to czolganie cie po tym polu.

Widze z toba do 3 razy sztuka, najpierw szczekales cos ze gram na bocie, teraz ze jakies sztuczne ra i ro nabijalem na 170.

Zaraz napiszesz, ze ci zone deptalem xDD
 

DeletedUser209423

Guest
Hahah, ty lepiej siebie przypilnuj bo klamiesz jak z nut, az ci kinol rosnie chlopcze.

Czekamy na dowody do 24, jezeli ich nie bedzie to splywasz stad i mnie przepraszasz publicznie i pastujesz mi buty, bo sa tak ujebane przez to czolganie cie po tym polu.

Widze z toba do 3 razy sztuka, najpierw szczekales cos ze gram na bocie, teraz ze jakies sztuczne ra i ro nabijalem na 170.

Zaraz napiszesz, ze ci zone deptalem xDD

Nie kłamie.

A czekaj sobie i do 1.00 w nocy.
Koło dupy mam co Ty sobie tam wymyśliłeś.


Przepraszasz publicznie XD XD XD XD XD

Czekaj, już układam przeprosiny.

No chłop oczadział.
 

DeletedUser209423

Guest
Pastujesz buty XD

Chłop znowu wygranego z siebie robi, potem nawiązanie do mojej żony, impotent zakompleksieny po uszy, jak nic xD
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.726
Nie kłamie.

A czekaj sobie i do 1.00 w nocy.
Koło dupy mam co Ty sobie tam wymyśliłeś.


Przepraszasz publicznie XD XD XD XD XD

Czekaj, już układam przeprosiny.

No chłop oczadział.
Klamiesz, przeciez to jedna z twoich zacnych umiejetnosci xD

Daj spokoj juz z ta dupa, lepiej ja wylecz do konca.

Widzisz, nie warto z toba dyskutowac bo chuja warte sa twoje slowa niestety, jestes zaklamanym forumowym pajacem.

24 tik tak
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.726
Pastujesz buty XD

Chłop znowu wygranego z siebie robi, potem nawiązanie do mojej żony, impotent zakompleksieny po uszy, jak nic xD

Sam chciales, zebym cie czolgal to i buty sie ujebaly to chociaz raz zrobisz cos pozytecznego.
Jakiego wygranego? Juz mi za wygrana dajesz? To splywaj stad, masz szczescie ze mi sie nudzi na sluzbie i akurat nie ma nic do roboty xD bo bym ci na ten pusty leb nasikal i nie odpisywal wcale.
Docen moja łaskę.
 

DeletedUser209423

Guest
Sam chciales, zebym cie czolgal to i buty sie ujebaly to chociaz raz zrobisz cos pozytecznego.
Jakiego wygranego? Juz mi za wygrana dajesz? To splywaj stad, masz szczescie ze mi sie nudzi na sluzbie i akurat nie ma nic do roboty xD bo bym ci na ten pusty leb nasikal i nie odpisywal wcale.
Docen moja łaskę.

Pozdrawiam serdecznie
 

DeletedUser209423

Guest
Miales wstawic dowody, gdzie one sa cieniasie? Jestes zwyklym klamca, zreszta nie pierwszy raz juz.

Przecież Ci to napisałem już milion razy.
Jesteś upośledzony czy co?
Weź tam poproś jakiegoś kumpla, żeby przeczytał za Ciebie, bo ewidentnie masz problem
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.726
Przecież Ci to napisałem już milion razy.
Jesteś upośledzony czy co?
Weź tam poproś jakiegoś kumpla, żeby przeczytał za Ciebie, bo ewidentnie masz problem
Haha, zjebie genetyczny.
Napisac to ja tez moge, ze ladowali cie w kakao i co ktos to lyknie?

Klamca i tyle, pal wroty stad bo nie masz podlotu do mnie.
Sprowadzilem cie do parteru na miekko.
 

DeletedUser209423

Guest
Haha, zjebie genetyczny.
Napisac to ja tez moge, ze ladowali cie w kakao i co ktos to lyknie?

Klamca i tyle, pal wroty stad bo nie masz podlotu do mnie.
Sprowadzilem cie do parteru na miekko.

Toż Ty regularnie kłamiesz na mój temat. Cokolwiek byś jeszcze nie wymyślił, nie zdziwi mnie.

Podałem Ci gdzie zostały przedstawione dowody, kiedy a także wskazałem świadków.

Czego jeszcze potrzebujesz?
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.726
Toż Ty regularnie kłamiesz na mój temat. Cokolwiek byś jeszcze nie wymyślił, nie zdziwi mnie.

Podałem Ci gdzie zostały przedstawione dowody, kiedy a także wskazałem świadków.

Czego jeszcze potrzebujesz?
Ja pisze tylko i wylacznie prawde, bede teraz glosil ja o tobie za kazdym razem.

Swiadek olal cie cieplym moczem, a ty jeszcze to spiles.

Tam zadnych dowodow nie bylo, nikt tam o mnie nie wspominal nawet odklejencu xD
Jakos tutaj juz ciezki ci je wstawic, moze dlatego ze masz bol dupy na moim punkcie i sam dobrze wiesz, ze takich rzeczy nie bylo.
Co nie zmienia faktu, ze jestes zaklamana osoba i juz dawno powinienes zawijac zagiel z tego forum chlopcze.
 

DeletedUser209423

Guest
Ja pisze tylko i wylacznie prawde, bede teraz glosil ja o tobie za kazdym razem.

Swiadek olal cie cieplym moczem, a ty jeszcze to spiles.

Tam zadnych dowodow nie bylo, nikt tam o mnie nie wspominal nawet odklejencu xD
Jakos tutaj juz ciezki ci je wstawic, moze dlatego ze masz bol dupy na moim punkcie i sam dobrze wiesz, ze takich rzeczy nie bylo.
Co nie zmienia faktu, ze jestes zaklamana osoba i juz dawno powinienes zawijac zagiel z tego forum chlopcze.

Głosił XD

Oczywiście, że dowody były, osobiście czytałem i widziałem.
Nie mogę ich wstawić, gdyż jak widzisz forum ś170 przeszło do archiwum.
Zatem dziwne masz oczekiwania.

Jeszcze raz głąbie powtarzam, że nie chodzi tylko o Ciebie a o waszą siateczkę kumpli w Pee, jak Ty czy zordon.
Przez długie lata oszukiwałeś, zdobywając blaszki cwaniactwem.
 
Do góry