Filmik Po Przejęciu Wioski

  • Rozpoczynający wątek mp5nevy
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o tym pomyśle ???

  • Jest Super Jestem na TAK !!!

    Głosy: 88 22,9%
  • Pomysł jest dobry ale ciężki do realizacji .

    Głosy: 77 20,0%
  • Jest do bani Jestem na NIE

    Głosy: 220 57,1%

  • W sumie głosujących
    385
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Co sądzicie żeby w raportach po przejęciu wioski był by filmik np . że szlachcic wbija swoją ''Flagę" w ziemię wioski obrońcy .


Czekam na wasze propozycje
 

DeletedUser

Guest
Cóż za durny pomysł, to są plemiona, gra przeglądarkowa, a nie jakiś youtube!:D
 

DeletedUser93933

Guest
Chcesz mieć filmiki? Zapraszam na YouTube, albo Milanos - to jest gra przeglądarkowa, która ma być fajna w swojej prostocie.

Na nie.
 

DeletedUser6429

Guest
Zanim gry przeglądarkowe dojdą do poziomu filmikowego minie troche czasu.Plemiona są grą o małych wymaganich(gra o większych wymogach to ikariam) i raczej nie wielu userów chce aby to się zmieniło.Gratulacje glupiego pomysłu.
 

DeletedUser99486

Guest
Pozwole sobie skometowac twoj pomysl ... Nie wiem czy zauwazyles,ale to jest gra przegladarkowa . Jesli chcesz miec takie efekty w grze to polecam Rome Total War i Medival II :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
pomysł do bani, lecz jakaś fotka znajdująca sie w raporcie jak szlachcic trzyma flagę zwycięstwa było by lepsze.
 

DeletedUser

Guest
Rozumiem, że kogoś może taki filmik cieszyć - gdy przejmie pierwszą, drugą czy trzecią wioskę.. lecz gdy gra będzie na etapie przejmowania kilkunastu wiosek tygodniowo to stanie się on co najmniej IRYTUJĄCY.
 

DeletedUser

Guest
I do tego jeszcze zróbmy tak, żeby filmiku nie dało się ominąć!

I żeby był długi i nudny

I oczywiście za każdym razem ten sam filmik bo jakżeby inaczej.

Pomysł bez sensu moim skromnym nicniewartym zdaniem :) Zdecydowanie przeciwko
 

DeletedUser85083

Guest
Widzę, że tylko ja zagłosowałem na TAK... ale tylko dlatego, że mogło by to fajnie wyglądać. Lecz tak jak w jednym z pierwszych postów na ten temat, nieźle by Plemiona chodziły, nie powiem. To cud ze tyle ludu tu jest zalogowanych i nic się nie dzieje. jednym słowem: pół na pół.
 

DeletedUser

Guest
jestem na nie, fajnie to by mogło być jeśli by administracja stworzyła 200 filmików i po każdym nowym przejęciu dawała nowy filmik a jak się przejmie 201 wioskę to idzie ten film co był 1, ale na pewno tak nie będzie
głosuję na nie
 

DeletedUser102725

Guest
Plemiona takie jak są teraz mają swój klimat. Nic bym nie zmieniał.
 

DeletedUser74458

Guest
a może by tak twórca topic'u stworzyłby taki filmik?? a może kilka, żeby nie nudziło się dłużej??

@topic: gratuluję pomysłu. żałosne.
 

DeletedUser96857

Guest
Widzę, że tylko ja zagłosowałem na TAK... ale tylko dlatego, że mogło by to fajnie wyglądać. Lecz tak jak w jednym z pierwszych postów na ten temat, nieźle by Plemiona chodziły, nie powiem. To cud ze tyle ludu tu jest zalogowanych i nic się nie dzieje. jednym słowem: pół na pół.




ja teżjesyem na tak ale nasze poparcejest słabe :(
 

DeletedUser

Guest
I koniecznie film musi być HQ, i trwać co najmniej minutę :D
Zeby nie było że offtopuje jestem na NIE :p :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
I do tego jeszcze zróbmy tak, żeby filmiku nie dało się ominąć!

I żeby był długi i nudny

I oczywiście za każdym razem ten sam filmik bo jakżeby inaczej.

Pomysł bez sensu moim skromnym nicniewartym zdaniem :) Zdecydowanie przeciwko

Tak racja, co do tego nudnego długiego filmiku.
 

DeletedUser92754

Guest
Może jeszcze w jakości HD i do wypalenia na Bluerayu.Jak chcesz filmik flash to na the west zapraszam.
 

DeletedUser

Guest
Jak widać większość już wypowiedzieła się co sądzi o tym pomyśle. Ja również jestem przeciwny tworzenia z plemion stron pokazujących filmiki.


Wielkie Nie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry