Dzień Dobry Misiaki

Deleted User - 849153659

Guest
Ogólnie od ludzi którzy grają z Kanarem @Kanarinios. słyszę często, że to nadęty buc.
Coś w tym jest.
Kanar nie potrafisz być skromny i świadomy swoich ograniczeń?
Czy to tak wiele kosztuje?
 

Deleted User - 849153659

Guest
Ogolnie od ludzi slysze czesto, ze robisz za forumowego klauna.
Nie mozesz sie z tym pogodzic?
Czy to tak wiele kosztuje?

Ale przecież ja z tą rolą się pogodziłem, luz. Uważasz mnie za klauna Ty i inni? Niech tak będzie :)

Problem jest po Twojej stronie, gdzie masz problem z pogodzeniem się, żeś nieudacznik i że zmarnowałeś ostatnie 10 lat :)
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.883
Ale przecież ja z tą rolą się pogodziłem, luz. Uważasz mnie za klauna Ty i inni? Niech tak będzie :)

Problem jest po Twojej stronie, gdzie masz problem z pogodzeniem się, żeś nieudacznik i że zmarnowałeś ostatnie 10 lat :)
Nie uwazam zebym zmarnowal, poznalem wiele sympatycznych osob z ktorymi spotykam sie na zlotach itd.
Co jak co, ale to Ty glownie pieprzysz tu glupoty i tracisz tylko czas na to :p nawet zbytnio nie grasz w ta gre.

Zastanow sie kto faktycznie zmarnowal i nadal marnuje.
 

Deleted User - 849153659

Guest
Nie uwazam zebym zmarnowal, poznalem wiele sympatycznych osob z ktorymi spotykam sie na zlotach itd.
Co jak co, ale to Ty glownie pieprzysz tu glupoty i tracisz tylko czas na to :p nawet zbytnio nie grasz w ta gre.

Zastanow sie kto faktycznie zmarnowal i nadal marnuje.

Ok
A na tych zjazdach, to robisz za pachołka w sensie przynieś/wynieś/zamieć czy tak wchodzisz na grubo i jesteś królem imprezy?

Z ciekawości pytam, bo w grze już wiemy żeś popychadło
 
Wynik reakcji
2.994
Ale co mi się nie uda? Ja już swoje zrobiłem ,teraz bd ciebie prześwietlać ludzie z OMZRiK, poczytaj sobie jak to wygląda, doedukuj się, pół roku i wezwanko powinno przyjść.
Jeśli faktycznie go zgłosiłeś to mogę tylko powiedzieć że gość ma przejebane.
Byłem świadkiem podobnej sytuacji gość z mojego osiedla wypowiadał się źle na różnych forach na temat Żydów i dojebali go po pewnym czasie.


@BranD @mefisto75 ROCCAT Rokush @Bl-ack sno-w




Ja tylko z takim pytaniem.

Kiedy mnie dojada ?
Bo te pol roku zaraz minie
 

Deleted User - 849153659

Guest
Eh....

No to czekam dalej :D

Myślałem,że szlachcica wbić nie zdążę.
No ale wychodzi,ze czasu mam jeszcze w chuj.

@Pietrek z Sosnowca


Jak juz mnie zamkną to będziesz mógł winy odkupić.
Czekam na rakietę. XD
Na Myslowice będziesz mial blisko

Nie zamykają
Dostaniesz z 3k grzywny i z 20h prac społecznych
Już myślę, które chodniki powinieneś pozamiatać

Jeśli Mefisto był tak złośliwy, że Cię zgłosił
 
Do góry