Handel wojskiem.

  • Rozpoczynający wątek SGH93
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się pomysł?

  • Tak.

    Głosy: 100 42,9%
  • Nie.

    Głosy: 116 49,8%
  • Nie mam określonego zdania.

    Głosy: 17 7,3%

  • W sumie głosujących
    233
Status
Zamknięty.

DeletedUser17523

Guest
Odp: Handel wojskiem.

Według mnie pomysł do bani z kupowaniem woja za surowce, ale wymiana jest super... Tyle, że ja bym wprowadził małą zmianę... Wojsko mogłoby być sprzedawane minimalnie w stosunku 1:1, żeby uniknąć "dawania": wojska... I wtedy by było super :D

P.S Haker to osoba zajmująca się zawodowo pisaniem programów itp. Ma znakomite wykształcenie informatyczne, znakomicie posługuje się językami HTML C++ i innymi językami informatycznymi. Oczywiście bb-codes ma w najmniejszym palcu :D Nie mylić ze szkodliwym crackerem!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Handel wojskiem.

Według mnie to dobry pomysł,urealnił by grę.
 

DeletedUser17092

Guest
Odp: Handel wojskiem.

jestem na nie bo np. wymieniłbym 3000 pik za 1 szlachcica i co???
 

DeletedUser

Guest
Odp: Handel wojskiem.

jestem na nie, ponieważ:
1) to wcale nie urealniłoby gry (można było jedynie wynająć najemników, wojskiem się nie handlowało)
2) morale tych wojsk powinny być zminiejszone w każdym wypadku (jakbyście się czuli jakby was wystawiono na sprzedaż jak toster czy gofrownice?)
3) gdzie byś nimi handlował? na targu obok kartofli?
4) kojaży się z handlem niewolnikami (wzasadzie to to samo - i jedni i drudzy są ubezwłasnowolnieni)
5) pomysł szkodliwy dla psychiki (większość graczy to ludzie, których umysł dopiero się kształtuje. Póżniej w handlu żywym towarem nie widzieli by nic złego)
6) i tak nie wprowadzą tego
 

DeletedUser17523

Guest
Odp: Handel wojskiem.

Najemnicy to nie są niewolnicy.

Co do handlu obok kartofli, to można by zbudować jakiś specjalny budynek do najmowania żołnierzy.

Po za tym najmowanie żołnierzy jest całkowicie normalne, nawet w dzisiejszych czasach. Więc proszę nie mylić, niewolnikom nigdy nikt nic nie płacił, a najemnikom kieszenie pękały od złota...

Morale mogłoby być obniżone...

A z resztą, i tak to nie jest złoty pomysł, i tego, i tak nie wprowadzą...

P.S. Oczywiście proszę nie szykować podtekstów, co do niewolnictwa...
Jestem przeciwny jakiejkolwiek formie niewolnictwa...
 

DeletedUser19708

Guest
Odp: Handel wojskiem.

Beznadziejny pomysł wtedy koszary poszyły by w niepamięć i co wtedy była by za gra nie było by równości np: gość który atakuje silniejszego w pkt gościa a on kupuje sobie wojska i ten co gra uczciwie nie ma szans i wtedy było by po przyjemności gry. Ewentualnie poparł był ten pomysł ale jakby jednostki podrożały o co najmniej 50% i żeby nie odrazu byli w wiosce tylko po określonym czasie przykładowo 2 godziny.
Pozdro Giual
 

DeletedUser17523

Guest
Odp: Handel wojskiem.

Pomysł giuala jest dobry :D Jeszcze dodatkowo, żeby te wojsko najemne obniżało produkcję w wiosce (najemnicy muszą z czegoś żyć), czyli np. 1 pikinier obniża produkcję w wiosce o 0,5 każdego surowca :D
 

DeletedUser18384

Guest
Odp: Handel wojskiem.

Pomysł zupełnie bez sensu. Każdy na pewno wolałby kupić wojsko, nawet przepłacając, zamiast czekać na rekrutację. W dodatku ile farm by powstawało z tego powodu i jakie możliwości mieli by oszuści z wieloma kontami.
 

DeletedUser17523

Guest
Odp: Handel wojskiem.

Pomysł zupełnie bez sensu. Każdy na pewno wolałby kupić wojsko, nawet przepłacając, zamiast czekać na rekrutację. W dodatku ile farm by powstawało z tego powodu i jakie możliwości mieli by oszuści z wieloma kontami.

No rzeczywiście, oszuści mogli by być jeszcze bardziej skuteczni. Zmieniłem zdanie na NIE!
 

DeletedUser19838

Guest
Odp: Handel wojskiem.

Zależy jak na to patrzeć. Będzie mogło dojść do wielu oszustw ale jeśli komuś bedzie potrzebna tylko glina to da dwa albo trzy razy więcej gliny ale nie będzie chciał innych składników. Nie jest to źły pomysł ale trzeba go dopracować
 

DeletedUser19563

Guest
Odp: Handel wojskiem.

Zgadzam się z marta 011 to nie jest najlepszy pomysł!:):):):):):):):):):):):):):):)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Handel wojskiem.

Jak dla mnie fajny pomysł :D dobre by było np wymienie 100 pik za 60 Toporków haha
 

DeletedUser

Guest
Odp: Handel wojskiem.

Beznadziejny pomysł.

Zamuli niepotrzebnie serwery i będzie zbyt duże ułatwienie nie tylko dla oszustów...
 

DeletedUser19436

Guest
Odp: Handel wojskiem.

Pomysł zły.
Po.1 Ktoś mówił, że jeśli ktoś jest farmiony to takie kupienie sobie woja jest łatwym wyjściem z sytuacji. A jest wręcz przeciwnie, bo jeśli ktoś jest farmiony to nie ma jak to mówiliście "dużo surowców" i nie kupi sobie woja bo nie będzie miał z czego.
Po.2 Zbyt ułatwiłoby to grę, mógłbym wtedy co chwila sobie kupować wojska w każdej wiosce i z każdej atakowałbym tego małego biednego n00ba którego chciałbym przejąć, on nie miałby wtedy najmniejszych szans, a ja byłbym zbyt niepokonany. :D
Po.3 Oszuści i inni tego typu łajdacy mieliby miejsce do popisu i pewnie większość z nich byłaby w wysokich miejscach w rankingu. Podkreślam, że miejsca w TOP 1 i mniejszych miejscach są dla UCZCIWYCH GRACZY.

Krótko mówiąc jestem na NIE.
 

DeletedUser14875

Guest
Odp: Handel wojskiem.

Nie..1 Poco to.. ? I Ułatwia grę..;/
 

DeletedUser6145

Guest
Odp: Handel wojskiem.

Wydaje mi sie ze pomysły nawet jesli by go wprowadzono na starszych kontynentach na starszych swiatach i tak by wiele nie zmienił, bo i tak ma sie zadużo surówki:p.
Jestem przeciwny wprowadzaniu pomysłu:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry