Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Piękne podsumowanie forumowego chłopa, nic dodać nic ująć. <3

Przyjacielu następnym razem weź dodaj login o kogo Ci chodzi, bo nie każdy łapie:)
Kolega @DucuS nie zrozumiał, że pisałeś o tamtym obsrańcu:)

--

napisal nikomu niepotrzebne detale na temat zony
wspomnial cos o smrodzie tamtego cokolwiek to znaczy
forumowe dypowlazy blacka klaskaja brawo, jakby wlasnie wywalczyl global dla klamcow, oszustow obludnikow

dobrze sie tam czujecie? xDD

Napisałeś nikomu niepotrzebny post, plujesz się jakbyś był na olimpiadzie a forumowa społeczność leje na każdy Twój wpis.
Tak, chyba wszyscy czują się dobrze i wszystko z ludźmi ok.
 

kamilyes

Miecznik
Wynik reakcji
134
Goku szykuje się do ostatecznego uderzenia!

songo.jpg
 

MotoKomando

Zwiadowca
Wynik reakcji
852
@Bl-ack Sno-w Ja tu po prostu robię dorywczo i hobbistycznie wyjaśniam chłopów jak konefa ostatnio, mi za to nie płacą xd. Fiesta odpuściła fejkomat po nocy ( niezbyt stabilnie frontują, z 20-30 pobudek przez pierwsze 2 noce na rzecz etykiet do 2 pobudek wczoraj i przedwczoraj? niezbyt dobrze to rokuje dla nich) i ilosc karet na dzien wiec wykorzystałem czas wolny i spedziłem go z dziewczyną oraz obowiązkach, które musiałem przełożyć ze względu na niedzielną kosę ;)
Podobno jakis kosownik jest dumny z tego co zrobił i nie ma sobie nic do zarzucenia?
 

hcxzkjldsa

Rycerz
Wynik reakcji
2.030
Przyjacielu następnym razem weź dodaj login o kogo Ci chodzi, bo nie każdy łapie:)
Kolega @DucuS nie zrozumiał, że pisałeś o tamtym obsrańcu:)

--



Napisałeś nikomu niepotrzebny post, plujesz się jakbyś był na olimpiadzie a forumowa społeczność leje na każdy Twój wpis.
Tak, chyba wszyscy czują się dobrze i wszystko z ludźmi ok.

nie pisalem do ciebie idioto
wiec kulturalnie zamknij czape do mojej osobu i pisz swoje wymysly na temat kosownikkow xD
 
Do góry