Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Cofnij się kilkanaście stron wcześniej i przeczytaj raz jeszcze. Podpowiem, że byłeś głównym aktorem tego spektaklu.

Szerzenie kłamstw ? Zdziwienie, że ktoś coś wmawia nazywasz szerzeniem kłamstw ? :D

No jak widzisz nie było to wmawianiem.
Ponadto ważne są intencje, a robiłeś to w momencie w którym byłeś sfrustrowany tym jak Cię tu obiłem
 

DucuS

Zwiadowca
Wynik reakcji
871
No jak widzisz nie było to wmawianiem.
Ponadto ważne są intencje, a robiłeś to w momencie w którym byłeś sfrustrowany tym jak Cię tu obiłem

Nie pamiętam, żebyś kiedykolwiek mnie obił na FO. Chyba, że pocisk po randze uważasz za "obicie".

Jednak fakt nie pamiętałem, że prowadziłeś NTL - dlatego, że akurat na tym świecie tam nie grałem :)
 

DeletedUser209423

Guest
Nie pamiętam, żebyś kiedykolwiek mnie obił na FO. Chyba, że pocisk po randze uważasz za "obicie".

Jednak fakt nie pamiętałem, że prowadziłeś NTL - dlatego, że akurat na tym świecie tam nie grałem :)

Jesteście tak bezczelni w tych kłamstwach, że aż przykro mi was wyjaśniać.
To jakieś ubytki w mózgu, ewidentnie

Nie grałeś?

Screenshot_20230221-124939~2.png



Pozdrawiam serdecznie
 

DeletedUser209423

Guest
Na s75 grałem w ~BC~, więc skąd miałem wiedzieć kto rządzi w NTL ? :D

No przecież pisałeś z niekrytą pewnością, że ja NTL nie prowadziłem. To jednak skądś wiedziałeś.

Poza tym tam było wyjątkowo ciężko nie mieć wiedzy na jakiś temat, skoro NTL-BC, to w praktyce był jeden organizm
 

MotoKomando

Zwiadowca
Wynik reakcji
852
Uwaga uwaga, DZIEJE SIE. Osaczone miśki z 3 stron po 9 dniach wojny wychodzą na +! Czyżby to początek końca koalicji z kosiarską fiestą na czele?!
Ostatni bunt ludzi północy z rodziny plemion % pokazuje, że to w misiach leży większa nadzieja wygrania tej jakże tragicznej sytuacji! Front z 3 stron, a EM walczy! Nie odpuszcza! 2x przewaga wiosek oraz pojedyncze fronty oponentów nie wystarczą aby nas powstrzymac!

STATY.png
 

DeletedUser209423

Guest
Jedynie co można Ci oddać że gazetkę ładna robiłeś czy co to tam było i nic więcej

Dziękuję
To pierwszy komplement z Twojej strony. I pierwsza napisana prawda.
Tak, gazetka była dobra.
Tak, nie musiałem robić niczego więcej, bo NTL to był wybitny samograj. Zresztą prowadziłem go tylko przez jakiś czas
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.670
Graczy rodziny plemienia 100% proszę o nie pisanie do mnie w sprawie rekrutacji. To, że nie pasuje wam współpraca z FIESTA nie oznacza, że Was przyjmiemy. Obecnie nie prowadzimy rekrutacji. Powtarzam, proszę nie spamic mi priva.
 
Wynik reakcji
859
Nasze lokalki latały na teoretycznie łatwiejsze plemiona, nie mieliśmy tak jak wy jednego frontu. Sami mieliście dwukrotnie większą liczbę graczy od nas. Gdy wy mogliście napchać się darmami oraz zagęszczać spokojnie masą, my musieliśmy o każdy większy teren walczyć z dużo mniejszą siłą przebicia. Dla porównania przed waszą akcją gdzie mogło paru od nas graczy odpaść 30 stycznia: 78 naszych graczy, do waszych 146 (BEZ ALAFIN, które nie było uwzględniane) 101 Chaosu , 154 LC-LAS. Później, czy może parę dni wcześniej wpadł "sojusz" z Chaosem, a po tygodniu znowu front z tajemnicą xDD Walneliście 2 wspólne akcje z nimi na początku lutego, broniliśmy się tylko 1 naszym członem, a i tak zdobyliście dużo mniej wiosek niż pokazują te statystyki, ponieważ większość tych przejęć należy również do tajemnicy. Do tego zdublowaliśmy wtedy wynik RO nad 2 miejscem. W trakcie tej drugiej akcji doszło do naszej fuzji z PW i Nazwą, kolejne wasze akcje bez tajemnicy poszły w teren po graczach z PW, a dlaczego wyniki są dużo gorsze niz wcześniej, a teoretycznie powinno pójść dużo łatwiej?

Co mogę jedynie napisać na koniec? To że mogło być lepiej, od dyplomacji po ofensywę (przed fuzją) jedynie duch walki był
Oczywiście, że tak. To co pisze oprócz prawdy ma w sobie też nutkę ironii, żeby tamten kretyn @Paawcio miał trochę pod górkę.
Z tym, że zauważ, że start mieliśmy równy. Kwestia, że my lepiej ułożyliśmy dyplomację, to jedno. A co było dalej każdy wie. My Wam dobrej obrony nie odmawiamy - była na wysokim poziomie. Nie wiem ile prawdy jest w tym że akcji broniło kilka osób na zastach (czy bardziej VPNach xD) ale pomijam, nie jest to istotne. Tak czy inaczej broniliście się fajnie. Idąc dalej - my mieliśmy więcej ludzi, owszem. Ale Wy też mogliście mieć. To prowadzenie plemienia przez Waszą radę spowodowało taki a nie inny wygląd plemienia. Wiesz, wszystko to co piszesz jest prawdą, ale ciężko traktować to jako wymówkę. Bo powtorzę - zaczynaliśmy praktycznie równo.
 

DeletedUser209423

Guest
No własnie nie śmieszne bo dużo wiadomości dostaje a nie mogę nic zrobić bo pietrek już zakazał rekrutacji i dwa - byłoby to niefajne w stosunku do fiesty.

A co Ty taki uczciwy się zrobiłeś i to w stosunku do Fiesty?

--

Oczywiście, że tak. To co pisze oprócz prawdy ma w sobie też nutkę ironii, żeby tamten kretyn @Paawcio miał trochę pod górkę.
Z tym, że zauważ, że start mieliśmy równy. Kwestia, że my lepiej ułożyliśmy dyplomację, to jedno. A co było dalej każdy wie. My Wam dobrej obrony nie odmawiamy - była na wysokim poziomie. Nie wiem ile prawdy jest w tym że akcji broniło kilka osób na zastach (czy bardziej VPNach xD) ale pomijam, nie jest to istotne. Tak czy inaczej broniliście się fajnie. Idąc dalej - my mieliśmy więcej ludzi, owszem. Ale Wy też mogliście mieć. To prowadzenie plemienia przez Waszą radę spowodowało taki a nie inny wygląd plemienia. Wiesz, wszystko to co piszesz jest prawdą, ale ciężko traktować to jako wymówkę. Bo powtorzę - zaczynaliśmy praktycznie równo.

Start na pewno nie był równy, bo Jutro przystępowało do tego świata pokonane przeze mnie.
Nie musisz dziękować
 

DeletedUser209423

Guest
Już zedytowalem z dopiskiem że nie popieram wjazdu bez wypowiedzenia, poza tym git.

Oho
Chyba Ci wybaczę te wszystkie zniewagi i złośliwości kierowane pod moim adresem. Z ciężkim sercem, ale wybaczę.
Wydaje się (choć to może złudzenie), że jesteś jednym z niewielu, którzy używają tu mózgu.

Bardzo mądrze napisałeś.
Nie popierasz wjazdu bez wypowiedzenia. I super. Masz do tego prawo. Masz prawo oceniać, wydawać swoją opinię na temat tej sytuacji.
Ale czym innym jest właśnie taka opinia a czym innym zniewagi od tej bandy niezrównoważonych miernot, które wyzywają ich od kosiarzy i jakich tylko.
Bo to już jest krzywdzące i z góry wydające wyrok na daną sytuację i dane plemię. A sytuacja nie jest tu jasna, wiemy jedynie, że kosy na pewno nie było.
 

Lucas4w

Łucznik
Wynik reakcji
883
Uwaga uwaga, DZIEJE SIE. Osaczone miśki z 3 stron po 9 dniach wojny wychodzą na +! Czyżby to początek końca koalicji z kosiarską fiestą na czele?!
Ostatni bunt ludzi północy z rodziny plemion % pokazuje, że to w misiach leży większa nadzieja wygrania tej jakże tragicznej sytuacji! Front z 3 stron, a EM walczy! Nie odpuszcza! 2x przewaga wiosek oraz pojedyncze fronty oponentów nie wystarczą aby nas powstrzymac!

View attachment 45901


No będzie ładny cyrk jak Fiesta robiąca dwie kosy w ciągu dwóch tygodni jeszcze dostanie klapsy od Miśków xD
Obiektywnie dla samej zasady plucia na kosiarzy #teamEM
 
Do góry