Funkcja "Giełda Premium"

Status
Zamknięty.

DeletedUser189746

Guest
Wygląda na to że szybciej się wzbogace, a większej wagi nie ma co przykładać jak tylko w celach zarobkowych startuje :)

Generalnie to na +
 

Lubieżny Mietek

Zwiadowca
Wynik reakcji
206
Prawo popytu i podaży dla matołów tworzących kod pod "giełde premium" nie istnieje.
W sumie potwierdza to teorie że branża IT jest po prostu niedouczona w zakresach logiki i wiedzy ogólnej.

Jak można wprowadzić coś co po 4-6h absolutnie zablokuje jakiekolwiek wymiany surowców?
Gracze są dużo mądrzejsi od ludzi tworzących to "coś" i mają gdzieś handlowanie surą przy nierynkowych warunkach.
 

DeletedUser

Guest
Niestety, giełda jest małym niewypałem. Na bardziej zaludnionych kontynentach upolowanie czegokolwiek graniczy z cudem, a sąsiad zza miedzy będący już na innym kontynencie może ściągać po 1000 surki. Przy aktualnie zerowych możliwości farmienia, taki "sąsiad" odskoczy niemożliwie już po 1 dniu...
 

DeletedUser188613

Guest
Dokładnie tak jak kolega wyzej mówi na poczatku było ponad 20k kazdej surki a teraz nie ma nic fajnie było by ze w ciegu 24h jest co jakis czas dawana na giełde przez administracje jakas ilosc surki która mozna kupic.
 

DeletedUser181888

Guest
Wywalcie to"kalkuluj najlepszą oferte" wkurza mnie to

zaczalem dopiero, mam 2 poziomy rynku, 1100 drewna i 800 gliny i chce dac to i co mi pokazuje? 800 sprzedalem, mam 1 wolnego kupca to nie moge sprzedac 1000 surowcow bo potrzeba 1012...ehh żenada zeby dodatkowo budowac rynek zeby te 12 surowcow moc sprzedac no bez żartow..

dla mnie to jest zła opcja, dajcie przycisk"ok" by mozna bylo oddac 1000 surowca by 1 kupca zużyc, a nie bo mi zaokrogli do 1012..
 

DeletedUser188729

Guest
A mi ta cała giełda się póki co bardzo podoba. Nie będzie kolesiostwa,sprzedawania 1 k surki za 1 pp pierwszego dnia i wykorzystywania naiwnych. Gracze z topki też za bardzo nie odskoczą ,bo jak widać zasoby giełdy są na początku świata mocno ograniczone,a gracze którzy z rożnych powodów nie mogą kupić PP zawsze sobie uzbierają na KP i menagera . Więc wstępnie mi się podoba ,bo surowce wreszcie mają jakąś wartość ,a nie 1 k za 1 pp na starcie
 

DeletedUser144159

Guest
Troche dziwne że giełda nie potrafi ustalić poprawnej ceny, bo skoro ciągle jest pusto to znaczy że cena jest zbyt niska. Mam nadzieje że to projekt i zostanie to poprawione, bo na początku świata za 1000 surki 15pp to się człowiekowi nawet schylać nie chce :)
Normalnie to leciało po 40pp/1k i była dykoteka.

Cieszy jedynie dość krótka droga bo 2h i jeśli ktoś chce to na chwilę obecną można sprzedawać tyle ile się ma.
Oby tylko nie okazało się że za kilka dni giełda będzie zapchana surką lub cena za szybko spadnie do nieopłacalności :)

Ogólnie pomysł fajny zwłaszcza dla sprzedających bo giełda nie kręci nosem i przyjmuje wszystko. Dla kupujących chyba też fajnie bo nie potrzeba rozwijać rynku i jak surka jest dostępna to można pałac chyba w kilka h postawić :)
Najgorzej się mają ci normalni gracze, ale kto w tych czasach się normalnymi przejmuje ? :p
 

DeletedUser185744

Guest
Orientuje się ktoś o której godzinie giełda "wyrównuje" surowce z sąsiednimi?
 

DeletedUser

Guest
Ja też mam pytania

1.Kiedy giełda zwiększy swoją pojemnosc?
2.Rozumiem z tego co pisało, ze im wieksza pojemnosc tym bedzie nizsza cena? bo teraz chyba przy pusttych zasobach za 1012 jest 15 PP lub cos w tym stylu, to za ile dni sie zwiekszy? mam nadzieje, ze nie za szybko by można było zarobic troche wiecej, jesli jest 15 PP max to jaka bedzie cena maksymalna po powiekszeniu się pojemnosci giełdy?
 

DeletedUser

Guest
A ta giełda premium zostanie wprowadzona też na starsze światy z pp np 90 w przyszłości czy tylko będzie implementowana na nowszych światach ?
 

DeletedUser158592

Guest
Ta cala gielda to dla mnie "pic na wode" . Najpierw przez pierwsze 3 dni zero surki i sporadyczne oferty 1000 za 16 a teraz max poj gieldy na moim kont . Dla mnie to ewidentny hochsztapler przed s100 . Kto kontroluje ten algorytm ? kto kontroluje max poj gieldy ? Kiedys gracz wystawial oferte i gracz przyjmowal . Teraz nie do konca ufam czy jakis bot nie cycka graczy na pp a jak przyjdzie do sprzedawania gdzie zarabialem po 10k pp ( LEGALNIE!) to mi sie nie wyswietli max poj gieldy . BRAWO !!! Zarabiajcie dalej IG. Ta gra sie chyba konczy powoli ...
 

DeletedUser

Guest
Czemu jest ta blokada 60 dni na przeniesienie? chciałem pożyczyć koledze.. ale zapomnialem o tym, po 60 dniach automatycznie się odblokują?
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
A ta giełda premium zostanie wprowadzona też na starsze światy z pp np 90 w przyszłości czy tylko będzie implementowana na nowszych światach ?

Na chwilę obecną nie ma planów implementacji tej funkcji na starszych światach. Choć nie można całkowicie wykluczyć, że w przyszłości nie ulegnie to zmianie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry