Dyskusja o sytuacji na świecie 200

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.601
Kolejna patologia spierdolenia akurat bo gdybym pisał co myślę na swoim nicku to bym pewnie szybko wylotę dostał xD Ci co mają znać to mój nick znają. Naprawdę niech ta gra się skończy bo się już w to grać nie da. Wszyscy pompowali jaki to ma być zajebisty świat, że sama topka ekip się zbierze. Co finalnie ludzie dostali? Ukryte człony na obrzeżach gdzie kosy latają jak pojebane (SPEED, N, TI). Dyplomacja pizd na start i już w ciągu 2 tygodni zrobione koalicje kończące a nawet pałacu nie było. TI ruchające Aresów w bezczelny sposób, Nki skaczące na WYGI przez połowę świata. Czekałem na ten świat prawie trzy lata po przewarzywieniu połowy 150 świata i na ten moment zapowiada się gówno w papierku. A jeszcze za wyrażenie swojej krytyki mogę lotę dostać xD



zagraj na normalnym swiecie parzystym to dopiero zobaczysz patologie ten swiat i tak jeszcze trzyma poziom xd
 

noobzmulciaka

Pikinier
Wynik reakcji
78
No taki jesteś kozak ze boisz się swojego zdania wyrazić żeby loty nie dostać ale będziesz na innych cymbale narzekał
A nie mam racji? Większość raczej mi przytakuje lub pisze na priv a jedyne o co się sracie to o ukryty nick. 200 świat na ten moment jedyne czym się może poszczycić to walką Węgrów, którzy i tak już odchodzą. A reszta? Kosa kosę pogania. Nawet support nie potrafił ustawień do końca zrobić (mk od 2 wsi).

zagraj na normalnym swiecie parzystym to dopiero zobaczysz patologie ten swiat i tak jeszcze trzyma poziom xd
Dlatego już w to nie gram i jest to ostatni jubileusz. Nie mniej spodziewałem się po tych markach wyższego poziomu
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.251
A nie mam racji? Większość raczej mi przytakuje lub pisze na priv a jedyne o co się sracie to o ukryty nick. 200 świat na ten moment jedyne czym się może poszczycić to walką Węgrów, którzy i tak już odchodzą. A reszta? Kosa kosę pogania. Nawet support nie potrafił ustawień do końca zrobić (mk od 2 wsi).


Dlatego już w to nie gram i jest to ostatni jubileusz. Nie mniej spodziewałem się po tych markach wyższego poziomu
dobra, ale kto pytał? wypierdalaj
 

noobzmulciaka

Pikinier
Wynik reakcji
78
Stękasz jaki to chujowy serwer a pewnie siedzisz w speed czy N i walisz konia na plemiennym do tego jak to super obrzeża zdobywacie
Ale na FO obrońca tradycyjnej gierki
Wszystko zaczyna się od myśli i planu na działanie a nic lepiej nie wyraża myśli niż publiczne wyrażenie swojego stanowiska. Kosy w tej grze były i będą, ale to co się odpierdala na taką skalę to już przegina ludzkie pojęcie. Krety i kosy zawsze były ale to był dodatek do gry. A teraz to wręcz obowiązek się staje. Zresztą jesteś graczem P to wiesz doskonale jak to wygląda. Ja tam się u siebie cieszę z przejmowanych barb i darm bo wroga póki co zbytnio nie ma i nie będzie przez najbliższy co najmniej miesiąc xD
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.251
Wszystko zaczyna się od myśli i planu na działanie a nic lepiej nie wyraża myśli niż publiczne wyrażenie swojego stanowiska. Kosy w tej grze były i będą, ale to co się odpierdala na taką skalę to już przegina ludzkie pojęcie. Krety i kosy zawsze były ale to był dodatek do gry. A teraz to wręcz obowiązek się staje. Zresztą jesteś graczem P to wiesz doskonale jak to wygląda. Ja tam się u siebie cieszę z przejmowanych barb i darm bo wroga póki co zbytnio nie ma i nie będzie przez najbliższy co najmniej miesiąc xD
no to sklej i idz na plemienny z kolegami gruche walic okkk??
 
Wynik reakcji
1.011
Do góry