Funkcja "Giełda Premium"

Status
Zamknięty.

DeletedUser169840

Guest
Jeśli nie podoba Ci się giełda zawsze możesz zagrać pozbawionym tej funkcji

Podejście typu " Wyjdź jak Ci się nie podoba" można zastosowac zawsze czy o to chodzi ?

Napisałem pay-to-play. Sam napisałeś że przyspiesza rozwój na początku więc ma duże znaczenie w początkowej fazie gry. Nie jestem przeciwnikiem całej giełdy ale postuluje o wprowadzenie kroków w celu zlikwidowana skrajnych przypadków. To że dobry gracz poradzi sobie bez używania giełdy jestem pewien ale sytuacja kiedy drugi gracz używa jej w masowych ilościach sprawia że w początkowej fazie gry jest bez szans

Do tego że można zarobić na kp itp. nie będę się odnosił ponieważ poruszam kwestię samego kupowania surki za pp a nie na odwrót.

Co do ostatniego, jest to dość ciekawy punkt widzenia, osobiście uważam że rywalizacja między graczami którzy dołączyli do danego świata w tym samym czasie obok siebie, w sytuacji kiedy jeden gracz kupuje masowo surowce za pp jest niemożliwa. Oczywiście mówię o początkowym etapie gry.

Powtórzę jeszcze raz, sam jestem zwolennikiem giełdy jako takiej i nie domagam się jej zlikwidowania, a jedynie wprowadzenia pewnych ograniczeń aby różnica między graczami z dużą ilością pp a pozostałymi nie była tak ogromna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry