Dzień Dobry Misiaki

Deleted User - 849153659

Guest
Bo fejek nie puscilem na ich lokalke upsss

Na 184 gralem w tym samym czasie co na 182 jak cos, wiec sie wyrownalo.
Szkoda, ze z Twoim bolem tylka nigdy sie nie wyrowna.

Ty nawet skomlenia nie odrozniasz, jakbym mial sie przejmowac gra tak jak Ty sie przejmujesz chwila bez tego forum, to bym wyladowal zapewne tam skad uciekles.
Trzeba miec jakis dystans chlopcze, to tylko gra, zluzuj rajty w koncu.
Daloby sie ugrac, ale nie przy tych ustawieniach swiata i nie przy tej sytuacji na swiecie.
P! Juz wczesniej ugrywalo takie swiaty, wtedy nawet nie wiedziales o ich istnieniu.

No celowo, zebys dalej boldupil i robil z siebie klauna na forum i dostarczal mi rozrywki.
Wiekszosc postow nalezy brac z przymruzeniem oka, Ty jestes tak uposledzony ze musisz lykac kazdy post na powaznie i na kazdego odpisywac, bo niestety to forum jest nieodlacznym elementem Twojego zycia.
Bez tego zginiesz, to tak jakby mieli odlaczyc Ci tlen.
Sam sobie odlaczyles, jak spierdoliles z forum przez swoje wydurnianie sie.
I co ile to trwalo? A no niezbyt dlugo.

A teraz skoncz juz ta pajacerke bo nie chce mi sie dyskutowac o tym samym, szkoda mi czasu na Ciebie.
Kiedys byles bardziej zabawny, na chwile obecna mnie zanudzasz :p


Wyrównało się? Ty ale na 184 Twoje plemię też miało w pewnym momencie duże problemy a zostałeś. Co się stało? Tam byli ludzie, którzy załatwiali wszystko za Ciebie? Bo na 182 sam byś musiał się wykazać:)
Dlatego spakowałeś mandżur i paa :)

--

Łoo Ty się nie przejmujesz grą? Grubo.
Dlatego pewnie za każdym razem gdy ktoś napisze, że jesteś nie graczem a zwykłą parówą, to się pocisz i 50 stron wyjaśniasz jak to się myli.
Heh śmieszny człeku.

--

Co do mojego luzu, chyba widzisz, że mam wyjątkowy? Od xx dni się po prostu z Ciebie śmieję.
Czy można sobie wyobrazić bardziej zluzowane majty?

--

Dałoby się ugrać, zwłaszcza z Pee. Dlatego zwiałeś iks de XD XD XD

--

Rzeczywiście z przymrużeniem oka należy brać Twoje wpisy, bo dawno już odjechał Ci peron
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.277
Wyrównało się? Ty ale na 184 Twoje plemię też miało w pewnym momencie duże problemy a zostałeś. Co się stało? Tam byli ludzie, którzy załatwiali wszystko za Ciebie? Bo na 182 sam byś musiał się wykazać:)
Dlatego spakowałeś mandżur i paa :)

--

Łoo Ty się nie przejmujesz grą? Grubo.
Dlatego pewnie za każdym razem gdy ktoś napisze, że jesteś nie graczem a zwykłą parówą, to się pocisz i 50 stron wyjaśniasz jak to się myli.
Heh śmieszny człeku.

--

Co do mojego luzu, chyba widzisz, że mam wyjątkowy? Od xx dni się po prostu z Ciebie śmieję.
Czy można sobie wyobrazić bardziej zluzowane majty?

--

Dałoby się ugrać, zwłaszcza z Pee. Dlatego zwiałeś iks de XD XD XD

--

Rzeczywiście z przymrużeniem oka należy brać Twoje wpisy, bo dawno już odjechał Ci peron
Odnosnie 184 tyle mam do powiedzenia :
Screenshot_20230822_115057_Tribal wars.jpgScreenshot_20230822_114233_Tribal wars.jpg

Nie pisz do mnie, bo nie masz o niczym pojecia i mam Cie kolo dupy.
Jestes jak komar latajacy wieczorem mi nad uchem, nie chcesz bym Cie pacnal w ten glupi pusty leb.

Zajmij sie gra chociaz raz, a nie pierdoleniem glupot na FO.
Bo serio sie nudny juz robisz klaunie.

Kretyn ma najwiecej do powiedzenia, jednoczesnie nie majac o niczym pojecia bo chlop zyje tylko tym forum, a w grze go zjadaja jak barbe bo atakuje deffem - hit.
Siedz tam na utkanej, bo jak sam widzisz dyskusja z toba nie ma najmniejszego sensu.
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 849153659

Guest
Odnosnie 184 tyle mam do powiedzenia :
View attachment 53886View attachment 53888

Nie pisz do mnie, bo nie masz o niczym pojecia i mam Cie kolo dupy.
Jestes jak komar latajacy wieczorem mi nad uchem, nie chcesz bym Cie pacnal w ten glupi pusty leb.

Zajmij sie gra chociaz raz, a nie pierdoleniem glupot na FO.
Bo serio sie nudny juz robisz klaunie.

Kretyn ma najwiecej do powiedzenia, jednoczesnie nie majac o niczym pojecia bo chlop zyje tylko tym forum, a w grze go zjadaja jak barbe bo atakuje deffem - hit.
Siedz tam na utkanej, bo jak sam widzisz dyskusja z toba nie ma najmniejszego sensu.


No fajnie
Tylko Twój screen nie zmienia niczego o czym piszę a co jest prawdą. Znowu nie odnosisz się do tematu, a go zmieniasz.

Gram na każdym świecie, a że kończę szybko...no cóż, lepiej tak, niż jak łaps latać i prosić gdzie na copa mogę wbić.
Jak już wspominałem w bezpośredniej konfrontacji byś zwiewał jak na 182
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.277
No fajnie
Tylko Twój screen nie zmienia niczego o czym piszę a co jest prawdą. Znowu nie odnosisz się do tematu, a go zmieniasz.

Gram na każdym świecie, a że kończę szybko...no cóż, lepiej tak, niż jak łaps latać i prosić gdzie na copa mogę wbić.
Jak już wspominałem w bezpośredniej konfrontacji byś zwiewał jak na 182
Zmienia wszystko, pokazuje ze lżesz jak pies.

Konczysz szybko bo jestes nieudacznikiem z minusowym iq, dlatego tez atakujesz deffem na poczatkowym etapie gry.
To ludzie mnie prosza bym wbil do nich na coopa - ups znowu pudlo <beczy>

Haha, Ty mozesz mi darmy klepac co najwyzej giermku
 

Deleted User - 849153659

Guest
Zmienia wszystko, pokazuje ze lżesz jak pies.

Konczysz szybko bo jestes nieudacznikiem z minusowym iq, dlatego tez atakujesz deffem na poczatkowym etapie gry.
To ludzie mnie prosza bym wbil do nich na coopa - ups znowu pudlo <beczy>

Haha, Ty mozesz mi darmy klepac co najwyzej giermku

Jestem tu powszechnie szanowaną osobą.
A wiesz dlaczego?
Dzięki swojej wiarygodności. Ludzie wiedzą i rozumieją, że info zdobyte ode mnie, to 100% gwarancji prawdy.
Nigdy nie kłamię, ani nie zmieniam istoty rzeczy.

Ty natomiast kłamiesz regularnie co Ci już udowodniłem, później pisząc, że to takie 'żarciki były i nie ma co brać wszystkiego na poważnie'
Iks de XD

--

Widzisz, ja nigdy nigdzie nie pisałem, że jestem wybitnym graczem. Tak, jestem pewnie nawet nieudacznikiem.
Ale to nie zmienia faktu, że jedziemy na tym samym wózku. Bo Ty parówo grasz jeszcze gorzej XD XD
Ze związanymi rękami bym Ci pojechał wioskę.

