Dzień Dobry Misiaki

Czarna Szmata

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.333
Chwilę Blacka nie ma i już tęsknota w forumowiczach - wspominanie go, zastanawianie się co robi, ewidentnie nie mogą się niektórzy doczekać aż wróci i ich oznaczy xd
Jak widać niektórym z Blackiem źle, a bez niego jeszcze gorzej - niech wraca czym prędzej żeby nam tu ludkowie z tęsknoty nie pousychali :D
 

hcxzkjldsa

Rycerz
Wynik reakcji
2.030
Chwilę Blacka nie ma i już tęsknota w forumowiczach - wspominanie go, zastanawianie się co robi, ewidentnie nie mogą się niektórzy doczekać aż wróci i ich oznaczy xd
Jak widać niektórym z Blackiem źle, a bez niego jeszcze gorzej - niech wraca czym prędzej żeby nam tu ludkowie z tęsknoty nie pousychali :D

nie nie, niech black sobie idzie w pizdu
a ludkowie i ty mozecie isc razem z nim jesli wam tak teskno xD
ja tesknic nie bede, zapewniam
 

Czarna Szmata

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.333
Dobra, to ja może powtórzę apel z wczoraj bodajże - wrzucajcie ananasy jakieś statystyki, pochwalcie się kogo ciśnieniecie, kto Was podgryza albo totalną dominacją przyprawia o poczucie bezsilności i szmutku.
Wiem, że chcecie, nie wstydźcie się - w bellum takie frajerstwo pacyfistyczne (nie bez powodu jak koledze kiedyś uprzejmie zaproponowano zajebanie wpierdolu to na reakcję słowną z swej strony "jestem pacyfistą" uzyskał komentarz o treści "co? jesteś pizdo?"), że nawet statystyk barb podbijania nie ma na naszą korzyść specjalnie widocznych, więc bym sobie popaczał chociaż jak inni się bawią xd
 
Wynik reakcji
3.001
Ciekawe kto tam wyrwie kosę w centrum w nabliższym czasie, bęben maszyny losującej jest pusty, następuje zwolnienie blokady.
Tajemnica wyrzuciła @sikorka112 z konfy więc pewnie szykują kose. Fine niedługo zmieni logo

8423238_0.jpg
 

fabiesko

Pikinier
Wynik reakcji
63
Ptaszki mi cwierkają, że FINE obstawia wioski przy Tajemnicy i szykuje się na wojnę. Mam nadzieję, że Tajemnica w porę zareaguje i ich uprzedzi. Czas gra na niekorzyść Tajemnicy, bo wkrotce FINE zje obrzeża, a wtedy już będzie bardzo ciężko :(

Paka musisz
Koalicja zbiera się, żeby łachudrów kosiarzy wykosić z tego świata.

Tak jak Black zapowiadał, FINE podpisuje się z Plecakiem i ustawia pod Tajemnice, AK wypowiedziało PON'a, czekamy na ruch Fiesty, bo to mogą być łatwe wioseczki dla nich, szkoda czasu na czekanie :)
 
Do góry