Dzień Dobry Misiaki

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.885
@Kanarinios. na 186 świecie więcej się udziela na forum niż angażuje się w grę xD
Jest takie przysłowie "krowa która dużo muczy mało mleka daje"
Bylo nie wrzucac mnie na konto na ktorym wlasciciela nie ma od 4 miesiecy, nie moje konto wiec nie zamierzam sie tam spuszczac, a to wy wjebaliscie mnie na mine.

Tobie bym radzil sie nie udzielac bo bana wyrwales za bota i gdybym Ci na czujki w nocy mobila nie podsylal to bys stracil kolejne 30 wsi, tak sie angazujesz XDD

Btw, kolejny miesiac leci a wlasciciel dajej nie wrocil.
To co dajemy mu kolejny miesiac na powrot?
 

Deleted User - 849153659

Guest
Bylo nie wrzucac mnie na konto na ktorym wlasciciela nie ma od 4 miesiecy, nie moje konto wiec nie zamierzam sie tam spuszczac, a to wy wjebaliscie mnie na mine.

Tobie bym radzil sie nie udzielac bo bana wyrwales za bota i gdybym Ci na czujki w nocy mobila nie podsylal to bys stracil kolejne 30 wsi, tak sie angazujesz XDD

Btw, kolejny miesiac leci a wlasciciel dajej nie wrocil.
To co dajemy mu kolejny miesiac na powrot?

Czyli co parówo? Znowu to samo.
Jak tylko zaczynają się problemy i trzeba coś robić prócz wepchnięcia się na konto, to nie masz raczęk?

Czy ktoś wątpi jeszcze, że wszystko co piszę o tym warzywie, to prawda?
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.885
Czyli co parówo? Znowu to samo.
Jak tylko zaczynają się problemy i trzeba coś robić prócz wepchnięcia się na konto, to nie masz raczęk?

Czy ktoś wątpi jeszcze, że wszystko co piszę o tym warzywie, to prawda?
Czyli gowno przychlascie.

To nie jest moje konto, ja tu mialem tylko pomoc a nie grac praktycznie solo za kogos.
Czasu nie mam juz tyle co kiedys, zasty bralem do obrony i wysylka tez szla.

Nie moja wina, ze wlasciciel od 4 mscy nie moze wrocic na swoje konto xD
 

Deleted User - 849153659

Guest
Czyli gowno przychlascie.

To nie jest moje konto, ja tu mialem tylko pomoc a nie grac praktycznie solo za kogos.
Czasu nie mam juz tyle co kiedys, zasty bralem do obrony i wysylka tez szla.

Nie moja wina, ze wlasciciel od 4 mscy nie moze wrocic na swoje konto xD

Tak? Jak później mordą dziamać, że wygrałeś 11 światów, to już potrafisz. Wtedy Twoje konto.
Ale jak trzeba bronić i atakować, to już nie, wtedy ma ono swojego właściciela a Ty tylko miałeś pomagać.

Boże, wszystko co o Tobie napisałem sprawdza się w 100%
Jak łaps wbijasz na copa przypisywać sobie czyjś sukces, póki nic nie trzeba robić.
A potem nara, nie moje konto, ja się na to nie pisałem.

Tchórz i nieudacznik
 

Deleted User - 849153659

Guest
Forumowy bohater
Biega i mordą chlapie, że 11 światów wygrał.
Wtedy to jego konta były.
A gdy trzeba coś zacząć robić, bo został sam, to już ucięte ręce, nie mam czasu.
A dziamać na forum jednak czas znowu masz? To może poświęć go na grę.

Wbiłeś kolejny razy jak łaps na copa, to miej w końcu jaja i weź odpowiedzialność za swoje czyny. Trzeba było się liczyć z tym, że właściciel konto rzuci.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.885
Forumowy bohater
Biega i mordą chlapie, że 11 światów wygrał.
Wtedy to jego konta były.
A gdy trzeba coś zacząć robić, bo został sam, to już ucięte ręce, nie mam czasu.
A dziamać na forum jednak czas znowu masz? To może poświęć go na grę.

