Filmik Po Przejęciu Wioski

  • Rozpoczynający wątek mp5nevy
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o tym pomyśle ???

  • Jest Super Jestem na TAK !!!

    Głosy: 88 22,9%
  • Pomysł jest dobry ale ciężki do realizacji .

    Głosy: 77 20,0%
  • Jest do bani Jestem na NIE

    Głosy: 220 57,1%

  • W sumie głosujących
    385
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Pała z informatyki!

Jeden z tych pomysłów które nie mają na celu ŻADNEGO usprawnienia a wręcz przeszkodę. Serwery nie są z gumy i się przepustowość nagle nie zwiększy, gra ma być prosta i zajmować jak najmniej kb pojedyńcza strona tak aby nie musiały być wysyłane strasznie duże pakiety danych do każdego gracza a właśnie jak najmniejsze, gwarantujące w ten sposób sprawne i szybkie działanie dla każdego użytkownika. Pomysł ten kłóci się z tym, a osoby popierające takie bzdury mają chyba chęć czekać 30 sekund na odpowiedź serwera przed każdą operacją wykonaną na koncie w grze.
 

DeletedUser

Guest
myślę, że pomysł narodził się z gry Heroes of M&M aleplemiona nie są grą graficzną-widziałem nawet ludiz(głupków) którzy mówili: Plemiona są głupie! tam nie ma nawet postaci!<za dużo tibii>
 

DeletedUser113274

Guest
myślę, że pomysł troche lipny ale ewentualnie foto ze szlachcicem czy coś w tym stylu mogło by być, chyba nie obciążyło by to serwera :]
 

DeletedUser

Guest
Luidzie to gra przeglodarkowa po co tu jakies filmiki!! Jak chcesz obejrzec filmiki to wejdz na youtube lub na wrzute!! Zdecydowanie na nie!
 

DeletedUser59473

Guest
Potężny stary wyjadacz zajmuje 15 barbarzyńców dziennie. No i musi czekać 15 min aż się przewiną reklamy (obecnie każda gra ma ich mnóstwo) na ten najgłupszy pomysł świata.
 

DeletedUser115218

Guest
moim zdaniem to super pomysł, trzeba nadać jakieś kolory tej grze, jedynie gdzie widziałem "filmiki" to w the west, przez to gra byłaby lepsza i popularniejsza
 

DeletedUser109506

Guest
*****

Pozwole sobie skometowac twoj pomysl ... Nie wiem czy zauwazyles,ale to jest gra przegladarkowa . Jesli chcesz miec takie efekty w grze to polecam Rome Total War i Medival II :rolleyes:[/QUOTE

zresztą zabardzo obciążyło by to serwer
 

DeletedUser

Guest
Nonsens - filmik w grze przeglądarkowej? Jakoś tego nie widzę.
 

DeletedUser115829

Guest
Co sądzicie żeby w raportach po przejęciu wioski był by filmik np . że szlachcic wbija swoją ''Flagę" w ziemię wioski obrońcy .


Czekam na wasze propozycje

Ten pomysł jest wyjątkowy. Niewiele jest tak głupich i nic nie wnoszących do gry.
Na NIE
 

DeletedUser

Guest
Filmiki

A czy ktoś drodzy gracze wymaga zebyście oglądali te filmiki raczej nie. Wystarczyłaby ikonka obok raportu, dla tych którzy chcieliby taki filmik zobaczyć a wtedy mogłoby takich filmików być więcej. Robicie zadyme z pomysłu, który wcale nie jest głupi wystarczy tylko troszkę go wzbogacić, żeby nic nie było na siłe. Filmik otwierany w okienku pop-up nie powodowałby żadnego problemu. Oczywiście kto by nie chciał oglądnąc niemusiałby i grałby nadal tradycyjnie. Ale wiem, że z ciekawości co wymyślono każdy by zerknął.
 

DeletedUser

Guest
mi to tam pasuje ciekawe jak by to wygladalo pewnie cos takiego podchodzi grubas do ratusza i wbija tam swoje berlo i wioska przejeta xD:D:p
 

DeletedUser74044

Guest
oczywiście może jeszcze ten film w 3D??? i żeby od razu była cała wojna pokazana że tam się tłuką itp.

żart, oczywiście na NIE:)
 

DeletedUser88253

Guest
Może jeszcze osobiste gratulacje od Bryffta za przejęcie wioski? No proszę Cie...
 

DeletedUser

Guest
Może jeszcze osobiste gratulacje od Bryffta za przejęcie wioski? No proszę Cie...

I gratisowe KP :D
A tak naprawdę, to miło by było gdyby Bryfft składał gratulacje i wręczał dyplomy :p

"Dyplom, za przejęcie wioski numer 17.432. Gratuluje i pozdrawiam, Bryfft"
 

DeletedUser88253

Guest
Taaa, może niech jeszcze zrobi to przez skype. A tu bach, wyskakuje 16-letni okularnik z pryszczami :D (żart)
 
Status
Zamknięty.
Do góry