Dzień Dobry Misiaki

momomisiek

Miecznik
Wynik reakcji
395
I jak się to ma do tego o czym pisaliśmy wcześniej? Życzysz mi tego z powodu? Bo oni tak robią? Albo popieram takie zachowanie? Ja nigdy kosy nikomu nie wbiłem. I nie mam zamiaru :)
 

momomisiek

Miecznik
Wynik reakcji
395
bo jesteście ich sojusznikiem i skoro jesteście bierni to wam nie przeszkadza, że kosują
Ale my nie jesteśmy sojusznikami. Byliśmy nimi na 176 OWSZEM. Tutaj mamy pona i nic więcej. :) Nie odpowiadam za pakę, ani on za mnie co kto robi. Jeśli go znacie i wiecie co robi to po co z nim cokolwiek podpisujecie a później płacz? Nie podpisuj i będziesz miał głowę spokojną :)
 

Vardo

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
462
Tymczasem: z graczy, którzy tworzyli radę plemienia Chaos na początku jego istnienia (też: zbierali tutaj ludzi na wstępnym), każdy, kto nie stracił wiosek, znalazł się w Tajemnicy :D Cudowne było to plemię, Chaosik na zawsze w serduszku <3
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser209423

Guest
Hahaha możesz mnie cmoknąć w koniec kija spierdolino umysłowa co szuka życia na forum bo prywatnie go nie ma. Wygraliśmy świat a was wszystkich to boli. Szczekajcie dalej koło cmi to lata :D Zobaczymy co na froncie pokażecie poza postami na FO :* @Paka X Barca X Rafcio to mój brat bliźniak :)

Oho, kolejny inteligent. Błędy logiczne takie, że tylko wziąć szpadel i tłuc wiedzę w ten głupi łeb.

Lepiej dominować na forum, niż być pajacem i pachołem, który jest na każde cmoknięcie Paki.
Ładnie Cię wytresował.
Aport też robisz?

Skoro lata Ci co tu jest pisane, to po kij się gorączkujesz miernoto?
 
Do góry