Dzień Dobry Misiaki

MotoKomando

Zwiadowca
Wynik reakcji
852
Gratulacje ;)





Aha i co do sytuacji SO-Fiesta, spytajcie rady SO i graczy czy to była kosa ;) Bo najwięcej krzyczeli ci co mieli najmniej do powiedzenia, a rozmawiałem z paroma graczami od SO i nikt nie miał problemu do nas i nikt nie nazwał tego kosą xd
Jak dobrze pamietam to pisałem, że dla mnie to nie KOSA, a bardziej moze jakas forma sutenerstwa xd ale to moje zdanie ;)
Samo zagranie po prostu mega słabe.
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.291
Jak dobrze pamietam to pisałem, że dla mnie to nie KOSA, a bardziej moze jakas forma sutenerstwa xd ale to moje zdanie ;)
Samo zagranie po prostu mega słabe.

Akurat w tym przypadku uważam to za normalne zachowanie, upadek plemienia = bierzesz ile możesz, i tak postępuje każdy ;) W średniowieczu jak jakieś królestwo upadało to każdy grabił ile mógł i pakty przestawały obowiązywać
 

DeletedUser209423

Guest
Misterne plany pokrzyżowane przez to,że fiesta przejmie 30 wsi od SO XDD FAKTYCZNIE WPŁYWA TO NA GEOPOLITYKĘ ŚWIATA NIEZMIERNIE

Emocje znowu biorą Ci górę nad rozumem.

Pisząc o zniszczeniu planów miałem na myśli to co zrobiła Fiesta kilka dni temu, czyli wewalenie się w EM, co zmienia plany Bellumów i powoduje wściekłość, która wylewa się od 10 stron.

Łatwo było wywnioskować to z mojej wypowiedzi, ale trzeba uważnie czytac. Ty jednak wolałeś najpierw się zesrać, tak profilaktycznie
 
Do góry