Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Dobra to ja wyciągam swojego najmocniejszego pokemona Franki-27 i możesz stawiać kogo chcesz i za ile chcesz :)

Nie obraź się, albo obraź jak chcesz, ale jedyne co możesz sobie wyciągnąć to gila z nosa i to pod warunkiem, że Paka Ci pozwoli.

Niestety od s176 jesteś permanentnie uznawany za jego pachołka, co jak widać Cię w pełni zadowala
 

Marco Van Dj

Pikinier
Wynik reakcji
89
O dobrze że mi przypomniałeś

Miałem się przypomnieć Twojemu koledze
View attachment 45024
Owszem wioska stracona, no ale cóż.
Ciężko samemu na trójkę walczyć
Skoro tak się interesujesz moją osobą to powinieneś widzieć w jakim położenie byłem.

I tak napiszę Marku z Tarnowa, że fajną dziś darme Kanara przejąłeś, mam nadzieję, że @Bl-ack Sno-w pamięta o zgłoszeniu.

Poza tym mem dotyczył zniknięcia z świata, a ja się mam nadal całkiem dobrze


@Meteofrags s siema kumpel
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.786
Owszem wioska stracona, no ale cóż.
Ciężko samemu na trójkę walczyć
Skoro tak się interesujesz moją osobą to powinieneś widzieć w jakim położenie byłem.

I tak napiszę Marku z Tarnowa, że fajną dziś darme Kanara przejąłeś, mam nadzieję, że @Bl-ack Sno-w pamięta o zgłoszeniu.

Poza tym mem dotyczył zniknięcia z świata, a ja się mam nadal całkiem dobrze


@Meteofrags s siema kumpel
Kanar chciał grać normalnie, więc niezła darma
 

momomisiek

Miecznik
Wynik reakcji
395
Nie obraź się, albo obraź jak chcesz, ale jedyne co możesz sobie wyciągnąć to gila z nosa i to pod warunkiem, że Paka Ci pozwoli.

Niestety od s176 jesteś permanentnie uznawany za jego pachołka, co jak widać Cię w pełni zadowala
Hahaha możesz mnie cmoknąć w koniec kija spierdolino umysłowa co szuka życia na forum bo prywatnie go nie ma. Wygraliśmy świat a was wszystkich to boli. Szczekajcie dalej koło chuja mi to lata :D Zobaczymy co na froncie pokażecie poza postami na FO :* @Paka X Barca X Rafcio to mój brat bliźniak :)
 

Kiedysiek

Zwiadowca
Wynik reakcji
398
Hahaha możesz mnie cmoknąć w koniec kija spierdolino umysłowa co szuka życia na forum bo prywatnie go nie ma. Wygraliśmy świat a was wszystkich to boli. Szczekajcie dalej koło chuja mi to lata :D Zobaczymy co na froncie pokażecie poza postami na FO :* @Paka X Barca X Rafcio to mój brat bliźniak :)
Dlatego oby dwoje jesteście kosownikami i psami tfuu

Oby się od was odwrócili
 

Kiedysiek

Zwiadowca
Wynik reakcji
398
Bo mieszacie EM do tego co robi Tajemnica :) A my do tego nic nie mamy. Niech sobie robią co chcą , każdy pracuje na swoją reputacje.
To poczekaj 2-3 miesiące aż kosę ci wbije i tego ci życzę .
Tutaj jest blokada składów , więc razem nie wygracie a witamy raczej nie pozwolą by takie plemiona jak bell czy sRAJEMNICA wygrały XD
 
Do góry