Dzień Dobry Misiaki

momomisiek

Miecznik
Wynik reakcji
395
Oho, kolejny inteligent. Błędy logiczne takie, że tylko wziąć szpadel i tłuc wiedzę w ten głupi łeb.

Lepiej dominować na forum, niż być pajacem i pachołem, który jest na każde cmoknięcie Paki.
Ładnie Cię wytresował.
Aport też robisz?

Skoro lata Ci co tu jest pisane, to po kij się gorączkujesz miernoto?
Do jedynego człowieka jakiego się przyznaje to jest SHAQ z NAJEMNIKÓW. :)
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.593
To poczekaj 2-3 miesiące aż kosę ci wbije i tego ci życzę .
Tutaj jest blokada składów , więc razem nie wygracie a witamy raczej nie pozwolą by takie plemiona jak bell czy sRAJEMNICA wygrały XD

Witamy XDDD Przecież to plemię mem.
Przedstawię Wam taktykę Pietrka na ten świat:
"Są wioseczki, jest Mefisto i grają sobie chłopaki"
 

Vardo

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
463
wyp.png

fin2.png

Jakbyście się zastanawiali, zmienienie nazwy plemienia jest powodem do niedotrzymania okresu wypowiedzenia xD Pakt nie był ustalany przeciwko Plecakom, więc argument 1 i 2 są łgarstwem
Rekrutowanie graczy Chaos, kolejne złamanie punktu.
Żeby nie było - absolutnie się nie dziwię wjazdowi, w tej sytuacji jest to naturalne. Ale można było to załatwić bez zbędnego kłamania i napisać wprost - Pewniaczki (znów) wbijają kosę :)
 

Tak Byłem Pod Wpływem

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.236


Jakbyście się zastanawiali, zmienienie nazwy plemienia jest powodem do niedotrzymania okresu wypowiedzenia xD Pakt nie był ustalany przeciwko Plecakom, więc argument 1 i 2 są łgarstwem
Rekrutowanie graczy Chaos, kolejne złamanie punktu.
Żeby nie było - absolutnie się nie dziwię wjazdowi, w tej sytuacji jest to naturalne. Ale można było to załatwić bez zbędnego kłamania i napisać wprost - Pewniaczki (znów) wbijają kosę :)
jaką kosę xD chłopie. Jak wy już dawno nas bijecie i łamiecie granice ustaloną.
Przede wszystkim powody by wjechać w was bez wypowiedzenia mamy od dawna, ale i tak wam dawaliśmy czas dopóki nie zaczęliście przeginać na całego. Przejmowanie w środku naszego plemienia przez was? no wolne żarty. Po za tym, jakie pewniaczki i jakie znowu? To może oświeć mnie kiedy pewniaczki wbiły kosę SKORO FINE = PEWNIACZKI - TĘPAKU

Płacz dalej, bo jesteście cholernym żartem.
 

Vardo

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
463
jaką kosę xD chłopie. Jak wy już dawno nas bijecie i łamiecie granice ustaloną.
Przede wszystkim powody by wjechać w was bez wypowiedzenia mamy od dawna, ale i tak wam dawaliśmy czas dopóki nie zaczęliście przeginać na całego. Przejmowanie w środku naszego plemienia przez was? no wolne żarty.

Płacz dalej, bo jesteście cholernym żartem.
Płacz? Nah, jakbyś nie zauważył, ja się ze wszystkiego, co wydarzyło się z Chaosem tutaj, śmieję
Jesteśmy, zgadza się. Ale za to jakim zabawnym :D

Masz na myśli te wioski, które należały do graczy chaos, ale ponieważ znalazły się na chwilę poza plemieniem (wyrzucenie, rozwiązanie członu), to zostały przez Was przejęte?

A wystarczyło napisać, że nie możecie sobie pozwolić na trzymanie tego okresu wypowiedzenia w sytuacji, gdy Tajemnica dziennie 100k pkt na nas wbija i byłoby to zrozumiałe :) To Wy wymyślacie jakieś nieistniejące (odniesienie: pon nie był antyplecak) oraz absurdalne (zmiana nazwy XD) argumenty

Ale przyznaję, niedotrzymanie okresu wypowiedzenia "bo zmieniliście nazwę" sprawiło, że mocno śmiechnąłem
 

Miloslawo

Chłop
Wynik reakcji
25
Jak bardzo miernym trzeba być żeby nie dotrzymywać podpisanego przez siebie pona?
Nie wiecie?
Też nie wiem, ale WeTake wam powie. W sensie ich założyciel bo połowa graczy to w sumie nie wiem czy w ogóle wie że grają na 186 <jupi>
 
Do góry