Wbiłeś kolejny razy jak łaps na copa, to miej w końcu jaja i weź odpowiedzialność za swoje czyny. Trzeba było się liczyć z tym, że właściciel konto rzuci.
Wszystko co trzeba bylo robic to zrobilem.
Musisz nauczyc sie odrozniac z tymi debilami dwoma z witam, ze pomoc na koncie nie jest rownoznaczna z przejeciem calego konta i sterow nad nim.

No wlasnie skoro kibicujesz tak witaczom, to zamiast robic z siebie klauna na forum wlaz na jakes konto i pomoz xD
No chyba, ze to tez Cie przerasta?
Jeszcze bys kleknal przed bellumami i dopiero by bylo

Ale Cie piecze z ta 11stka, celowo to napisalem a Ty dalej boldupisz
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.226
Wszystko co trzeba bylo robic to zrobilem.
Musisz nauczyc sie odrozniac z tymi debilami dwoma z witam, ze pomoc na koncie nie jest rownoznaczna z przejeciem calego konta i sterow nad nim.

No wlasnie skoro kibicujesz tak witaczom, to zamiast robic z siebie klauna na forum wlaz na jakes konto i pomoz xD
No chyba, ze to tez Cie przerasta?
Jeszcze bys kleknal przed bellumami i dopiero by bylo

Ale Cie piecze z ta 11stka, celowo to napisalem a Ty dalej boldupisz
ja wbilem na god of paina i przejalem stery nad kontem wiec czasem jest xD
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.885
Co dalej nie wiem
Wiem, że nie odnosisz się do tematu o którym pisałem.
Guzik mnie obchodzi jakie decyzje są Twoje a jakie nie.
Przed chwilą się zapierałeś, że nie Twoje konto więc masz wyrąbane
Tchórz
Pisalem, ze nie jest moje wiec nie bede sie spuszczal nad nim.
Deklarowalem sie do pomocy na nim i to robie, dzialam na tyle na ile czas mi pozwala.

Wywozu przez bellum nie ma, wioski jakies tez na akcji lykam z alanem, wiec skoncz juz plakac bo bellum i tak juz kleka powoli

Co ja tam mam robic, dowodzic, akcje rozpisywac, obrone ustawiac?
Bo nie bardzo rozumiem nad czym Ty tak ubolewasz xDD
 

Deleted User - 849153659

Guest
Pisalem, ze nie jest moje wiec nie bede sie spuszczal nad nim.
Deklarowalem sie do pomocy na nim i to robie, dzialam na tyle na ile czas mi pozwala.

Wywozu przez bellum nie ma, wioski jakies tez na akcji lykam z alanem, wiec skoncz juz plakac bo bellum i tak juz kleka powoli

Co ja tam mam robic, dowodzic, akcje rozpisywac, obrone ustawiac?
Bo nie bardzo rozumiem nad czym Ty tak ubolewasz xDD

Jak narazie to słyszę, że Twoi koledzy z plemienia twierdzą, żeś warzywo XD XD XD

Ale spuszczać się nad blaszkami, które nie są Twoje, to już potrafisz?

Ja nad niczym nie ubolewam, bo wiem już od x czasu jakim gówno grajkiem jesteś. Fajnie, że w końcu postanowiłeś udowodnić to szerszej grupie.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.885
Jak narazie to słyszę, że Twoi koledzy z plemienia twierdzą, żeś warzywo XD XD XD

Ale spuszczać się nad blaszkami, które nie są Twoje, to już potrafisz?

Ja nad niczym nie ubolewam, bo wiem już od x czasu jakim gówno grajkiem jesteś. Fajnie, że w końcu postanowiłeś udowodnić to szerszej grupie.
Bo nie dalem rady wziac udzialu w ich akcji lokalnej? 10 offow mialem do dyspozycji, ktore by sie nie wyrobily bo wracaly z akcji.

Nigdy nie spuszczalem sie nad blaszkami bo dla mnie nic nie znacza, przypominam ze to Ty za mna latales jak taka mameja i mnie zglaszales za bota XDDD i co, kiedy mnie zbanujesz nieudaczniku?

Ugraj chociaz 1 swiat, to bedziemy mogli wejsc w dyskusje bo poki co to wyglada tak, ze rozmawiam ze typem ktory nie ma o niczym pojecia i w dalszym ciagu pierdoli glupoty
 
Do góry