Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Z skąd ty bierzesz te statystyki?
Z tego samego miejsca co znajomość świata, ludzi, plemion i dyplomacji

A co Cię to obchodzi? W GUS-ie pracujesz?
Żebyś Ty tak dokładnie weryfikował ludzi przy rekrutowaniu, jak weryfikujesz moje staty, to później nie miałbyś potrzeby wbijania im kosy.

Patrzcie go, znalazł się prawilniak od stat. Który wywalał tracących wiochy, żeby ich nie zepsuć.

I nie rozumiem za bardzo co to za zwrot 'z skąd'
Korepetycje u @Sylwan23 pobierałeś?
 

DeletedUser209423

Guest
@MotoKomando - ej komando motor Ci ukradli i nie możesz dojechać do wpisów kumpla @Ar3sik ?
No czemu się nie awanturujecie, że kosownik i gnida nadal gra i jeszcze ma czelność na forum się tym chwalić?
Miałeś się wypowiedzieć i co? Zapomniałeś może?
A może tu Ci to nie przeszkadza, bo jest po waszej stronie?
No proszę jak szybko przyszła weryfikacja Twojej wiarygodności. Takiego udawałeś prawilniaka i to ja podobno straciłem w Twoich oczach, bo nie krytykowałem tych co należy.
Jak we Fiestę, to dudniłeś jak w bęben.
A tu cisza. MotoKomando stracił wzrok i ucięli mu palce, nie może nic napisać.

No dalej kumpel, rzuć jakieś kazanie
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
Jeszcze jak. Z uśmiechem na twarzy, Wyprostowany i dumny mogę walczyć z takim zakłamanym tchórzem jak Ty. Znaczy walczyć, dyskutować bardziej, bo Ty nie grasz. 0 skilla i tylko kasacje włączyć potrafisz. Potem na dodatek przyjdzie na forum i się pochwali jak kurzyło się za nim gdy uciekał przed wrogiem. Szkrzywienie, ale na twarzy, u mnie możesz znaleźć zawsze jak na Cb spoglądne. Czytam co piszesz i zawsze staram się obstawić czy taki głupi jesteś czy może specjalnie kłamiesz bo nie wiesz co pleciesz. Jesteś trochę jak pet, który został zgaszony tysiące razy, ale jednak ciągle coś dymi.


Szkoda, że nie byłeś taki waleczny jak Stefany walczyły z tajemnica.
 
Do góry