Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Ja mam taki pytanie Pietrek. Serio jesteś z Sosnowca?

Nie, z Kutna
Napisał dla zmyły jakby wariat @mirekgirek chciał go lać jak wszystkich.

Szanowni Państwo
Już jutro ruszam na 10 dniowy urlop w góry z moją piękną żoną.
Pilnujcie forum.

@Paka X Barca X Rafcio
@markopolo19
Nie myślcie, że wam wybaczyłem bądź zapomnę.
Wracam i dalej będziecie piętnowani za swoje kłamstwa i obłudę.

Dziś się pakuje, więc żegnam się z państwem.

Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia niebawem
 

DeletedUser209423

Guest
Wynik reakcji
266
Po 141 świecie chyba powinieneś najmniej mówić o nieskalanej opinii. Gdy współplemieńcy awanturowali się o potraktowaniu Wydr w nienależyty sposób to jako jedyny napisałeś, aby kończyć świat, bo po co spiny. Kolegów dla blachy wystawileś, tyle z nieskazitelnej opinii. A kto by popatrzył i się zagłębił w inne światy to taka "nieskazitelna opinia", gdzie na 174 kazałeś słać offy na nas, deffy przeciwko nam a sam zjadałeś no name z mapy. Finalnie nie pozostało nic innego niż założyć plemię "Fight" z tekstem o walce do końca, bo opcja zwiania gdziekolwiek została zamknięta. Nikt nie chciał hieny żerującej na plemieniu. Na 152 świecie miałeś problem z oddaniem praw, bo byś wtedy nie dostał darm + miałbyś za mało deffa (a tam słyszałem, że kilka razy z frontu spadłeś, ale wróciłeś na darmach). Więc nie wiem kto ma bardziej dosrane ego - Ty czy Mefisto.

A co do rekrutacji. Nie powiem, średnio z niej jestem zadowolony. Mieliśmy nie rekrutować, w sumie nawet nie wiem ilu osobom odmówiłem. Jednak a pewnym momencie patrząc co się odwala na ćwiartce (paniczna rekrutacja sąsiadów i układanie się na Witam) zmieniliśmy podejście i kilka osób z HSO wyciągnęliśmy. Opłacalo się to obu stronom, bo polityką brązowych gaci zablokowano wielu osobom rozwój i kilka już wprost stwierdziło, że albo sobie normalnie pograją, albo wrzucają kasację i mają wylane w grę, gdzie cała polityka i dyplomacja opiera się na antyWitam i niczym więcej.


na 141 grałem w wydrach i nikogo nie wystawiłem,byłem szarakiem i tak skończyłem a to że nie wzieli Ronaldo do końcowego za 3 miechy gry pochwaliłem,wywalenie ohtara czy rgadziny nie...nie mylmy faktu bo nie mialem żadnego wpływu na finalne roztrzygnięcia poza swoją grą

na 152 nie pchalem sie na front,przyszedł do mnie i nie mial go kto odemnie wziąć,masz ohtara w plemieniu więc się doinformuj że na siłe tam graliśmy licząć że mefisto i spółka przepchną centrum,nie pykło

174 ja coś kazalem słać?ja KO nie byłem,akcje rozpisywal KO EOCH a druga sprawa do wroga iść nie chciałem z podkulonym ogonem jak spirx czy black,wolałem jak ajwar skończyć więc nie myl faktów z swoimi domyslami

Tak samo tu nie przyszedłem się zemscić jak pisał Mefisto o czym również dobrze wiesz,tylko ruszylem sobie z mapy poklikać bo od 174 nie grałem nigdzie na poważnie
 

Kubuś Pogromca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
820
Tajemnica dostała darmy od stefanów, teraz darmy od chaos, potem plecaki, a na końcu fine, kto zatrzyma ten rozpędzony pociag?
Karma wraca podam ci przykład mekambe śmiał z Kane w mistrzostwach świata z nietrafionego karnego,a wczoraj zepsuł dwa karne i dobitkę także xDD
Po takiej zagrywce kto będzie się chciał z tajemnicą podpisywać chyba nikt.
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
3.001
Karma wraca podam ci przykład mekambe śmiał z Kane w mistrzostwach świata z nietrafionego karnego,a wczoraj zepsuł dwa karne i dobitkę także xDD
Po takiej zagrywce kto będzie się chciał z tajemnicą podpisywać chyba nikt.
Pewnie i tak każdy bo w tej grze honor to ostatnia rzecz o. jakiej można myśleć XD Liczą się wioseczki i wygrana
 

Pichuu

Miecznik
Wynik reakcji
59
Pewnie i tak każdy bo w tej grze honor to ostatnia rzecz o. jakiej można myśleć XD Liczą się wioseczki i wygrana
No w 90% honoru to nie mają podrabiańce,
Elo @boh12prawdziwy lecimy na nich w kominiarce,
Black przestań się już bezmyślnie produkować,
Zakup vanisha zmyj brudy i możesz się już schować,
Tam na TOPowej Arkadii farmy konkret hodować,
Wielkie barby po 3k możesz sobie je przejmować,
Zwiadem se je dobrze w nocy dobunkrować,
I się chwalić na forum,że grasz topke no sam zobacz ;)

P.s
Poniżej foto dedykowane dla blacka,
Yo,yo madafaka

Myślę że nie tylko on mi się kojarzy z klaunem na całych plemionach

P.s 2
Support props za zamykanie składów,żeby nie było kretów i darmozjadów

Pozdrówki,V!
 

Załączniki

  • orca-image--1771901723.jpeg
    orca-image--1771901723.jpeg
    87 KB · Wyświetlenia: 67
Do góry