Jak grać na SP ?

  • Rozpoczynający wątek SoZna
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser144973

Guest
Wbij sobie o 18;30 na rundke i zagraj offem. Tylko do klinow, minimalny deffik z 500pika,100miecza. A jak ktoś bd Cb atakował, a ja będę grał na rundzie. To pisz do mnie:D
 

DeletedUser167848

Guest
Wbij sobie o 18;30 na rundke i zagraj offem. Tylko do klinow, minimalny deffik z 500pika,100miecza. A jak ktoś bd Cb atakował, a ja będę grał na rundzie. To pisz do mnie:D

Makap, to mi też dasz "korepetycyje" z plemion :D
 

DeletedUser

Guest
Dobra skończcie się kłócić ludzie ; ) ta gra ma wam przynosić przyjemność a nie nerwice do innego ; )
 

DeletedUser157172

Guest
Wszystko tak jak na wolnym swiecie zalezy od tego jaki styl gry preferujesz...

Czy jesteś typem gracza, który woli spokojną kontrolowaną grę defensywną czy rządnym emocji agresorem...

Oczywiście jedno i drugie bez wojska nic nie znaczy.

Kiedyś wielu graczy grało do eko 30 i dopiero później szli porządnie w wojsko... dzis ta taktyka ze wzgledu na wiele udogodnien dla farmerow sie zwyczajnie nie sprawdza...

pierwsza zasada, ktorej nikt Ci nie wytlumaczy, nikt jej nie nauczy... musisz sam poczuc gdzie w danej chwili sie znajdujesz na danej rundzie....


Nawet gdyby ktos dal tobie poradnik...

1.zbuduj to
2.zbuduj to
3.zrekrutuj jednostke

To taki plan by sie nie sprawdzill...

Wazna jest predkosc jednostek.... ilosc szarych wiosek... przeciwnicy w okolicy ... grajac runde szybkich musisz czuc ile surowca naplywa regularnie do wioski... Sprawdzaj czy masz wiecej surowca rekrutujac wiecej lk porownuj to z eko...
Jesli wioski sa czyste gracz majacy 1000lk i niskie eko w efekcie przegra z graczem majacym 500 lk i dwukrotnie wyzsza ekonomie... jednak ten pierwszy moze atakowac innych graczy bardziej efektywnie...

Wszystko zalezy od Ciebie, od taktyki jaka obierzesz... po kilku-nastu-dziesieciu rundach sam zobaczysz w jakiej taktyce najlepiej sie sprawdzasz... wtedy szlifuj ja az poczujesz ze jestes gotowy na wiecej.... po kolejnych rundach sam bedziesz innym dawal rady

No ale podstawa to schowek:D



chyba , że jest agresywnym deffensorem xD


ostatnio skontrowałem full defem full offa xDDD
 

DeletedUser155263

Guest
chyba , że jest agresywnym deffensorem xD


ostatnio skontrowałem full defem full offa xDDD

łał szpan
tylko noob kontrruje deff-em :D
lepsza korzysc była by jak byś nie kontrował :D a moze regułą bedzie ale kolejny przeciwnik twój tylko noob gra deff-em na regule :)D
 

DeletedUser

Guest
Gram na SP i gram tak
Taktyka od 2k pkt+ 15 minut ochrony
-Wojsko 100 pik i odrazu na farmy po 22 woja na 1 barbę
-Potem jak odkryjemy lekka kawalerie robimy ją i farmimy
-Jak odkryjemy topory to robimy tak samo
-WAŻNE po 3 minutach gry non stop musi się coś budować w stronę pałacu , dodatkowo musi być robiony off bez przerwy tak samo jak w koszarach i stajni dodatkowo dobrze jest zrobić 50 taranów
-Mija 15 minut i mamy 300 konnych 1000 toporów 50 taranów i sekundę po 15 minutach atakujemy najbliższą wioskę obok nas gracza , przysyła nam się raport i widać że mamy 50% strat , jest dobrze bo jak byśmy zwlekali mieli byśmy wroga.
Dorabiamy jeszcze trochę wojska i jedziemy do następnego gracza , i tak czyścimy sobie okolicę.
Efekt 2-5 farm po 250 koników na każdą
-We wiosce 2000 toporów się już robi 1000 konnych , buduję się już prawie pałac a surków jest po 50 k
-Robimy grubasa i przejmujemy farmy po godzinie mamy kilka wiosek
Robienie deffa jest bez sensu , ale jak zrobisz sam deff będziesz mieć spokój z ekspansją i będziesz siedzieć w jednej wiosce aż wróg przestanie cie atakować i ty zaatakujesz go.
 

