Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
A ja to podsumuje to jednym zdaniem.
Choćby było nas stu oszustów, dziesiątki kłamców, wielu obłudników, szereg kosowników a plemiona by wbijały sobie kose za kosą, zrywały pona przed czasem i po czasie, granice były by łamane raz w lewo i raz w prawo i to wszystko na oczach @Bl-ack Sno-w to wojna na memy pokazała że jednak coś z czynnika ludzkiego w nas siedzi i potrafimy się bawić ponad podziałami.
I to dało taki fajny zryw pozytywnej energii między nami że jednak ta cząstka dobra gdzieś w nas siedzi tylko ją gdzieś zagubilismy na chwilę.
Bawmy się FO, bawmy się plemionami - bo one sprawiają że pomimo że jesteśmy już dziadkami, ojcami, osobamy w małżeństwie lub narzeczenstwie mamy też coś co jest tylko nasze - plemiona. Nasz swój własny świat. Do którego wracamy bo ... Inaczej sie nie da.
Hejt-hejtem, trolling-trollingiem ale to nasz hejt i nasz trolling. Tego nam nikt nie zabierze.
Morał jest taki że po każdej gownoburzy trzeba robić konkursy memow by spuścić ciśnienie.

Wasze zdrowie i pani również pani bałwankowa
 

pandaseka

Zwiadowca
Wynik reakcji
870
Dzieje się tam coś na tym świecie? Czy w chuja lecicie wszyscy?

@Kuwejt zyjesz? Wróciłeś na stołek czy dalej szaraki rządzą w plemieniu?

@Itachi Uchiha. Gdzie jest fiesta?

@Horwax a wy co żeście się tak złożyli jak domek z kart?

@pandaseka co się tam wydarzyło, że zmiana strony?
Widzę, że chyba rzecznikiem prasowym zostałem, bo już któryś raz jakieś pytania są do mnie kierowane :D

Z tego co mi wiadomo, chodziło o pewne niesnaski między dyplomatami. Odmienny punkt widzenia na minione i aktualne wydarzenia. Szczegółów dokładnych nie znam, także nie odważę się oceniać kto miał więcej racji. Ja sam co do tego ruchu miałem/mam mocno mieszane odczucia, ale nie chcę odgrzewać tematu, bo już był tutaj wałkowany.

W Fine widzę sporo sympatycznych osób i szkoda mi, że trzeba się będzie bić, ale taki urok tej gierki :D
Na pewno bardzo szanuję, że wypowiedzenie jest respektowane z obu stron i liczę, że wojna również będzie na ciekawym poziomie
 
Do góry