Funkcja "Giełda Premium"

Status
Zamknięty.

DeletedUser173731

Guest
Zarabianie będzie łatwiejsze , zaś gra dla tych co nie będą zbytnio inwestować w pp utrudni to trochę gonienie topki :)
 

DeletedUser181431

Guest
Powiem szczerze...Nic z tego nie rozumiem ;/ Jest jakieś tłumaczenie dla krowy na rowie?
 

DeletedUser166248

Guest
Najlepsza zmiana dotycząca nowych funkcji premium. Można zalogować się na ś96, pomęczyć się kilka dni i zarobić sporo punktów premium, które wyda się na innych światach. Zmiana na plus w porównaniu z poprzednią wersją wymiany między graczami.
 

DeletedUser16760

Guest
jaka bedzie maksymalna pojemnosc gieldy dla danego surowca ?
 

DeletedUser158592

Guest
Czyli jak kogos stac , jednym kupcem bedzie mogl zakupic 235k surowcow w 2 h. Jesli gielda bedzie miala wielka pojemnosc mysle ze palace beda pojawiac sie w 2-3 dni .

"Aby móc sprzedać surowce na Giełdzie, musisz mieć wystarczającą liczbę dostępnych kupców, by móc te surowce dostarczyć. Gdy kupujesz surowce, to Giełda musi się martwić o kupców by je przetransportować"

Dajcie ta funkcje na s100 a postawie palac w 48h , tylko jaki to ma sens i jakie szanse beda mieli gracze o skromniajszym portfelu , albo nie odkladajacy ppków na s100
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16760

Guest
Teraz ważne będzie jak blisko wyrzuci cię tej giełdy premium. Poprzedni system był bardziej sprawiedliwy.
 

DeletedUser

Guest
Na pewno koniec z botami pt skupuję surki ze swojego multikonta za 1 PP
wbrew pozorom właśnie ta opcja pozwoli łatwiej gonić oszukującą do tej pory topkę
 

DeletedUser187951

Guest
nie, bo taki sam kurs jest kupna i sprzedaży


Zobaczy się w praktyce co z tym będzie, w tej chwili ciężko ocenić nie znając szczegółowych zasad funkcjonowania.

Ale zauważ że w początkowym stadium gry surki będą droższe zapewne niż w dalszym więc jeśli się dobrze pokombinuje można również dobrze zarobić taka mała giełda w plemionach jeśli ktoś zna się na giełdzie będzie wiedział jak to wykorzystać do lepszego zarobku :)
 

DeletedUser180001

Guest
Teraz jeszcze się cieszę , że są światy bez opcji kupowania pp za surowce.Jestem na nie, giełda utrudni życie graczom ale jak tak jej chcecie to macie, zawsze jest strona na tak i na nie.
 

DeletedUser187951

Guest
Teraz jeszcze się cieszę , że są światy bez opcji kupowania pp za surowce.Jestem na nie, giełda utrudni życie graczom ale jak tak jej chcecie to macie, zawsze jest strona na tak i na nie.

Mnie to tam to nie rusza ja nie będę grać już na św z nowymi funkcjami premium wpaść tam mogę tylko w celach zarobkowych i to tyle dla mnie te światy są przekombinowane i nie widzę siebie grającego na takim świecie raz zagrałem i nie mam zamiaru wracać tam :)
 

DeletedUser18304

Guest
Ja mam tylko nadzieję, że giełda będzie skupowała dużo tych surowców, bo to, że będzie dużo chętnych, to pewne. A światów z nowymi funkcjami PP i tak nikt nie bierze na poważnie. Prawda?
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Teraz ważne będzie jak blisko wyrzuci cię tej giełdy premium. Poprzedni system był bardziej sprawiedliwy.

Nie będzie ważne. W ogłoszeniu napisane jest wyraźnie (i nawet wytłuszczone) "czas dostawy wynosi 2:00:00". Czyli każda operacja giełdowa trwa dokładnie 2 godziny.
Więc jednak NOWY system będzie bardziej sprawiedliwy. :)
 

DeletedUser

Guest
Jaka cena będzie z początku za 1000 surowca? 20 PP ? bo tyle bylo max na ostatnich swiatach, kiedys można było bez limitu,a le to inna historia
 
Status
Zamknięty.
Do góry