Klauny Plemion

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser209423
  • Data rozpoczęcia

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.319
@Kanarinios. Wyraźnie napisałem, że nie pamiętam, czy Ty konkretnie nabijałeś blachy, naucz się czytać, ale robili to Twoi współplemieńcy i tego się nie wyprzecie
Jak ja moglem nabijac, jak nawet nie gralem tam na swoim koncie? A tam, gdzie gralem to coop ma blache tylko za top1.
Gdzie tu logika?

@Bl-ack Sno-w
Dalej podszczekujesz bez pokrycia?xD ja mam jedyna blache Ra za 137 swiat i reszta to za wygrane swiaty.
Nie mam blach za top1/Ro/Ra/Pokonanych.

Wiec brnij sobie tam w to i dalej wychodz na debila xDD
Ja mam w 4 literach te blachy tak samo jak i Ciebie nieudaczniku, wiec nie wiem z czym Ty tu wyskakujesz w ogole xD
Jebany zazdrosnik ha ha.
 

DeletedUser209423

Guest
Jak ja moglem nabijac, jak nawet nie gralem tam na swoim koncie? A tam, gdzie gralem to coop ma blache tylko za top1.
Gdzie tu logika?

@Bl-ack Sno-w
Dalej podszczekujesz bez pokrycia?xD ja mam jedyna blache Ra za 137 swiat i reszta to za wygrane swiaty.
Nie mam blach za top1/Ro/Ra/Pokonanych.

Wiec brnij sobie tam w to i dalej wychodz na debila xDD
Ja mam w 4 literach te blachy tak samo jak i Ciebie nieudaczniku, wiec nie wiem z czym Ty tu wyskakujesz w ogole xD
Jebany zazdrosnik ha ha.

Ty jesteś upośledzony czy po prostu głupi?

Miejsce w końcowym składzie i blaszkę dostawałeś między innymi właśnie za sztuczne nabijanie stat.
Nie odwracaj kota ogonem, bo udajesz wariata i zmieniasz w ogóle treść przekazu
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.319
Ty jesteś upośledzony czy po prostu głupi?

Miejsce w końcowym składzie i blaszkę dostawałeś między innymi właśnie za sztuczne nabijanie stat.
Nie odwracaj kota ogonem, bo udajesz wariata i zmieniasz w ogóle treść przekazu
Jak moglem sztucznie staty nabijac? Przeciez bilem w bellum i w innych wrogow offami, a oni we mnie kretynie xD
Wychodzi na to, ze to Ty jestes uposledzony i to konkretnie.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.319
Tłumaczyłem już w jaki sposób, cofnij sobie oszuście.
Nigdy tego nie robilem bo sikam na te blaszki chlopie.
Dlatego polowe swiatow pogralem sobie na coopie.

Widocznie masz bol dupy o jakies pixelowe blachy i ciezko Ci wyjsc poza 1 wioske.
Wstawisz jakies dowody chociaz, czy bedziesz tylko sobie pisal jak jakis nieudacznik?xD
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
nie czytałem całego wątku, ale czyżby rozśpiewał nam on naszego kanareczka do takiego stopnia, że niemalże samodzielnie ROZPRUŁ się na 6 stron? <luzik>
 

DeletedUser209423

Guest
Nigdy tego nie robilem bo sikam na te blaszki chlopie.
Dlatego polowe swiatow pogralem sobie na coopie.

Widocznie masz bol dupy o jakies pixelowe blachy i ciezko Ci wyjsc poza 1 wioske.
Wstawisz jakies dowody chociaz, czy bedziesz tylko sobie pisal jak jakis nieudacznik?xD

Tak Ci nie zależy na blaszkach, że ostatnio śpiewająco wszystkie wymieniałeś z dokładnością co do świata i nawet wiedziałeś na którym były blaszki dodatkowe za RA czy RO.
Kłamczuszku

Nie, nie mam bólu dupy. Moje konto w grze jest bezwartościowe.
Co innego na FO.
Tu mam blaszkę co tydzień za zgniatanie takiego robala jak Ty
 

DeletedUser209423

Guest
nie czytałem całego wątku, ale czyżby rozśpiewał nam on naszego kanareczka do takiego stopnia, że niemalże samodzielnie ROZPRUŁ się na 6 stron? <luzik>

Nie, przecież to nie on.
On nie ma się z czego tłumaczyć.

Za wyjątkiem tego, że jest miernotą, która oszukiwała przez xx światów
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.319
Jedyny swiat na jakim posiadam blaszke "koncowa" za Ra to jest 137 chlopcze i nic wiecej.

Wiec dalej sie tam pograzaj i dorabiaj sobie co chcesz, zwisa mi to.

Mozesz to sprawdzic kretynie, wiesz o tym?xD
Dlatego robisz z siebie posmiewisko tutaj z tymi zarzutami i sam siebie wyjasniasz
 

DeletedUser209423

Guest
Jedyny swiat na jakim posiadam blaszke "koncowa" za Ra to jest 137 chlopcze i nic wiecej.

Wiec dalej sie tam pograzaj i dorabiaj sobie co chcesz, zwisa mi to.

Mozesz to sprawdzic kretynie, wiesz o tym?xD
Dlatego robisz z siebie posmiewisko tutaj z tymi zarzutami i sam siebie wyjasniasz

W dupie mam Twoje blaszki za RA

Chodzi o ogólne blaszki za wygrany świat, gdzie celowo udajesz idiotę niby nie wiedząc o co biega.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.319
W dupie mam Twoje blaszki za RA

Chodzi o ogólne blaszki za wygrany świat, gdzie celowo udajesz idiotę niby nie wiedząc o co biega.
No to jak mozna nabijac blaszki za wygrany swiat? trzeba go wygrac, wiec pokonac wszystkich wrogów XD
Ah tak zapomnialem, tobie nigdy sie to nie udalo XDDDD
 

DeletedUser209423

Guest
XDDDD Hit dnia, ja nigdy nie musialem nic nabijac bo mialem to od razu zapewnione ze wzgledu na to, ze bylem KO/KD albo radnym chlopcze.

Wygrales tym postem

O proszę.
To w Pee radni mieli miejsca odgórnie przypisane? Bez względu na to jak grali?
Dziękuję za informację
 

DeletedUser209423

Guest
Tak jak pisałem.

@Kanarinios. sam się zakopał, dałem mu tylko szpadel

Przyznał tu publicznie, że radni i przydupasy mieli gwarantowane miejsce bez względu na wyniki.
Jak to tłumaczyć reszcie ekipy, która ciężko targała na sukces plemienia?
A no nabijali sobie sztucznie staty, wtedy BulwaŻenady pisał - ten radny dostanie blaszkę, bo widać po statach, że dużo walczył.

Kurtyna

Kanar okazał się baranem XD XD XD
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.319
Poki co to Ty okazujesz sie dzbanem xD, ktory nie pojmuje prostych rzeczy.

Nie ma sie co dziwic skoro poza 1 wioske nie potrafisz wyjsc, potem placzesz ze inni maja blaszki, a Ty nie.
Co za nieudacznik XD

Zarzuca cos komus, nie potrafiac tego udowodnic - komedia
 

DeletedUser209423

Guest
Poki co to Ty okazujesz sie dzbanem xD, ktory nie pojmuje prostych rzeczy.

Nie ma sie co dziwic skoro poza 1 wioske nie potrafisz wyjsc, potem placzesz ze inni maja blaszki, a Ty nie.
Co za nieudacznik XD

Nie rozmawiamy o mnie a o Tobie
Nie zmieniaj tematu oszuście
 
Do góry