DeletedUser

Guest
Gram na SP i gram tak
Taktyka od 2k pkt+ 15 minut ochrony
-Wojsko 100 pik i odrazu na farmy po 22 woja na 1 barbę
-Potem jak odkryjemy lekka kawalerie robimy ją i farmimy
-Jak odkryjemy topory to robimy tak samo
-WAŻNE po 3 minutach gry non stop musi się coś budować w stronę pałacu , dodatkowo musi być robiony off bez przerwy tak samo jak w koszarach i stajni dodatkowo dobrze jest zrobić 50 taranów
-Mija 15 minut i mamy 300 konnych 1000 toporów 50 taranów i sekundę po 15 minutach atakujemy najbliższą wioskę obok nas gracza , przysyła nam się raport i widać że mamy 50% strat , jest dobrze bo jak byśmy zwlekali mieli byśmy wroga.
Dorabiamy jeszcze trochę wojska i jedziemy do następnego gracza , i tak czyścimy sobie okolicę.
Efekt 2-5 farm po 250 koników na każdą
-We wiosce 2000 toporów się już robi 1000 konnych , buduję się już prawie pałac a surków jest po 50 k
-Robimy grubasa i przejmujemy farmy po godzinie mamy kilka wiosek
Robienie deffa jest bez sensu , ale jak zrobisz sam deff będziesz mieć spokój z ekspansją i będziesz siedzieć w jednej wiosce aż wróg przestanie cie atakować i ty zaatakujesz go.

doceniam starania i inwencje 1/10
 

DeletedUser142529

Guest
Jak już taka gadka to i ja mam dwa pytania :D
1. Z jakich skryptów korzystacie?
2. Jak wy to robicie, np. wczoraj na kogoś puscilem offa, leciał 10 sekund i kontre 1 sek. dostałem, przecież zanim ogarniesz, że atak leci, cofniesz wojsko na atak i puscisz kontre to ze 20 sekund zleci :D Poza tym jak ja mam wtedy uciec... jak klinować. Na wolnych nie jest taka szybka reakcja potrzebna wiec nie umiem ;p
 

DeletedUser20468

Guest
SP to nic trudnego, ja bym z chęcią pograł, ale niestety mój pc stary i nawet opera za wolno chodzi aby odebrać 10sekundowy atak :D.
Taktyki nie mam, ale pewnie tak samo to wygląda jak na świecie normalnym tylko sto razy szybciej :). Kwestia odpowiedniej szybkości komputera tutaj jest ważna bo inaczej to bym sprobowal wlasnych sil na przynajmniej jednym specku tak dla nauki i sprawdzenia jak to wyglada. :D


Tak jak wyżej napisaly osoby, taktyke to trzeba znalezc pod siebie, ale w koncu kazdy dochodzi do takiej samej...tylko ze jedni graja ze znajomymi na Specku i pozniej wchodzi wszystko na jedno konto a drudzy graja sami i po prostu im to idzie mizernie ;) toc to cala taktyka. ;/ Nie mowie ze wszyscy tak graja, ale sporo osob niestety tak
 

DeletedUser171672

Guest
Sp to nic trudnego, pc'ta możesz mieć z zintegrowaną grafiką i słabym prockiem. Neta 1-2 mb. Jedyna taktyka na sp to eko, lk i cały czas trzeba siedzieć w af'ie i farmić. Sto barbarek farmisz w 30-40 sekund :p
 

DeletedUser178225

Guest
Jak już taka gadka to i ja mam dwa pytania :D
1. Z jakich skryptów korzystacie?
2. Jak wy to robicie, np. wczoraj na kogoś puscilem offa, leciał 10 sekund i kontre 1 sek. dostałem, przecież zanim ogarniesz, że atak leci, cofniesz wojsko na atak i puscisz kontre to ze 20 sekund zleci :D Poza tym jak ja mam wtedy uciec... jak klinować. Na wolnych nie jest taka szybka reakcja potrzebna wiec nie umiem ;p

Czym waliles topem? To jak ktos aktywnie gra zobaczy go po 1 czesto laduje strony i widzi ze leci atak otwiera karte wojskiem ucieka i lk cie kontruje nic prosciejszego:) kazdy ma swoja taktykie ale do poziomu najlepiej dojsc samemu:)
 

DeletedUser20468

Guest
Sp to nic trudnego, pc'ta możesz mieć z zintegrowaną grafiką i słabym prockiem. Neta 1-2 mb. Jedyna taktyka na sp to eko, lk i cały czas trzeba siedzieć w af'ie i farmić. Sto barbarek farmisz w 30-40 sekund :p

nie przy moim PC niestety :D haha
 

DeletedUser

Guest
Nie no z 800 zł przynajmniej musiał by dać żeby kupić coś w miare
 

DeletedUser20468

Guest
No ja dobry PC mam i w sumie pewnie byl kupiony za dość dużo ale to było 7 lat temu i teraz pewnie połowa gier na nich nie chodzi :p coś mi się zepsul procek i dziala tak jakby mial 800mhz a nie 2,2ghz :D

no ale nie ma co gadac :p mam w planach zakup nowego pc ale szkoda mi kasy na niego :<

iza 200 raczej nic nie kupi :) chyba za 200funtow to tak ale nie za pl
 
Do góry