Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
@Bl-ack sno-w usunąłem Ci ignore by wypowiedzieć Ci wojnę medialną. Ta wojna będzie EPICKA.

Czekam z niecierpliwością. Kolejny wróg mi nie przeszkadza.
I tak jestem tu poniżany, znieważany, obrażany, prowokowany i wyszydzany a ofiarą ataków staje się również moja piękna żona, która nawet nie gra.
Dlatego jedna osoba więcej jest mi bez różnicy.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
mnie to nie smieszyło od poczatku, chyba jestem popsuta

Uwielbiam Cię wyjaśniać, to moje nowe hobby. Ty orasz się dzień dnia.
Nie śmieszyło Cię?
No patrz

świat się konczy , bawią mnie riposty Blacka

@Chef Slowik Ty tam chyba w bankowości pracowałeś, masz dla niej jakiś fundusz, żeby kupić jej bilet w kosmos?

--

O, tchórz usunął post xD

Usunąłem post w którym napisałem - jesteś

Faktycznie, jestem tchórzem
Iks de
Wracaj na taśmę
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
Blecku ten post który mnie rozbawił dotyczył gry a nie rzeczy , które mnie nie smieszyły od poczatku, bo o nich teraz pisałam, Ty nie rozumiesz i wyrywkowo interpretujesz rzeczywistośc ? czy to swiadoma ignorancja żeby pomimo jednogłośnosci ze przeginasz wyszło że jednak masz racje i to Ty jestes tu ofiara ?

ok milego zmykam do domku :*
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.716
kto chętny zapoznać się z genezą i przebiegiem konfliktu na linii @Isarisu - @Bl-ack sno-w?
tak się składa, że znam wiele szczegółów tej relacji, więc bez trudu mógłbym obiektywnie przedstawić sytuację tym, którzy wtajemniczeni nie są.
A skąd pomysł, że skoro wszyscy mają iść dość i powrzucali ich do ignorow, to chcą o nich słuchać i wiedzieć "dlaczego?"
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
Blecku ten post ktory mnie rozbawił dotyczył gry a nie rzeczy , ktore mnie nie smieszyły od poczatku bo o nich teraz pisałam, Ty nie rozumiesz i wyrywkowo interpretujesz rzeczywistośc , czy to swiadoma ignorancja żeby pomimo jednogłośnosci ze przeginasz wyszło że jednak masz racje i to ty jestes tu ofiara ?

Tak, jestem tu ofiarą.
Czy mam Ci ponownie znaleźć cytaty jakimi wulgarnymi epitetami byłem obrzucany ja lub moja żona?
Przy czym moje najmocniejsze słowa używane bardzo rzadko to - cham lub prostak.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
Poza tym Szanowna @Satynowa o jakiej jednomyślności piszesz? Spadłaś z krzesła na głowę?
Jednomyślność - lakiernik, dziadek Szermet i jakiś Molik czy ktoś tam.
Czyli wszyscy nienawidzący mnie od xx czasu.
No tak, ta jednogłośna opinia mnie przekonuje
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Czyli zmiana wzoru liczenia milisekund dla ataku synchronicznego na:
Kod:
a(n) = t0 + 200ms * n + randomizer()
zamiast jak było na początku (randomizer na pierwszy atak, reszta + 200ms * n), jest zamierzona i ostateczna?

Żeby nie było - to nie zarzut, ja sam tak obstawiałem działanie randomizera przed startem świata i przyjąłem jedynie na wiarę te "99.99%"

Na to wychodzi. I prawdę mówiąc wg mnie jest to sensowniejsze rozwiązanie i takiego jego działania spodziewałem się (jak się okazało: niesłusznie) od początku.
 
Do góry