Dzień Dobry Misiaki

pakiet997

Chłop
Wynik reakcji
28

Bl-ack Sno-w

stary Ty to jednak jesteś jakiś przyjebany. Piszesz poradnik małżeński, brandzlujesz się, że masz zone od 7 lat (swoją drogą zastanawiam się powoli czy nie ma kutasa między nogami). Później sie podniecasz, że stara Ci usługuje, a Ty leżysz jak jakas ciota i pucujesz na FO plemion. Naprawdę wielki szacun, ale może czas się złapać za jaja o ile je masz i ogarnąć coś w domu i pomoc tej kobiecie. No chyba, że przywiozłeś ją sobie z wakacji z Tajlandii i naprawdę ma kutasa miedzy nogami. Ja pierdole człowieku co z toba jest nei tak?
Twój życiowy cel to gra w plemiona i wyjaśnianie jakiś dzieciaków co wbijają sobie kosy? Jeszcze raz szacun jestes wielki. Władca kura plmion.pl
Wpisz to sobie normalne w CV
 

Qorny v2

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.144
Można by się było tego spodziewać xDDD W 4 teraz na jednym koncie? To nic nje da
Hejo Mefek, tu chyba obronie, bo z tego co się orientuje to stary coop przestał grać / zaginął - dlatego zmiana konta i rozbiórka tamtego. A przynajmniej tak mówili w TV <cisza>
Chivas regal, piękna żona i Manchester United który jedzie z farseloną <3
Jak wam mija wieczór? <oczy>
Wróciłem ze squasha, zjadłem spaghetii, jakiś leszek 0% zaraz wjedzie i chyba jakiś film bo nudy na tych FOntach. <szampan>
 
Do góry