Dzień Dobry Misiaki

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
Sorka chłopaki, to mój stary tylko spierdolił z Choroszczy najwidoczniej;
Chłopie to ty goń swojego starego żeby razem z Tobą tam wrocil.

Masz 27 postów - hugo wie z jakiego plemienia klikasz.
Masz staż od listpoada 2021 i tutaj sie boisz ujawnić swoje ja?
Albo masz jaja i pisz ze swojego konta, albo nie pisz wcale. bo ciebie pod tym Nickiem nie ma tym świecie albo dogoń starego i uważajcie bo za 100m będzie przejezd kolejowy.
Nie chciałbym byś wpadł pod pikinokierbus bo @Bl-ack Sno-w - jako najlepszy z najlepszych CSI:186 - odnajdzie cie jako gracza i cie zjedzie jak mnie czy innych.
Masz czas do środowych mielonych które bałwanek dostanie od swojej jakże pięknej żony.
Po mielonych on cie tu zmieli jak wszystkich obłudników, kłamców i kosowników. Będziesz jego surówką w top10. A tego uwierz nawet @hcxzkjldsa nie chce.
Także kolego - łap lajka od naszej @Maskotka Plemienia i wróć pod swoim niciem.

Zgaszony zatopiony
@Bl-ack Sno-w takich trzech jak my we dwoch z @hcxzkjldsa to ani jednego.
 

DeletedUser209423

Guest
Dzień dobry

Jedząc dziś na śniadanie parówki berlinki z chlebkiem i pomidorami z mozarellą w kulce, podane przez moją piękną żonę, uświadomiłem sobie...no właśnie zupełnie niepotrzebnie to zrobiłem, bo jest mi bardzo przykro.
Uświadomiłem sobie, że takie osoby jak Snuffy, Brika czy Kocham Lolitki grają po stronie tej haniebnej koalicji.

Te znane postacie świata plemion nie tylko grają, ale sprawują jakieś funkcje, bądź są propagandzistami koalicji ugiętych kolan.

Ależ upadek, ależ utrata godności i przyzwoitości. Ależ mówiąc slangiem zaliczenie gleby.
Co tym ludziom się stało. Jak można wspierać tak zło i nieuczciwość. Jak można się tak stoczyć.
A mieli wybór.
Straszne
 
Wynik reakcji
3.001
Dzień dobry

Jedząc dziś na śniadanie parówki berlinki z chlebkiem i pomidorami z mozarellą w kulce, podane przez moją piękną żonę, uświadomiłem sobie...no właśnie zupełnie niepotrzebnie to zrobiłem, bo jest mi bardzo przykro.
Uświadomiłem sobie, że takie osoby jak Snuffy, Brika czy Kocham Lolitki grają po stronie tej haniebnej koalicji.

Te znane postacie świata plemion nie tylko grają, ale sprawują jakieś funkcje, bądź są propagandzistami koalicji ugiętych kolan.

Ależ upadek, ależ utrata godności i przyzwoitości. Ależ mówiąc slangiem zaliczenie gleby.
Co tym ludziom się stało. Jak można wspierać tak zło i nieuczciwość. Jak można się tak stoczyć.
A mieli wybór.
Straszne
Ty tą kulkę zjadasz po wypiciu mozarelli?
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.036
Można się śmiać.
Ale ta gra dla tych wymienionych przeze mnie osób, to kawał życia.
To wszystko dziś marnują przez swoje głupie wybory.
Przerażające
Paskudny Judasz, zdrajca @Kocham Lolitki spalił się już ze wstydu przez to,że grał we fIESCIE i oddal wioski. Niegdyś aurtorytet, potężny gracz Aos i wódz niepokonanego Dreams, aktualnie brat overka, krystka i dickona. Przykre jak można nisko upaść :(
 

DeletedUser209423

Guest
Paskudny Judasz, zdrajca @Kocham Lolitki spalił się już ze wstydu przez to,że grał we fIESCIE i oddal wioski. Niegdyś aurtorytet, potężny gracz Aos i wódz niepokonanego Dreams, aktualnie brat overka, krystka i dickona. Przykre jak można nisko upaść :(

No właśnie o tym piszę.
Trzeba stanowczo piętnować takie postawy, by nie dawali złego przykładu reszcie.
Tak skończy każdy (!!!) kto działa na rzecz zła.
Snuffy również
 

Pan Owca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.915
Jak bellum to przykład plemienia z zasadami, historią. Ten appoliński twór jest po prostu doskonały, stąd wybór tych graczy. Choć po takim wyborze to już nie gracze a prekursorzy. Szkoda Black, że nie masz tak otwartej głowy i szerokich horyzontów jak w/w gracze. A nie kibicować jakiemuś Witam, gdzie ciągnie graczy po łatwą blachę. Co widać nawet po ich zachowawczym stylu gry na jeden front.
 

DeletedUser209423

Guest
Jak bellum to przykład plemienia z zasadami, historią. Ten appoliński twór jest po prostu doskonały, stąd wybór tych graczy. Choć po takim wyborze to już nie gracze a prekursorzy. Szkoda Black, że nie masz tak otwartej głowy i szerokich horyzontów jak w/w gracze. A nie kibicować jakiemuś Witam, gdzie ciągnie graczy po łatwą blachę. Co widać nawet po ich zachowawczym stylu gry na jeden front.

Bardzo słaba prowokacja
 
Do góry