--

A nie, jeśli chodzi o darmy, to Ty jesteś specjalistą. Pamiętasz jak klepałeś dla Marko z Pola?:)
Właśnie do tego się nadajesz
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.277
Jestem tu powszechnie szanowaną osobą.
A wiesz dlaczego?
Dzięki swojej wiarygodności. Ludzie wiedzą i rozumieją, że info zdobyte ode mnie, to 100% gwarancji prawdy.
Nigdy nie kłamię, ani nie zmieniam istoty rzeczy.

Ty natomiast kłamiesz regularnie co Ci już udowodniłem, później pisząc, że to takie 'żarciki były i nie ma co brać wszystkiego na poważnie'
Iks de XD

--

Widzisz, ja nigdy nigdzie nie pisałem, że jestem wybitnym graczem. Tak, jestem pewnie nawet nieudacznikiem.
Ale to nie zmienia faktu, że jedziemy na tym samym wózku. Bo Ty parówo grasz jeszcze gorzej XD XD
Ze związanymi rękami bym Ci pojechał wioskę.

--

A nie, jeśli chodzi o darmy, to Ty jesteś specjalistą. Pamiętasz jak klepałeś dla Marko z Pola?:)
Właśnie do tego się nadajesz
Nadwornego blazna tak srednio szanowali ludzie, zwlaszcza ze az musiales pakowac walize z tego forum jakis czas temu.
Nigdy nie klamiesz? Pamietasz jak pisales, ze znikasz z forum i juz nie wrocisz? A jezeli tak, to tylko na tamtym starym koncie?
Phiiii kurtyna Panie i Panowie.

Wiecej "XD" pierdolnij w poscie, a najlepiej wytatuuj sobie na czole zebys juz nigdy wiecej o tym nie zapomnial w kolejnych postach.
Chlopie, ja bym Cie pierdem zdmuchnal z planszy.

Marko z pola kiedys klepnal mi to i ja jemu, nic wielkiego.
 

Deleted User - 849153659

Guest
Nadwornego blazna tak srednio szanowali ludzie, zwlaszcza ze az musiales pakowac walize z tego forum jakis czas temu.
Nigdy nie klamiesz? Pamietasz jak pisales, ze znikasz z forum i juz nie wrocisz? A jezeli tak, to tylko na tamtym starym koncie?
Phiiii kurtyna Panie i Panowie.

Wiecej "XD" pierdolnij w poscie, a najlepiej wytatuuj sobie na czole zebys juz nigdy wiecej o tym nie zapomnial w kolejnych postach.
Chlopie, ja bym Cie pierdem zdmuchnal z planszy.

Marko z pola kiedys klepnal mi to i ja jemu, nic wielkiego.


Niczego nie musiałem. Przecież w ankiecie którą zrobiłem wygrała opcja mojego pozostania.
Zapytaj Pani Lateralis, która usunęła temat następnego ranka.
Ja niestety nie mam magicznej mocy usuwania tematów:)

--

Oczywiście, że pamiętam jak pisałem, że rezygnuję z forum i odchodzę.
Oczywiście, że tak.
Ale zalały mnie listy od fanów. Ludzie prosili, grozili, błagali - Black wróć, źle się dzieje.
Jestem prawdomówny, ale jestem też człowiekiem.
Nie mogłem patrzeć jak szerzy się opresyjność wobec uczciwych ludzi. I wróciłem.
To raczej brawa dla mnie a nie zarzut.

--

Nie no ulana parówo pierdem, to byś na pewno mnie zabił XD
Ale ja piszę o grze.

--

Czyli przyznajesz, że jesteś chłopem od klepania darm? XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD

Dzięki za przyznanie się, myślałem, że będziesz się zapierał
 
Do góry