Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Pa-Triota

NAJLEPSZY FRONTOWIEC SPEED
Wynik reakcji
1.626
View attachment 63688
Warto wspomnieć, że z tych 18 wiosek aż 12 to wioski Wojtiego, które zostały stracone przez to, że @Brika po raz kolejny zagrała nieczysto i celowo przełamała front Aresom z Witam na 14h przed wejściem grubych od WITAM. No nic, mam nadzieję, że karma do niej wróci, bo jakby nie ona to byśmy skończyli z jednocyfrówką.
Macie prawie 4400 wiosek i nie potraficie obstawić 18 wiosek? Nie ma się czym chwalić.
 

szynkaa123

Szlachcic
Wynik reakcji
13.481
jedyne co się barCwelonie należy to chuj do dupy

cr7-football.gif
 

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
7.015
Dlatego twierdzę że jedyną i nie powtarzalną druzynką jest Legiunia

A kto twierdzi inaczej to chuj mu koło dupy lata
 

noobzmulciaka

Pikinier
Wynik reakcji
78
'
Ale nam deffa cofnęło mistrzu, on był obstawiony, ale przez Brikę cofnęło całego deffa. No cóż, brudna zagrywka TI, Witam wykorzystało -18 walczymy dalej.
Lecę odbijać twittera od dzieci z arsenalu.
Spoko kolejne 2k wsi i wtedy mając masę 10k w końcu wyjdziecie na 0 z plemieniem 3 razy mniejszym xD 18 na pizde to ani powód do zadowolenia dla Witam bo przewagi aż takiej i tak nie osiągną ani dla Aresów i APK bo widać że nawet z dwukrotną przewagę cipy nie potrafią obrony ułożyć. Swoją drogą Zygmek to widzę że nieźle odklejony jesteś. Najpierw płacz, że samo szczęście +16 teraz płacz, że Brika oszustka deffa cofnęła. Kto by pomyślał, że Brika będzie ludzi w chuja robić. Nikt przecież tego nie napisał i nikt tego nie wiedział xD
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.601
Spoko kolejne 2k wsi i wtedy mając masę 10k w końcu wyjdziecie na 0 z plemieniem 3 razy mniejszym xD 18 na pizde to ani powód do zadowolenia dla Witam bo przewagi aż takiej i tak nie osiągną ani dla Aresów i APK bo widać że nawet z dwukrotną przewagę cipy nie potrafią obrony ułożyć. Swoją drogą Zygmek to widzę że nieźle odklejony jesteś. Najpierw płacz, że samo szczęście +16 teraz płacz, że Brika oszustka deffa cofnęła. Kto by pomyślał, że Brika będzie ludzi w chuja robić. Nikt przecież tego nie napisał i nikt tego nie wiedział xD


ale on chociaż nie musi sie chować pod fake kontami na FO jak niektóre cipki z witam :p
 

EgoSumZygmek

Miecznik
Wynik reakcji
328
Spoko kolejne 2k wsi i wtedy mając masę 10k w końcu wyjdziecie na 0 z plemieniem 3 razy mniejszym xD 18 na pizde to ani powód do zadowolenia dla Witam bo przewagi aż takiej i tak nie osiągną ani dla Aresów i APK bo widać że nawet z dwukrotną przewagę cipy nie potrafią obrony ułożyć. Swoją drogą Zygmek to widzę że nieźle odklejony jesteś. Najpierw płacz, że samo szczęście +16 teraz płacz, że Brika oszustka deffa cofnęła. Kto by pomyślał, że Brika będzie ludzi w chuja robić. Nikt przecież tego nie napisał i nikt tego nie wiedział xD

Ale no poproś o raporty z full ofów na mnie. No proszę, zrób to i zarzuć mi kłamstwo, bardzo proszę. Ja nie płaczę. Opisuję sytuację. Karawana jedzie dalej.
 

noobzmulciaka

Pikinier
Wynik reakcji
78
ale on chociaż nie musi sie chować pod fake kontami na FO jak niektóre cipki z witam :p
Kolejna patologia spierdolenia akurat bo gdybym pisał co myślę na swoim nicku to bym pewnie szybko wylotę dostał xD Ci co mają znać to mój nick znają. Naprawdę niech ta gra się skończy bo się już w to grać nie da. Wszyscy pompowali jaki to ma być zajebisty świat, że sama topka ekip się zbierze. Co finalnie ludzie dostali? Ukryte człony na obrzeżach gdzie kosy latają jak pojebane (SPEED, N, TI). Dyplomacja pizd na start i już w ciągu 2 tygodni zrobione koalicje kończące a nawet pałacu nie było. TI ruchające Aresów w bezczelny sposób, Nki skaczące na WYGI przez połowę świata. Czekałem na ten świat prawie trzy lata po przewarzywieniu połowy 150 świata i na ten moment zapowiada się gówno w papierku. A jeszcze za wyrażenie swojej krytyki mogę lotę dostać xD
 
Do góry