Dyskusja

Czy chciałbyś wziąć udział w turnieju sp??


  • W sumie głosujących
    17
  • Głosowanie zakończone .

IownedU

Miecznik
Wynik reakcji
8
Wielkie gratki dla Ceitera za wczorajszą rundę, że najbardziej ogarnia bylo widać w statystykach od samego początku.
Z doświadczenia wiem, że w rundach z większą ilością graczy bycie od początku top1 jest jak płachta na byka i kwestią czasu jest kiedy ludzie się na Ciebie rzucą (pewnie nie jedna osoba która wygrywała rundy doświadczyła tego).
To, że Ceiter i Szumix maja kosę i będą się lali było od początku wiadome.
Jeśli chodzi o plemię JOD to nie jest prawdą, że przyszliśmy zgadani z Huntersami, aby wspólnie ubić Ceitera (w sumie to przez dłuższy czas atak na niego nie był nawet sensowny bo odległość rzędu 1:30min grubym to zbyt dużo na gracza takiej klasy). Dopiero w trakcie rozgrywki okazało się, że Ceiter leje wszystko i stanowi największe zagrożenie - czysta kalkulacja zadecydowała, że dołączyliśmy w atakach. Ot i cała historia.
 
Wynik reakcji
703
I jak tam? Chyba z lumim jesteśmy tacy dobrzy, że musicie na nas się zgadywać i latać w 5, słaby poziom turnieju. Dobrze że niedługo 2 vs 2 to was zweryfikujemy :)

PS: dziękujemy za walkę ;) benek

Rozwalony off Nitro, rozwalony off Poxa, kontra na lk dziewczynki :) Szkoda, że poxop podał Ceiterowi czas powrotu grubasa z offem. Gz
Lumi
 
Wynik reakcji
6.803
No nic,jutro już nawet nie wbijam bo szkoda czasu :) Dzięki za walkę Iownedu i Ramajad:p Zacząłem specjalnie chwile po czasie i jeszcze udało się zrobić karetę przed końcem ochrony ^^ Sądziłem,że troszkę więcej Ramajad będzie miał deffa i nie potrzebnie Nev słał offa na ramajada:)

Lumi i tak moim zdaniem wygraliście ^^ Sądziłem jednak,że Szumix i Lonsdale wbiją na rundę i przygotowałem się tym razem ;d

gg i do zobaczenia na normalnym turnieju:p
 

DeletedUser159420

Guest
Uważajcie na gracza Ceiter - posługuje się kłamstwem. Jak ktoś chce znać szczegóły to pytać
 

DeletedUser187391

Guest
Serdeczne gratulacje dla Plemion VIT oraz Frelim za dzisiejszą rozgrywkę,pozdrawiam cieplutko)
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Czy uważacie że rundy w Etapie II jak będą trwały 2h 30 minut to będą dobre?? Czy za krótkie??
No i ochrona początkowa ile proponujecie??
 

DeletedUser180001

Guest
Proponowal bym czas trwania rundy 2.5h jak bylo na poprzednim turnieju.Ochrona poczatkowa 20 min. (Choc jak bedzie 10 barb na gracza to czasu moze byc troszke za malo.)
 

DeletedUser199633

Guest
Chyba dziś powtórka z bycia solo :p ktoś chętny do zagrania?
 

DeletedUser199633

Guest
Fajnie byłoby z kimś kto ma doświadczenie, ale granie samemu to większa lipa;) Jeśli nikt się nie zgłosi to chętnie z Tobą zagram
 

DeletedUser199633

Guest
Dobra - mój zastępca się pojawił więc nieaktualne :O Dziękuję Dark.of.war

Teraz tylko czy odczyta wiadomość ;/
 
Do góry