Dzień Dobry Misiaki

kinim21

Chłop
Wynik reakcji
15
Myślę, że zanim zaczniesz mnie uczyć, należy się zastanowić jakim cudem polonistka przepuściła Cię z klasy do klasy? Świniaka przynosiłeś na semestr czy jak?

A skoro już tak bardzo chcesz uczyć, to wypada byś posiadał podstawową wiedzę, gdyż aktualnie wyszedłeś na durnia.
Słownik języka polskiego PWN wyraźnie podkreśla, że nie ma przeciwwskazań do odpowiedzi pytaniem na pytanie.
Nie jest to ani mało kulturalne, ani niestosowne.

Chciałeś być uczony, skończyłeś spocony.

Następny proszę
Jakaś kopiujwklejka z polki.pl? Czytaj ze zrozumieniem synek.
 

DeletedUser209423

Guest
Te polonista, do dzisiaj mi nie wytłumaczyłeś czemu się pisze "we fIEŚCIE" a nie " w fIEŚCIE"

Nie jestem polonistą, sam popełniam wiele błędów, ale są jakieś podstawy. Chyba, że skończyło się 3 klasy, wtedy spoko.

Myślałem, że na tak głupie pytanie nie muszę odpowiadać. Ale ok, widzę trafiłem na wyjątkowego nieuka.

Chodzi o wymowę.
Obie formy są powiedzmy poprawne, ale ze względu na trudność wymowy stosuje się w tym przypadku formę 'we'.

Nie musisz dziękować.

Ej Ty @kinim21, jak już dostaniesz w dziąsło, to niezbyt (jak Ty to pisałeś?) 'grzeczne' i 'kulturalne' jest edytowanie postów i dopisywanie zdań.
 

DeletedUser209423

Guest
Edytowałem zanim odpowiedziałeś, więc się nie pogrążaj, tylko idź ucz się czytać ze zrozumieniem. Ponadto - w dziąsło dostałem wczoraj u dentysty, a nie od Ciebie :*

Oczywiście kłamiesz, cytat Twojej wypowiedzi wskazuje, że poprawiłeś już po tym jak otrzymałeś odpowiedź.

Zrobiłeś z siebie durnia, przyjmij z godnością na klatę a nie zacierasz ślady.
 

DeletedUser209423

Guest
Jak widać cytatami można manipulować

Aha, ok

--

Black snow w strachu łaaa

O jesteś.
Bo już w ktokolwiek widział ktokolwiek wie szykowali o Tobie materiał.
Nareszcie się odnalazłeś.
Szkoda, że jak zwykle masz odwagę otwierać gębę, gdy widzisz więcej osób z którymi się konfrontuje.
Ależ jesteś słaby

Ja w strachu? Nie mam powodów do obaw. No chyba, że upadek EM lub Tajemnicy wywołuje u mnie tak skrajne emocje
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.861
Nie jestem polonistą, sam popełniam wiele błędów, ale są jakieś podstawy. Chyba, że skończyło się 3 klasy, wtedy spoko.

Myślałem, że na tak głupie pytanie nie muszę odpowiadać. Ale ok, widzę trafiłem na wyjątkowego nieuka.

Chodzi o wymowę.
Obie formy są powiedzmy poprawne, ale ze względu na trudność wymowy stosuje się w tym przypadku formę 'we'.

Nie musisz dziękować.

Ej Ty @kinim21, jak już dostaniesz w dziąsło, to niezbyt (jak Ty to pisałeś?) 'grzeczne' i 'kulturalne' jest edytowanie postów i dopisywanie zdań.
Nazwałeś mnie "nieukiem" a sam mówisz, że obie formy są "powiedzmy" poprawne.

To są poprawne czy "powiedzmy" poprawne?

Kiedy w takim razie używamy "w" a kiedy "we"? Może z nieuka stanę się uczonym dzięki tobie <tanczy>
 

DeletedUser209423

Guest
f - spółgłoska i - samogłoska

czyli "w Fieście", bo nie masz tu grupy spółgłosek

HA HA HA HA HA HA HA HA

Chłopu ciągle mało, zbiera zęby z podłogi, ale nadal walczy he he he

Zejdź błaźnie mi z oczu, z kimś kto podważa nawet słownik języka polskiego, próżna dyskusja.
Mogę już jedynie się z Ciebie śmiać.


--


Już sobie nie dodawaj bLAKUS, wchodzę na FO kiedy mam czas, jakbym miał za każdym razem ci odpowiadać, musiałbym tu przesiadywać 24h na dobę

Nie interesuje mnie Twoje życie, przestań się spowiadać.

To wytłumaczysz czemu mam mokre gacie ze strachu?
Już Tajemnica wygrała świat?
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.861
HA HA HA HA HA HA HA HA

Chłopu ciągle mało, zbiera zęby z podłogi, ale nadal walczy he he he

Zejdź błaźnie mi z oczu, z kimś kto podważa nawet słownik języka polskiego, próżna dyskusja.
Mogę już jedynie się z Ciebie śmiać.


--




Nie interesuje mnie Twoje życie, przestań się spowiadać.

To wytłumaczysz czemu mam mokre gacie ze strachu?
Już Tajemnica wygrała świat?
jak ty nawet definicji z internetu nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem XD
 
Do góry