Dyskusja o sytuacji na świecie 200

@strzelec@

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.264
Mnie to dziwi w ogóle ze tyle uwagi się poświęca tu Mirkowi, skoro on prócz rekrutacji nie zrobił niczego XD
I nikt mi nie powie te wszystkie te konta l, które odeszły to Krety od startu
Po prostu gownianje prowadził plemie albo wcale, to i ludzie uciekają…
A najśmieszniejsze to jest to jak on tu próbuje wciskać ze przegrywa przez rekru XD kabaret
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.226
Mnie to dziwi w ogóle ze tyle uwagi się poświęca tu Mirkowi, skoro on prócz rekrutacji nie zrobił niczego XD
I nikt mi nie powie te wszystkie te konta l, które odeszły to Krety od startu
Po prostu gownianje prowadził plemie albo wcale, to i ludzie uciekają…
A najśmieszniejsze to jest to jak on tu próbuje wciskać ze przegrywa przez rekru XD kabaret

Ladne diody, wez wpierdol ich wiecej prosze.
 

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.094
Proszę tu nie wypisywać o grillowaniu, od tego jest Kącik kulinarny. Tak to robicie mi smaka na grillowane jedzenie w wątku do tego nieprzeznaczonym, gdybym chciał tego, to przeczytałbym właśnie Kącik kulinarny. ;/
 

TypowyMirekHandlarz

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.841
Minął miesiąc od tamtego posta wiec dorzucamy teraz:
- rekrutacja przez speedy jedynego wroga WYGI. Keymil osobiscie pisze po ludziach czy nie chca przejsc - kompletna kompromitacja
- wbijanie na zasty na kontach WYG. Pewnie tez o te zasty prosi
- speedy kolejną koalicje robią LOVE/KLASYK/NoSense/Obrzeza to siła i napuszczają ich na wielkie eNKI

SPEEDY WYGRALISCIE CHOCIAZ JEDEN SWIAT BEZ KRZYWYCH AKCJI? HA TFU!

troche przyspamowaliscie to tylko tak przypomnę zeby to nie znikneło. speedy jestescie najwiekszym syfem tej gry.
 

Deleted User - 699836759

Guest
Jestem wychowany na legendach o Kampaju3, cioci Kampaja i miałem subskrypcję Akadamia GEH - zaproszenie dostałem od samego Puszka.
Więc totalnie nie wyobrażam sobie przechodzić do speedów mając wyjątkową okazję sprawdzić się z najlepszymi na jubileuszu. Też z tymi 12 graczami speed ukrytymi w wygach to bym nie szalał, @pawcio231 odznaczony jak północnokoreański generał, a ze Speed to chyba jego pierwszy świat. Po prostu wygodnictwo wygrało z ambicją. Nki będą się znacznie lepiej bawić, a o to w tej grze powinno chodzić.
 
Wynik reakcji
3.028
Ogólnie że Mirek sam sobie narobił do piaskownicy to wszyscy wiedzą, ale dlaczego Wy ciśnięcie po Mirku, a nie po tych chorągiewkach co się ukrywały u niego w plemieniu. Takie zachowania trzeba piętnować, a nie się nim chwalić. Podobnie jak graczy ban którzy przeszli do enek, jak kumpla czy ob. Którzy przeszli do ti. Plemię - w tym wypadku speed tylko korzysta. Plemię Mirka - traci, bo nie upilnował tego. A o tych dwulicowych co przeskakują gdzie zawieje jakoś cisza...


Takie czasy xDDDD


Niestety..
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
9.264
Goście zrekrutowali połowę wyg i dalej siedzi tam 15 osób i udostępnia komendy. Myślałem że 178 to najbardziej gówniany świat jaki kiedykolwiek widziałem, ale widzę że wszytskie blaszki Speed są jeszcze mniej warte. Współczuję tym co zmarnowali czas na te gówno światy
spokojnie, będziecie mieli okazję się przeciwko nim wykazać i pokazać jak się wygrywa gówniane światy na gówniane sPETy, ja wam kibicuję po starej znajomosci <3
 

sh1ro.

Miecznik
Wynik reakcji
201
W Nkach sami obrońcy moralności, ale to samo zrobili z Banami+ namawiali nas do kosy w LOVE, pajton siedzący na zaście i obiecujący złote góry, a rozbija deffa w ataku, podczas pona wyciąganie graczy love w dodatku radnych+ organizowanie kos podczas wypowiedzenia<cisza>
Posprzątajcie najpierw własną kuwetę błagam :(
Chyba, że jesteście tam ostro manipulowanii...no to wtedy przykro mi :(
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
9.264
Gorzej - wiedza i nic z tym nie robia, majac mozliwosci
Nie jest łatwo odsiać kretów nawet w najbardziej hermetycznych plemionach, szczególnie w czasach wszechobecnych coopów gdzie każdy gra w 2-3 osoby na koncie. zgadzam się że beka z Mirka jeśli wiedział kto kretuje i nic nie zrobił, ale na bank nie o wszystkich wiedział i nie wszystkich dało sie uniknąć.
 
Do góry