Jak grać na SP ?

  • Rozpoczynający wątek SoZna
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Cześć.

Czekam na porade tych co na prawdę się znaja na SP, otóż jak gracze to robią, że ja mam 250pkt oni już 500pkt później ja 600 oni 1000 ? to nie ma tak 1,2 graczy tylko 10,20. Jaka to jest takatyka jaka rozbudowa i jaki farming proszę o odpowiedź

Z góry dziękuje !
 

DeletedUser162819

Guest
W przeciwieństwie do światów wolnych trzeba siedzieć bez przerwy i klikać.
Są różne taktyki,żadna idealna,trzeba metodą prób i błędów znaleźć najlepszy sposób na grę dla siebie.
 

DeletedUser

Guest
Liczę że ktoś się wypowie co wie coś na ten temat. Jak się rozpoczyna SP to siedzie całą rundę ale no co jak 30 minuta ja 600pkt kolega obok 2k
 

DeletedUser

Guest
Pewno farmi coś :)
A jeśli nie to leci w eko, bo jest na nowym przyśpieszone(na marginesie) i budynki.
 

DeletedUser

Guest
Też farmię a, co do eko to nie wiem czy jest opłacalne nie wiem czy zostawić 1/1/1 czy może podnieść ;// bo na rundzce o 18:00 chciałbym dobrze wypaść.
 

DeletedUser162819

Guest
Jeśli po 30 minutach masz 600pkt,to jest to dobry wynik i powinieneś się w topce z nim znajdować.Raczej dużo więcej nikt w tym czasie nie ma. Ale pewnie po prostu chciałeś pokazać rozmiar tej różnicy,a nie dokładne liczby
 

DeletedUser

Guest
No ale jestem na 40 miejscu na 100 graczy w tym 15-30 graczy wyszło sobie a top 10 miał już 2x więcej pkt niż ja. Napisze ktoś wkońcu co i jak ? ;)
 

DeletedUser

Guest
No ale jestem na 40 miejscu na 100 graczy w tym 15-30 graczy wyszło sobie a top 10 miał już 2x więcej pkt niż ja. Napisze ktoś wkońcu co i jak ? ;)

Myślisz że ktoś ci napisze czarno na białym jak ma sie grać?? Logicznego myślenia nic nie zastąpi.
 

DeletedUser144973

Guest
No ale jestem na 40 miejscu na 100 graczy w tym 15-30 graczy wyszło sobie a top 10 miał już 2x więcej pkt niż ja. Napisze ktoś wkońcu co i jak ? ;)

Tak zawsze bedzie. Musisz zrozumiec 2 rzeczy. Jedna to, ze ktos wbije pierwszy raz i ogarnia tą gre, oraz slucha i praktykuje jakies porady. A druga rzecza jest to, iz ludzie niektorzy sa pin-pongi. , beda grac latami a efekty marne, poniewaz nie ogarniaja tej gry.

Sam musisz pomyslec, jak i co robic zeby wygrac. Ja juz gram ponad 3 lata w ta gre, i i nawet w ciemno wiem co budowac, itp. Mam juz ten schemat wypracowany. Wiec, pomysl i zrob to co jest najwazniejsze w tej grze:)
 

DeletedUser157137

Guest
odpowiedz jest prosta. Schowek :) , co jak co ale kto da Ci lepsza rade niz Reprezentant Polski ;)))
 

DeletedUser

Guest
Dzięki chłopcy zrozumiałem, że taktyka idealna nie istenieje sam musisz dojść że czegoś w tej grze i że sam się musisz uczyć i praktykowac porady. Miałem też tak w innych grach ale potem byłem jednym z lepszych bo skumałem oco c'mon
 

DeletedUser155263

Guest
Dzięki chłopcy zrozumiałem, że taktyka idealna nie istenieje sam musisz dojść że czegoś w tej grze i że sam się musisz uczyć i praktykowac porady. Miałem też tak w innych grach ale potem byłem jednym z lepszych bo skumałem oco c'mon

powiem ci tak pod lk zgraj eko więszke niz jak nie raz patzre ktos robi lk przy eko 3.3.5 zrób sobie spokojnie eko do 15.15.16 i w tedy w lk walnij :)
niektórzy robia większe niektórzy mniejsze :) zależy od mapki znaczy sie okolicy
 

DeletedUser157172

Guest
Też farmię a, co do eko to nie wiem czy jest opłacalne nie wiem czy zostawić 1/1/1 czy może podnieść ;// bo na rundzce o 18:00 chciałbym dobrze wypaść.

boże ... na SP eko to podstawa ;)

ale musisz wyczuć kiedy iść w wojsko ;]
 

DeletedUser

Guest
A gdy idę w eko to przy okazji rozbudowywać się do stajni czy tylko zrobisz koszary 40 pików i eko 15/15/17 ?
 

DeletedUser137285

Guest
Wszystko tak jak na wolnym swiecie zalezy od tego jaki styl gry preferujesz...

Czy jesteś typem gracza, który woli spokojną kontrolowaną grę defensywną czy rządnym emocji agresorem...

Oczywiście jedno i drugie bez wojska nic nie znaczy.

Kiedyś wielu graczy grało do eko 30 i dopiero później szli porządnie w wojsko... dzis ta taktyka ze wzgledu na wiele udogodnien dla farmerow sie zwyczajnie nie sprawdza...

pierwsza zasada, ktorej nikt Ci nie wytlumaczy, nikt jej nie nauczy... musisz sam poczuc gdzie w danej chwili sie znajdujesz na danej rundzie....


Nawet gdyby ktos dal tobie poradnik...

1.zbuduj to
2.zbuduj to
3.zrekrutuj jednostke

To taki plan by sie nie sprawdzill...

Wazna jest predkosc jednostek.... ilosc szarych wiosek... przeciwnicy w okolicy ... grajac runde szybkich musisz czuc ile surowca naplywa regularnie do wioski... Sprawdzaj czy masz wiecej surowca rekrutujac wiecej lk porownuj to z eko...
Jesli wioski sa czyste gracz majacy 1000lk i niskie eko w efekcie przegra z graczem majacym 500 lk i dwukrotnie wyzsza ekonomie... jednak ten pierwszy moze atakowac innych graczy bardziej efektywnie...

Wszystko zalezy od Ciebie, od taktyki jaka obierzesz... po kilku-nastu-dziesieciu rundach sam zobaczysz w jakiej taktyce najlepiej sie sprawdzasz... wtedy szlifuj ja az poczujesz ze jestes gotowy na wiecej.... po kolejnych rundach sam bedziesz innym dawal rady

No ale podstawa to schowek:D
 

DeletedUser

Guest
Czy jesteś typem gracza, który woli spokojną kontrolowaną grę defensywną czy rządnym emocji agresorem...

Wolę agresywny styl gry, nie wiem czemu ale deffem gardze w początkowej fazie gry


No ale podstawa to schowek:D

; )


No to tak jak pisałeś od dziś jak będę miał czas na SP będę sobie trenował i sprawdzał własne taktyki


Nauczyłem się chociaż że na SP eko to podstawa ;d
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli choci o 26p to tak ale nie dokońca bo robią eko do 29 zdążą cie przejać, no chyba, że tak jak stepchild i polak eko do 30 haha


jedni robią tylko eko + inne budynki a inni najpierw samo eko

Mam jeszcze pytanie co zrobić gdy robię wioskę 1 pod offa a idzie na mnie atak i jest przekonany że to nie zwiad bo idę 2/3 ataki na SP tak często mam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry