Handel wojskiem.

  • Rozpoczynający wątek SGH93
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się pomysł?

  • Tak.

    Głosy: 100 42,9%
  • Nie.

    Głosy: 116 49,8%
  • Nie mam określonego zdania.

    Głosy: 17 7,3%

  • W sumie głosujących
    233
Status
Zamknięty.

DeletedUser18676

Guest
Odp: Handel wojskiem.

Według mnie pomysł do bani z kupowaniem woja za surowce, ale wymiana jest super... Tyle, że ja bym wprowadził małą zmianę... Wojsko mogłoby być sprzedawane minimalnie w stosunku 1:1, żeby uniknąć "dawania": wojska... I wtedy by było super :D

P.S Haker to osoba zajmująca się zawodowo pisaniem programów itp. Ma znakomite wykształcenie informatyczne, znakomicie posługuje się językami HTML C++ i innymi językami informatycznymi. Oczywiście bb-codes ma w najmniejszym palcu :D Nie mylić ze szkodliwym crackerem!!

Jak to przeczytałem to mi sie smiac zachciało.Wiem co chcesz przekazac ale ci to nie wyszło.
Od kiedy istnieje jezyk c++ ? a bb codes to juz zalosne jest wiadomo ze kazde forum itp sobie ustala swoje nie? ...poczyaj najpierw co to haker a potem gadaj bzdury :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Handel wojskiem.

Jak to przeczytałem to mi sie smiac zachciało.Wiem co chcesz przekazac ale ci to nie wyszło.
Od kiedy istnieje jezyk c++ ? a bb codes to juz zalosne jest wiadomo ze kazde forum itp sobie ustala swoje nie? ...poczyaj najpierw co to haker a potem gadaj bzdury :)

jezyk C++ isnieje juz ponad dwadziescia lat, dokladnie nie pamietam. a co do definicji hakera to prawie sie zgodze, z tym wyjatkiem ze niekoniecznie musi miec dyplom z informatyki
 

DeletedUser19432

Guest
Odp: Handel wojskiem.

Pomysł jest sensowny.
To już było tutaj powtórzone ze 3 razy ale widzę, że nie do wszystkich dociera...

Zazwyczaj liczy się kasa - ludzie szkolą sobie wojsko w koszarach.
Ale czasem ważniejszy jest CZAS i wtedy można wejść w rynek i zapłacić WIĘCEJ za wojsko bo nie ma czasu, żeby je wyszkolić!

Bugusing? będzie generować nowe błędy? co to za różnica, handel wojskiem czy surowcami?
 

DeletedUser19436

Guest
Odp: Handel wojskiem.

Jeśli już, to nie można by ustawiać ceny żołnierza, tylko zawsze będzie ona o 20-40% droższa. To uniemożliwiłoby popisy dla oszustów, a jest sensowne, bo płacisz więcej, ale dostajesz wojska szybciej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry