Filmik Po Przejęciu Wioski

  • Rozpoczynający wątek mp5nevy
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o tym pomyśle ???

  • Jest Super Jestem na TAK !!!

    Głosy: 88 22,9%
  • Pomysł jest dobry ale ciężki do realizacji .

    Głosy: 77 20,0%
  • Jest do bani Jestem na NIE

    Głosy: 220 57,1%

  • W sumie głosujących
    385
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
pomysł do bani!!!!!

nie no. Serwery by popadały. Jak tak wszyscy zaczną przejmować wiosk to człowieku. Jestem na nie!
 

DeletedUser80884

Guest
Jestem na TAK

A ja jestem na tak, tu nie chodzi o 2h film, tylko krótką animację flasha. NA The West jakoś tak strasznie serwerów pojedynki nie obciążają. A JEST ICH O NIEBO więcej niż w plemionach przejmowanie wiosek. Mi siępomysł podoba.
 

DeletedUser94751

Guest
Jeden z głupszych pomysłów(bez obrazy)...

Myślę że temat do zamknięcie(z oczywistych powodów)
 

DeletedUser103732

Guest
byl podobny pomysl lecz ten jest na serio do bani i komu nie potrzebny. chcesz to poros kogos by ci zrobil z flesza taki filmik i se wlączaj zawsze jak wygrasz bitwe. lol
 

DeletedUser95328

Guest
Widzę, że tylko ja zagłosowałem na TAK... ale tylko dlatego, że mogło by to fajnie wyglądać. Lecz tak jak w jednym z pierwszych postów na ten temat, nieźle by Plemiona chodziły, nie powiem. To cud ze tyle ludu tu jest zalogowanych i nic się nie dzieje. jednym słowem: pół na pół.

Ja też zagłosowałem na TAK.Zdaje sobie sprawe ,że to obciąży serwer ale fajnie by było mieć coś podobnego do filmiku z gry Warlords Batllecry2 jak sie podbije rase[pewnie nikt nie zna].

Jeden z głupszych pomysłów(bez obrazy)...

Myślę że temat do zamknięcie(z oczywistych powodów)

Wiesz czemu to sie nazywa forum?Po to żeby muc sie wypowiadac i pisac swoje pomysly.I ja wcale nie myśle ,że pomysł do zamkniecia.Zamyka sie wtedy jak sie temat rozstrzygnie a nie jak sie go dopiero co zacznie zacznie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser36580

Guest
"fajnie by było mieć coś podobnego do filmiku z gry Warlords Batllecry2"
to graj w Warlords Batllecry2 albo pusc sobie 'We are the champions' po kazdym przejeciu wiochy :)
moim zdaniem pomysl zupelnie bez sensu. co da taki film? zabawe garstce dzieci. po co obciążac serwer czyms takim? ta gra ma polegac na logicznym mysleniu, przechytrzaniu wroga, walce a nie ogladaniu dowartosciowujących kogos filmow. zdecydowanie na NIE
 

DeletedUser103961

Guest
Niepotrzebny zżeracz czasu. A kto niby miałby to zrobić?
 

DeletedUser

Guest
Jestem również na Nie, bo przeciążyłoby to serwery a po drugie jak chce ktoś oglądać takie rzeczy to polecam grę HEROES V of Might and Magic
(sama w to gram) :D
 

DeletedUser13433

Guest
Było już tyle tematów o filmikach na nie jest już odpowiednio powodów w postach wyżej używaj opcji szukaj następnym razem.
 

DeletedUser96177

Guest
tak w ogóle to pomysł nie jest do bani jestem wesoły z tego pomysłu
 

DeletedUser43218

Guest
:)

Jestem na nie :) Zbytnio by zwolniło serwer a po zatem to nie jest youtube czy jakiś inny podobny serwis.:cool:
 

DeletedUser75617

Guest
Popieram zdanie innych - pomysł jest zły.
Jakby tak wszyscy chcieli oglądać filmiki po przejęciu wiosek, to by się nie dało grać, bo by serwer padł.
 

DeletedUser108142

Guest
Nie nie i jeszcze raz nie

NIE
To zły pomysł. Może najlepiej jak by ci jeszcze premiery filmowe pokazywali.
zajrzyj sobie http://www.youtube.com
Tam masz wiele ciekawych filmików.
 

DeletedUser

Guest
Jak chcesz filmik po przejęciu wioski to sobie w Herosów pograj, tam po wygraniu bitwy miałeś filmik i po wygraniu scenariusza :) A tak serio to ja się pytam po co komu taki filmik? Podejrzewam ze gdyby coś takiego zostało wprowadzone (oby nie!!!) to i tak większość osób tylko otwierałaby raport i chodu wstecz w przeglądarce. Zdecydowanie na NIE
 

DeletedUser109175

Guest
Nie.

Jestem na nie, jest coś takiego na battleknight i mi się to nie podoba. Ważna jest treść, a nie film :D
 

DeletedUser108329

Guest
Po pierwsze: przeciazy serwer
Po drugie: będzię to nudne - chciało by ci się ten filmik oglądać?
Po trzecie: To jest ściąganie z innych gier
Ale faktycznie mogłaby być jakaś fotka, na przykład jak rycerzowi się nałoży lance mieszka to w zbrojowni jest fotka rycerza z lancą mieszka więc najwyżej coś takiego
 

DeletedUser109295

Guest
Jak przejmiesz wioske to sobie wejdz na youtobe i obejrzyj filmik jak rycerz wbija flage w ziemie. Jak tak bardzo ci zalezy :p
 

DeletedUser84532

Guest
Jak chcesz to możesz zrobić sobie program do filmow i tam mozesz se gapic w ekran(Wyobrażam se film jak walcze 10 000 lk z 10 000 pik
 

DeletedUser

Guest
Pomysł rzeczywiście wyjątkowo głupi, ale można mu spokojnie dać spaść. O tym najlepiej zapomnieć.
 

DeletedUser72702

Guest
A ja kurna za głosowałem na tak! Wkurza mnie - na forum plemion jest tak że tworzą się tylko i wyłącznie tematy kilkustronowe tworzone z postów które nic nie wnoszą! Wszyscy powtarzają to samo! Wy odrzucacie wszystkie pomysły które naprawdę coś zmieniają! Jak ktoś coś na forum the westa proponuje, jakąś dużą zmianę, to jeżeli nie jest naprawdę żałosna to przynajmniej nikt nie spamuje tak jak tu pisząc to samo! Bo ten pomysł jest całkiem dobry, a filmiki powinny być po każdym ataku i można by też ustawić czy się chce z filmikiem czy bez!
 
Status
Zamknięty.
Do góry